Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

hasleerka
16. aug 2009

aadula a tebe foto zmizlo? 😒

aadula
16. aug 2009

hašli, polievočku som varila a teraz pražím hranolky a syr..je to rýchlovka..nejak sme mäska mali dosť posledné dni.. a foto.. však sa vráti 😉

emily333
16. aug 2009

ja dnes tancujem riadne po kuchyni varila som obed a este aj leco 6fl.som zavarila dohanam vcerajsok co som prekecala u kamosky 😉

netmona
16. aug 2009

emily,,no to už tak je,,čo nie včer a ta dnes musíš,,,,,,bo nik iný nezrobi 🙂

bodka13
16. aug 2009

ahojte 🙂 ...ako nedeľujete?

my si ešte užívame posledný dník bez krpcov 😀 😀 zajtra už budú naše šelmy rozbláznené doma 😀 😀 😀 ...aj my chýbajú,je tu ticho ☹
...sme sa napráskali 😝 ...zišiel by sa odpočinok ale ešte treba dokončiť izbu 😉

aadula
16. aug 2009

bodka tak sa ich už nevieš dočkať 😵 drobčekov svojich

ja ešte dorábam kečup a potom ideme svokre slivky zobrať, chcela na lekvár a moj otec ich má tento rok nejak požehnane na vini, tak mm bol nazbierať, čakáme kým sa náš drobček zobudí, Paťka sa tiež napraskala a natiahla sa teraz na gauč 🙂

emily333
16. aug 2009

aj ja mam ticho doma chlapy isli na futbal 😵

zuzadlo
16. aug 2009

halo hviezdy,som tuuuuuuuuuuuu 🙂

zuzadlo
16. aug 2009

no ale vidim, ze sama ☹

emily333
16. aug 2009

ahoj zuzi som tu na skok este varim pretlak 😉

aadula
16. aug 2009

už aj ja som tu na chvíľku .. potom ešte malého pôjdem dať spať a riady si umyť 😝

zuzadlo
16. aug 2009

no huraaaaaaaaaaaaa hviezdy 🙂 ,ja mam konecne klud ,o 18.00 som prisla z prace,mm navaril a postaral sa o deti 😉 ,ja som si dala sprsku a vegetim,o nic sa nestaram

aadula
16. aug 2009

zuzi, dobre robíš 😉 trošku treba aj posedieť...včera si dlho brázdila ešte netom? dalo sa ti potom zaspať?

emily333
16. aug 2009

zuzi ta ti frajerka, mne uz umyvack umyla 😵 len ked pridu chlapy asi budem musiet umyt rucne

aadula
16. aug 2009

emily, tak to ti závidím tú umývačku..aj ja by som prijala...ale sme si museli dať okná urobiť, tak teraz umyvačku musíme zas odložiť 😝

tatolu
16. aug 2009

Ja som dala malých spať, šete si musia medzi sebou porozprávať dojmya hádam zaspia. 😉
Idem baliť, lebo zajtra odchádzame na dovolenku 😵
Nahlásila som sa k maminke do Kubína. Hádam si nezabudne mobil doma ako minule, lebo sa zas s nikým nestretnem 😉 😅

aadula
16. aug 2009

tatolu 😀 musia byť podarení keď tak komunikujú

tatolu
16. aug 2009

no veď Táňa komunikuje aj keď chlapi zaspia. Keď zistí, že jej nik neodpovedá, tak aj ona zaľahle. 😉
Luky už je "nebohý" 😀

zuzadlo
16. aug 2009

adulik: veru som bola na notase do druhej rana a potom som este zehlila,celu noc som nespala, rano sme isli nakupit lampicky na pisaci stolik detom, kupila som im aj krasne obliecky po 6 eur,kupila som im aj napinacie plachty po 2 eura,velmi pekne,erikovi som kupila spolocenske nohavice a bielu koselu,este mu chcem nejaku vestu kupit,na lenku nohavice nemali ☹ ,ale vytesujem sa z toho,do skoly su komplet vybaveny 🙂

tatolu
16. aug 2009

Zuzi a kde si tak fajne nakúpila? Bola si mimo SR

andreah70
16. aug 2009

ahojte už sme doma z chalupy idem vás prečítať 😉
adi kde máš foto 😨 😕

aadula
16. aug 2009

zuzi tak si ponocovala poriadne... a dobre si pokúpila... ja ešte nemám pre Samka papučky a Paťka si cez týždeň pôjde pokúpiť čo potrebuje nevie si ani botasky nejak vybrať..vymýšľa...a potrebuje poltopánky, ale to aj budúci mesiac má čas...

andy..som mala mazaciu náladu 😀 .. musím niečo aktuálne nafotiť a šupnúť to tam 😅

zuzadlo
16. aug 2009

tqatolu nie 🙂 ,boli sme v mobelixe a v tescu,naozaj som dobre kupila ,postelne je 100 percent bavlna modru podklad a na tom jezko a huby a druhe som kupila s bielym podkladom a zelenozlte pasiky,k tomu som kupila aj plachty 🙂 ,lampicky na stol mali po 2 eura

zuzadlo
16. aug 2009

adulik o topankach nevrav, pochodila so 5 obchodov a bud mali male alebo velke,ale kupila som im aj na prezuvky a aj na telocvik take ako kedysi boli cinany,len polovicne na suchy zips,ine nemali a poltopanky nemaju,to ma este caka,teda erik ma ale lenka nie

andreah70
16. aug 2009

čítam že tu sa nakupuje vo veľkom aj mňa zajtra čaká kúpa tenisiek, Nika dnes prišla z turnaja a teniska roztrhnutá tak musíme zajtra kúpiť nové, lebo by nemala v čom hrať ☹ v stredu idú do Karvinnej na 5 dní na turnaj, dúfam že nejaké halovky zoženieme

zuzi to si dobre nakúpila 😉

adi treba zájsť ku kaderníčke, kozmetičke, vizážistke a k fotografovi a hodiť foto 😀 😀

emily333
16. aug 2009

boze vy uz nakupujeete do skoly a ja som na to este ani nepomysla ☹

zuzadlo
16. aug 2009

emily 😉 ,to vies uz je cas 🙂

emily333
16. aug 2009

veruu ked u nas by sa vsetko robilo len keby sa ucit netrebalo 😀

andreah70
16. aug 2009

zuzi počítam, že si nadšená z nákupov keď nakupuješ prvý krát 🙂 do školy ti idú obaja alebo len Erik

zuzadlo
16. aug 2009

andy,obaja idu do skoly,tak sa budem mat co obracat,erik mal odklad,ale on je horsi ako dvojrocny,tak mam z neho obavu 😒