• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
aadula a tebe foto zmizlo? :unamused:
16. aug 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hašli, polievočku som varila a teraz pražím hranolky a syr..je to rýchlovka..nejak sme mäska mali dosť posledné dni.. a foto.. však sa vráti :wink:
16. aug 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dnes tancujem riadne po kuchyni varila som obed a este aj leco 6fl.som zavarila dohanam vcerajsok co som prekecala u kamosky :wink:
16. aug 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily,,no to už tak je,,čo nie včer a ta dnes musíš,,,,,,bo nik iný nezrobi :slight_smile:
16. aug 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ...ako nedeľujete?

my si ešte užívame posledný dník bez krpcov :grinning: :grinning: zajtra už budú naše šelmy rozbláznené doma :grinning: :grinning: :grinning: ...aj my chýbajú,je tu ticho :frowning2:
...sme sa napráskali :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...zišiel by sa odpočinok ale ešte treba dokončiť izbu :wink:
16. aug 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka tak sa ich už nevieš dočkať :dizzy_face: drobčekov svojich

ja ešte dorábam kečup a potom ideme svokre slivky zobrať, chcela na lekvár a moj otec ich má tento rok nejak požehnane na vini, tak mm bol nazbierať, čakáme kým sa náš drobček zobudí, Paťka sa tiež napraskala a natiahla sa teraz na gauč :slight_smile:
16. aug 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mam ticho doma chlapy isli na futbal :dizzy_face:
16. aug 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo hviezdy,som tuuuuuuuuuuuu :slight_smile:
16. aug 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale vidim, ze sama :frowning2:
16. aug 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzi som tu na skok este varim pretlak :wink:
16. aug 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už aj ja som tu na chvíľku .. potom ešte malého pôjdem dať spať a riady si umyť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. aug 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no huraaaaaaaaaaaaa hviezdy :slight_smile: ,ja mam konecne klud ,o 18.00 som prisla z prace,mm navaril a postaral sa o deti :wink: ,ja som si dala sprsku a vegetim,o nic sa nestaram
16. aug 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, dobre robíš :wink: trošku treba aj posedieť...včera si dlho brázdila ešte netom? dalo sa ti potom zaspať?
16. aug 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ta ti frajerka, mne uz umyvack umyla :dizzy_face: len ked pridu chlapy asi budem musiet umyt rucne
16. aug 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily, tak to ti závidím tú umývačku..aj ja by som prijala...ale sme si museli dať okná urobiť, tak teraz umyvačku musíme zas odložiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. aug 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som dala malých spať, šete si musia medzi sebou porozprávať dojmya hádam zaspia. :wink:
Idem baliť, lebo zajtra odchádzame na dovolenku :dizzy_face:
Nahlásila som sa k maminke do Kubína. Hádam si nezabudne mobil doma ako minule, lebo sa zas s nikým nestretnem :wink: :sweat_smile:
16. aug 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu :grinning: musia byť podarení keď tak komunikujú
16. aug 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veď Táňa komunikuje aj keď chlapi zaspia. Keď zistí, že jej nik neodpovedá, tak aj ona zaľahle. :wink:
Luky už je "nebohý" :grinning:
16. aug 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik: veru som bola na notase do druhej rana a potom som este zehlila,celu noc som nespala, rano sme isli nakupit lampicky na pisaci stolik detom, kupila som im aj krasne obliecky po 6 eur,kupila som im aj napinacie plachty po 2 eura,velmi pekne,erikovi som kupila spolocenske nohavice a bielu koselu,este mu chcem nejaku vestu kupit,na lenku nohavice nemali :frowning2: ,ale vytesujem sa z toho,do skoly su komplet vybaveny :slight_smile:
16. aug 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi a kde si tak fajne nakúpila? Bola si mimo SR
16. aug 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte už sme doma z chalupy idem vás prečítať :wink:
adi kde máš foto :fearful: :confused:
16. aug 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi tak si ponocovala poriadne... a dobre si pokúpila... ja ešte nemám pre Samka papučky a Paťka si cez týždeň pôjde pokúpiť čo potrebuje nevie si ani botasky nejak vybrať..vymýšľa...a potrebuje poltopánky, ale to aj budúci mesiac má čas...

andy..som mala mazaciu náladu :grinning: .. musím niečo aktuálne nafotiť a šupnúť to tam :sweat_smile:
16. aug 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tqatolu nie :slight_smile: ,boli sme v mobelixe a v tescu,naozaj som dobre kupila ,postelne je 100 percent bavlna modru podklad a na tom jezko a huby a druhe som kupila s bielym podkladom a zelenozlte pasiky,k tomu som kupila aj plachty :slight_smile: ,lampicky na stol mali po 2 eura
16. aug 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik o topankach nevrav, pochodila so 5 obchodov a bud mali male alebo velke,ale kupila som im aj na prezuvky a aj na telocvik take ako kedysi boli cinany,len polovicne na suchy zips,ine nemali a poltopanky nemaju,to ma este caka,teda erik ma ale lenka nie
16. aug 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čítam že tu sa nakupuje vo veľkom aj mňa zajtra čaká kúpa tenisiek, Nika dnes prišla z turnaja a teniska roztrhnutá tak musíme zajtra kúpiť nové, lebo by nemala v čom hrať :frowning2: v stredu idú do Karvinnej na 5 dní na turnaj, dúfam že nejaké halovky zoženieme

zuzi to si dobre nakúpila :wink:

adi treba zájsť ku kaderníčke, kozmetičke, vizážistke a k fotografovi a hodiť foto :grinning: :grinning:
16. aug 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze vy uz nakupujeete do skoly a ja som na to este ani nepomysla :frowning2:
16. aug 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily :wink: ,to vies uz je cas :slight_smile:
16. aug 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veruu ked u nas by sa vsetko robilo len keby sa ucit netrebalo :grinning:
16. aug 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi počítam, že si nadšená z nákupov keď nakupuješ prvý krát :slight_smile: do školy ti idú obaja alebo len Erik
16. aug 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy,obaja idu do skoly,tak sa budem mat co obracat,erik mal odklad,ale on je horsi ako dvojrocny,tak mam z neho obavu :unamused:
16. aug 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok