Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

andreah70
17. aug 2009

ahojte
cicuš ja som bola už 5,30 hore, zobudila ma mačka...........zabudli sme si zavrieť na spálni dvere,tak prišla vyskočila na posteľ a oblizovala mi ruku 😀 chcela aby som jej išla naliať mlieka

reni je mi ľúto dedka, ale možno sa ešte vschopí, treba dúfať......ja dobre poznám tie pocity beznádeje mne na veľkú noc zomrel dedko 😢 a pol roka pred nim babka 😢

som vám včera zabudla povedať Domino si na chalupe zaťal sekerou do prsta, našťastie to nemá hlboko, ale má to asi 4 cm dlhé 😒 ........dnes je sám doma tak ho priebežne telefonicky kontrolujem, aby sa nič nestalo

aadula
17. aug 2009

andrejka ten tvoj Dominik je tiež teda riadny šintrík 😀 sa teším keď mne Samo vyrastie, že tiež takéto zbojstvá bude robiť, lebo on chce už teraz všetko vyskúšať 😝

renka, to mm sa ta opaľuje ..on máva rôzne mapy...podľa toho ako má asi krém na opaľovanie rozotretý 😀 😀

emily333
17. aug 2009

kuk je tu niekto? renka je mi luto dedka ako pise andy treba dufat ze este trosku pozije,andy ta ty mas riadneho drevorubaca chuda ☹ ja cakam na mm este neprisiel z nakupou a mne sa treba ist objednet na rehabilitaciu ta dufam ze este stihnem

lilu18
17. aug 2009

ahojte a dobru chut k obedu 😝 😵

lilu18
17. aug 2009

andy//joj ..aaaau...chuda ,kam sa dival??aj na pohotovost ste frcali?? ☹

reni/ ☹ snad este ostane par rockov s vami

emily333
17. aug 2009

no uz som doma uz som objednana ale az na 24.8 a kupila som si nove okuliare ,lebo v piatok som si zlomila stare 😉 za 5eur.to staci na rok.

cica13
17. aug 2009

Emily..si dobre nakupila...ja som bola v lekarni a nechala som tam 31€ 😠 😠 😠 nejake mam krce v bruchu a prehanky... 😠 😠 😠

emily333
17. aug 2009

och moja ta co si popapala?

cica13
17. aug 2009

ja netusim, ale pravdepodobne z vody na chalupe.....aj David tam vecne hnackuje...a MM ma problemy s flakmi okolo ust.....vies tam cely tyzden neni pustena voda.....takze stoji v potrubi.....a mozu sa tam nejake bakterie premnozit... 😠 a ked tam dojdeme na vikend....tak v podstate pustame tu odstatu vodu, chceme dat urobit rozbor vody..le az po dovolenke.

emily333
17. aug 2009

a mestky vodovod tam asi nieje ☹ tak sa rychlo uzdravte ved uz ste jednou nohou na vylete 😵

cica13
17. aug 2009

To je v podstate mestsky (dedinky) vodovod, tam moze byt voda dobra, ale v nasich rurach ta voda stoji hrozne dlho.

emily333
17. aug 2009

aj ja som trosku foto hodila z cias minulych 😉 http://sk.fotoalbum.eu/ludmilka34/a299710/00000013

aadula
17. aug 2009

ciculi čo sa to deje? 😕 rýchlo treba črevá prečistiť, nech ste na dovolenke fit 🙂

aadula
17. aug 2009

emily 🙂 aká čiernovláska si bola ..kočka 🙂 ..a Janko bol zlatučký 🙂

andreah70
17. aug 2009

adulka ty kokšo, ja zíram 😕 😕 však si k nepoznaniu, taká inkognito

emily333
17. aug 2009

vau aka lampasacka super 😉 no a uz si usetrila na kadernicku ako vidiim 😵

aadula
17. aug 2009

klop klop, je tu niekto?

my sme boli vonku so Saminom sa prejsť, ale až takto podvečer, však bolo nejak teplo, Paťka sa bola kúpať a ja neviem či z toho tepla, ale som ako lekvár

hasleerka
17. aug 2009

klopy klop ... adulka aká zmena, čo to?

hasleerka
17. aug 2009

emily aké háro v porodnici ... a tá fotka s tými tísíckami, to je super, pekná pamiatka 🙂

aadula
17. aug 2009

hašli, musím mm prehovoriť nech ma s malým odfotí a potom hodím niečo iné 🙂

dnes nám boli vymerať okná ... som sa musela rehotať...boli to takí chlapi zo Zámkov...najskôr mi volali, že nevedia nájsť kde bývame /že ich navigačný zle zaniesol 😀 / ako ja viem maďarsky...ale ten pán takým maďarským prízvukom rozprával..podarený bol... a že nech sa pozriem z okna či ich nevidím 😀 😀 ešte že viem na akom aute tu boli vlani ..čo nám už jedno okno robili 😀 tak som ich navigovala ja cez balkon...potom to tu vymeriavali a jeden z nich keď šli do spálne, tak po maďarsky zahlásil, že aha pracovaňa...a ja mu na to späť maďarsky, že áno? pracovňa? 😀 😀 keď odišli..tak som to mm hovorila... a o chvíľku na to mi zahlásil, že o 22.00 h ma čaká v pracovni 😀 😀 😀

aadula
17. aug 2009

pracovaňa - pracovňa 😀

hasleerka
17. aug 2009

no adulka, ešte máš čas hodinku ... ja som pracovala včera, dnes nemusím 😀 😀 😀

aadula
17. aug 2009

hašli, ešte je aj Samino hore, dnes štrajkoval a zaspal až okolo druhej..a spal do pol piatej, tak neviem kedy zaspinká 😀

andreah70
17. aug 2009

ahojte, adulka tak rýchlo koníkuj lebo zachvíľu je 22,00 😀 😀 a pracovné povinnosti volajú 😀

aadula
17. aug 2009

😀 😀 ten jeden chlap čo to zahlásil vyzeral byť taký beťár, tak mm povedal, že ma s nimi samu nenechá keď okná prídu robiť 😀 😀 😀 , ale už sa neviem dočkať nech nám to prídu nahodiť... mali by na budúci piatok prísť... síce sa iste narobíme, ale budeme mať konečne okná, ktoré sa nebudem báť otvoriť 😝

lilu18
17. aug 2009

iiiha adulka ,paradna fotecka ,

aadula
17. aug 2009

lilu ahoj ..to vieš..ja keby som bola chlap..tak som vojak 😀 😀 😉

hasleerka
17. aug 2009

ja som dnes bola dať Mišku strihnúť, taká je chutná, musím hodiť fotečku

aadula
17. aug 2009

dnes ukazovali v telke citroen c3 picaso 😵 😵 😵 😵 po tom mi srdiečko prahne...neskutočne sa mi páči..a tá výbava... ešte tak nájsť sponzora 😅

lilu18
17. aug 2009

a preco ju chces menit?? 😕 nechaaaj mne sa paci a taku siltovku zhanam //super 😀

emily tiez paradne fotecky,ake dlhe vlasy si mala 😵