• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
ahojte
cicuš ja som bola už 5,30 hore, zobudila ma mačka...........zabudli sme si zavrieť na spálni dvere,tak prišla vyskočila na posteľ a oblizovala mi ruku :grinning: chcela aby som jej išla naliať mlieka

reni je mi ľúto dedka, ale možno sa ešte vschopí, treba dúfať......ja dobre poznám tie pocity beznádeje mne na veľkú noc zomrel dedko :cry: a pol roka pred nim babka :cry:

som vám včera zabudla povedať Domino si na chalupe zaťal sekerou do prsta, našťastie to nemá hlboko, ale má to asi 4 cm dlhé :unamused: ........dnes je sám doma tak ho priebežne telefonicky kontrolujem, aby sa nič nestalo
17. aug 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrejka ten tvoj Dominik je tiež teda riadny šintrík :grinning: sa teším keď mne Samo vyrastie, že tiež takéto zbojstvá bude robiť, lebo on chce už teraz všetko vyskúšať :stuck_out_tongue_closed_eyes:

renka, to mm sa ta opaľuje ..on máva rôzne mapy...podľa toho ako má asi krém na opaľovanie rozotretý :grinning: :grinning:
17. aug 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk je tu niekto? renka je mi luto dedka ako pise andy treba dufat ze este trosku pozije,andy ta ty mas riadneho drevorubaca chuda :frowning2: ja cakam na mm este neprisiel z nakupou a mne sa treba ist objednet na rehabilitaciu ta dufam ze este stihnem
17. aug 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte a dobru chut k obedu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
17. aug 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy//joj ..aaaau...chuda ,kam sa dival??aj na pohotovost ste frcali?? :frowning2:

reni/ :frowning2: snad este ostane par rockov s vami
17. aug 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz som doma uz som objednana ale az na 24.8 a kupila som si nove okuliare ,lebo v piatok som si zlomila stare :wink: za 5eur.to staci na rok.
17. aug 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily..si dobre nakupila...ja som bola v lekarni a nechala som tam 31€ :angry: :angry: :angry: nejake mam krce v bruchu a prehanky... :angry: :angry: :angry:
17. aug 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och moja ta co si popapala?
17. aug 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja netusim, ale pravdepodobne z vody na chalupe.....aj David tam vecne hnackuje...a MM ma problemy s flakmi okolo ust.....vies tam cely tyzden neni pustena voda.....takze stoji v potrubi.....a mozu sa tam nejake bakterie premnozit... :angry: a ked tam dojdeme na vikend....tak v podstate pustame tu odstatu vodu, chceme dat urobit rozbor vody..le az po dovolenke.
17. aug 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mestky vodovod tam asi nieje :frowning2: tak sa rychlo uzdravte ved uz ste jednou nohou na vylete :dizzy_face:
17. aug 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je v podstate mestsky (dedinky) vodovod, tam moze byt voda dobra, ale v nasich rurach ta voda stoji hrozne dlho.
17. aug 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som trosku foto hodila z cias minulych :wink: http://sk.fotoalbum.eu/ludmilka34/a299710/00000013
17. aug 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciculi čo sa to deje? :confused: rýchlo treba črevá prečistiť, nech ste na dovolenke fit :slight_smile:
17. aug 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily :slight_smile: aká čiernovláska si bola ..kočka :slight_smile: ..a Janko bol zlatučký :slight_smile:
17. aug 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulka ty kokšo, ja zíram :confused: :confused: však si k nepoznaniu, taká inkognito
17. aug 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vau aka lampasacka super :wink: no a uz si usetrila na kadernicku ako vidiim :dizzy_face:
17. aug 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klop klop, je tu niekto?

my sme boli vonku so Saminom sa prejsť, ale až takto podvečer, však bolo nejak teplo, Paťka sa bola kúpať a ja neviem či z toho tepla, ale som ako lekvár
17. aug 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klopy klop ... adulka aká zmena, čo to?
17. aug 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily aké háro v porodnici ... a tá fotka s tými tísíckami, to je super, pekná pamiatka :slight_smile:
17. aug 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hašli, musím mm prehovoriť nech ma s malým odfotí a potom hodím niečo iné :slight_smile:

dnes nám boli vymerať okná ... som sa musela rehotať...boli to takí chlapi zo Zámkov...najskôr mi volali, že nevedia nájsť kde bývame /že ich navigačný zle zaniesol :grinning: / ako ja viem maďarsky...ale ten pán takým maďarským prízvukom rozprával..podarený bol... a že nech sa pozriem z okna či ich nevidím :grinning: :grinning: ešte že viem na akom aute tu boli vlani ..čo nám už jedno okno robili :grinning: tak som ich navigovala ja cez balkon...potom to tu vymeriavali a jeden z nich keď šli do spálne, tak po maďarsky zahlásil, že aha pracovaňa...a ja mu na to späť maďarsky, že áno? pracovňa? :grinning: :grinning: keď odišli..tak som to mm hovorila... a o chvíľku na to mi zahlásil, že o 22.00 h ma čaká v pracovni :grinning: :grinning: :grinning:
17. aug 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pracovaňa - pracovňa :grinning:
17. aug 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no adulka, ešte máš čas hodinku ... ja som pracovala včera, dnes nemusím :grinning: :grinning: :grinning:
17. aug 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hašli, ešte je aj Samino hore, dnes štrajkoval a zaspal až okolo druhej..a spal do pol piatej, tak neviem kedy zaspinká :grinning:
17. aug 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, adulka tak rýchlo koníkuj lebo zachvíľu je 22,00 :grinning: :grinning: a pracovné povinnosti volajú :grinning:
17. aug 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: ten jeden chlap čo to zahlásil vyzeral byť taký beťár, tak mm povedal, že ma s nimi samu nenechá keď okná prídu robiť :grinning: :grinning: :grinning: , ale už sa neviem dočkať nech nám to prídu nahodiť... mali by na budúci piatok prísť... síce sa iste narobíme, ale budeme mať konečne okná, ktoré sa nebudem báť otvoriť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. aug 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iiiha adulka ,paradna fotecka ,
17. aug 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu ahoj ..to vieš..ja keby som bola chlap..tak som vojak :grinning: :grinning: :wink:
17. aug 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes bola dať Mišku strihnúť, taká je chutná, musím hodiť fotečku
17. aug 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes ukazovali v telke citroen c3 picaso :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: po tom mi srdiečko prahne...neskutočne sa mi páči..a tá výbava... ešte tak nájsť sponzora :sweat_smile:
17. aug 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a preco ju chces menit?? :confused: nechaaaj mne sa paci a taku siltovku zhanam //super :grinning:

emily tiez paradne fotecky,ake dlhe vlasy si mala :dizzy_face:
17. aug 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok