• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
podavaju sa korbaciky ,ulejte k nim daco :grinning:
17. aug 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
c3 mozem aj ja :slight_smile: len nech k tomu aj sofera pribalia :grinning:
17. aug 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu ďakujem :slight_smile: tú šiltovku mm doniesom od voľakade... Paťka ju nechce...to nie je cool, Dušanovi je malá, tak prischla mne... :slight_smile:

ako ja som ukecaná, ale Paťku som musela už dnes večer zrušiť... hodinu v kuse mi tu mlela.... malý sa po mne váľal... hotová rodinná idilka
17. aug 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezis a preco nie je cool??podla mna je :confused: co je cool??
17. aug 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu ak kúpiš c3, tak ja môžem byť šofér :grinning:
a cool.... rozpustené vlasy... alebo copík a čelenka :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ak šiltovka, tak nie taká čo má tie boky..len taká obyčko :wink:
17. aug 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,jaj ved ja tu nemam ani kedy chodiť,,od rána do večera von,, ked sme u naších,,no da zabrať,,bobak,,ale má milión zážitkou,,ako kravy nahánať :slight_smile: ,,kone vodiť,, kozy krmiť, no proste chlapská robota :slight_smile:
17. aug 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aadula,,jaka šik,,no a teraz nech ťa M stráži :wink:
17. aug 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netmona, aj náš miluje zvieratká
17. aug 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte my uz sme domka boli sme po navsetvach :wink: aj zakazku merat u byv. spoluzacky a ako som si vsimla tak ma nervy v tahu :frowning2:
17. aug 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi zvieratká milujú asi všetky deti...............ja keď decká doniesli na začiatku prázdnin mačku som nadávala a teraz som celkom rada že tu mám niečo malé milé a prítulné :grinning: :grinning: tí moji pubiši už moc prítulní nie su :grinning:
17. aug 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my budeme mat zvieratko mm aj z jankom sa dohodli ze budeme mat zajacika :frowning2: len neviem kam ho umiestna lebo nemame nic prisposobene na jeho ubytovanie :grinning:
17. aug 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily, to je až tak zlé? :confused: ja mám tiež nervy niekde inde..ale niekedy sa snažím...nie vždy to síce ide... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

andrejka, ja by som nezniesla psa či mačku v byte...kedysi sme mali rybičky..to je v pohode... :grinning: teraz máme korytnačku... to mi úúúúúúplne stačí
17. aug 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adul,yiadne boky nevidim ani na siltobke ani nikde inde :grinning: a zvierata milovala vsetky vivi donedavna,teraz sa boji psov :frowning2: jeden somar u susedy na nu vyskocil a teraz ma strach :angry:
17. aug 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co som opita??ziadne tam malo byt a siltovka :sunglasses:
17. aug 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my máme aj morské prasa, ale to mi riadne žerie nervy, len to žerie, se..e, smrdí a kvičí :grinning: od jari do jesene je na balkone, ale najhoršia je zima :unamused: .......proti nemu je mačka totálne čistotný tvor.........teda trošku som tomu aj dopomohla kúpe sa každý týždeň :grinning:
17. aug 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu, priznaj sa, že vínko si dávaš k tým korbáčikom :grinning: :grinning:
na nášho Samka u svokry Brča /pouličná zmeska/ v kuse vyskakuje a olizuje ho a on je z toho celý rád
17. aug 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi hej ma syna z prveho manzelstva a z druheho dcerku a po synovi stale krici ze je nepodareny ako jeho otec, a este horsie veci a tu malu strasne rozmaznava
17. aug 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už mam zvieratko doma a žadne nechcem :slight_smile:
17. aug 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy,tak to by som asi nemohla,mne to smrdi aj ked len pridem do predajne :frowning2:

adulka//ulejem ti?? :grinning:
17. aug 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily to nepochopím ako môže jedna matka robiť také rozdiely medzi vlastnými deťmi :frowning2:
no moje deti sa veru u nás žiadneho zvieratká nedožijú
emily, hm .. to nie je dobre, ten chlapec bude robiť ešte väčšiu zlotu :frowning2:

andrejka, tak máš doma veselo..a akú mačku máte? nemáš foto?
:grinning: a ešte mu musím aj trenky prať

emily ,,,no smutné je to že deti trpia za priebaosť dospelých
17. aug 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: dobrý večer :slight_smile:
už máme šelmy doma :grinning: :grinning: :grinning: ....musela som stáť v rade na počítač :cry: :grinning: :grinning:
ozaj adul už mám doma tie návlečky z mma...bola som si ich kúpiť u tej kočky,ona býva vo Vrábľoch :wink:

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1250658 ...toto sú ony :slight_smile: ...čo poviete babky?
17. aug 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu,,ta len pomaly lebo, dopadneš jak môj MM fčera :slight_smile:
netmona, tak dúfam, že po včerajšku sekal dobrotu :grinning:
aaduli,,ani som ho nevidela poridne , ale poznámku som si nenechala ujít,,,a ani nemukol
17. aug 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu ono smrdí omnoho menej ako v predajni /predsa len ich tam majú veľa/ ale mne aj to vadí...som si myslela že si požije pár mesiacov a bude po ňom a on už s nami prežíva 4-tý rok :unamused:
mačka pôjde asi v septembri k našim na chalupu
17. aug 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy ja som mala ako dieťa morča, asi tak mesiac dva, potom ma to prestalo baviť ... som ho dala spolužiačke a z neho vyrástlo hotové prasa na pekáč :grinning:
17. aug 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik on uz robi zlobu ale mala by ist k lekorovi ved to nie je hamba aby nebolo este horsie ja som jej aj naznacila ale si ma nechcela pochopit :frowning2:
17. aug 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok