• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
už by mi to nepomohlo asi :frowning2: táto koťuha mala v apríli 6 rokov ....až teraz ma trklo ty asi myslíš poistenie bytu+pračka :confused: tak k tomu som sa ešte nedopracovala ale chystám sa pomaly odkedy tu bývame :angry:

prádlo zavesené?
18. aug 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja má 10r. a ten opravár povedal, že ešte niečo vydrží...že tieto pračky sú ešte kvalitnejšie vyrobené ako čo teraz vyrábajú..je to whirpolka /neviem či som dobre napísala :grinning: / a to poistenie sme už niekoľko krát využili na elektromotory, takže sa nám už určite aj vrátilo na pár rokov čo sme platili :slight_smile:

áno už som vyvesila a potrebujem do obchodu zbehnúť a vymyslieť čo zas variť :angry: nemám ani páru :rolling_eyes:
18. aug 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kolko stojí poistenie bytu?...aspoň orientačnú sumu prosím :slight_smile: ,platí sa raz ročne? ...to sa počíta aj od rozlohy bytu,ja tomu vôbec nerozumiem :frowning2:

no my sme včera uzatvárali stávky že či budú palacinky alebo halušky :grinning: :grinning: ...vyhrala pizza :grinning: ...ale niečo musím aj tak hodiť do hrnca...asi zapečenú rybu so zemiakmi so smotanou a syrom :wink:
18. aug 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
varite? my dnes mame stehienka a kuraciu polievku :dizzy_face:
18. aug 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iba sa odhodlávame :grinning: :grinning: :grinning: ... ale mne sa nechce :frowning2: a musím ísť kúpiť zemiaky :angry: adul nekúpiš mi ich cestou :grinning: :grinning: :grinning:
18. aug 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky ja uz mam nakopane zo zahrady dobehnite motyky mam aj pre vas :dizzy_face: a mate to zarucene cerstve :grinning:
18. aug 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face:
tak ja si vychutnavam posledny den v praci a nechce sa mi verit ze ten cas tak rychlo leti a my zajtra odchadzame a ked sa vratime tak zacina skola a Misenke skolka :confused:
18. aug 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: Iwus :slight_smile: :slight_smile:

a také bez motyky zemiačky nemáš? :grinning: :grinning: :grinning:
18. aug 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka, zemiačiky som ti doniesla... aj ti ich uvarím? :grinning: ja som sa nakoniec rozhodla urobiť granadír a kyslú zemiakovú polievočku :slight_smile: a to poistenie neviem či tam aj rozloha má úlohu, ale my platíme 580,-sk ročne teraz neviem koľko je to € :grinning: a v tom máme aj pripoistenie elektromotorov :slight_smile: a máme to v kooperatíve..zatiaľ ma nesklamali... ale možno sú aj iné lepšie poistky..a neviem či sa už teraz neuzatvára s väčšou sumou..tuším švagor uzavrel okolo tisícky minulý rok :confused:

iwuškaaaaaaaaaaaaa :slight_smile: :slight_smile: tak si to užite..budem na vás veľa myslieť...nech máte krááásne počasie a potom nabehneme spolu do škôlky, školy a jasličiek...a ja v polke sept. do prácičky :grinning:
18. aug 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky aj my budeme na vas mysliet, budete nam chybat :frowning2: ale cicus ma internet n mobile tak sa vam urcite ozveme a ked nie tak , aspon sms napiseme :dizzy_face:
adulka budeme sa v septembri navzajom psychicky podporovat, ja tu skolku uz teraz prezivam :confounded:
18. aug 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:
adulka :confused: :confused: :confused: to co za foto :grinning:
iwi, si uzite, :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
18. aug 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni, si uzijeme :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
a drzim palce ohladom deduska :zipper_mouth:
18. aug 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem, dievcence, ste zlate :frowning2: :pensive:
18. aug 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni myslela som na teba :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: a aj ked len na dialku ale sme s tebou :frowning2:
18. aug 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky...idem vas kuk..ahooooj iwus
18. aug 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilus ahoooooj
18. aug 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pocitane aspon som v obraze :slight_smile:

iwusik,cicusik prajem krasnu dovcu,nech vam slniecko svieti a nech maju radost hlavne deti :astonished:

kto si da masko na hrasku?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. aug 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma napadlo..kto tu bude v sept.ked idete do MS,skoly a do prace?? :zipper_mouth: :frowning2:
18. aug 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky, tak mi to je luto, ze vas dnes tak zanedbavam, ale vobec nemam cas tu sediet, a neviem kde mi hlava stoji....ze by na krku? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. aug 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilu...ja tu budem, nestacim ti??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Iwusik, ty uz chod domov balit!!! :grinning: :grinning: :grinning:
18. aug 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved tolko nepracuj od roboty aj kone kapu :sweat_smile: trosku oddych si dopraj :dizzy_face:
18. aug 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspon ze ty tu budes cicusa :astonished: to mozme zalozit temu cica a lilu :grinning:
18. aug 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilu...budeme mat svoju vlastnu temicku..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. aug 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. aug 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tie navlecky su teda kapanek drahsie :angry:
18. aug 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved sa mi zdalo :grinning:
18. aug 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu, ja som tu stale....a zaroven aj pracujem!! Ale ved zeny vedia robit aj 3 cinnosti naraz...to je vedecky dokazane!! :slight_smile: :slight_smile:
18. aug 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babulky no ja dnešnym dnom k vam už nepatrim :frowning2: iba ak by ste zmenili nazov
18. aug 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slonka, hadam sa ti nezmenil vek POD 30!! :grinning: :grinning:
18. aug 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok