• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
ja sa tu motám :grinning: a jedným okom sledujem v telke kosti :wink:

sme boli vonku a ešte prišiel ujo opravár na práčku,tak sa nám predlžilo sprchovanie+večeranie :wink:
18. aug 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja čakám dokedy mi doperie pračka lebo Nika zajtra odchádza na 5 dní na turnaj a zabudla som jej oprať dresy, dúfam že jej to vyschne
18. aug 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka a netrafilo ťa z ceny ... my sme boli tiež dlho vonku, dnes som sprchovala tri deti, všetky už konečne spia ... zaspali pri telke

andy kdeže ide Nika?
18. aug 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andre ,,fúkaj :slight_smile: a vyschne,,,,
18. aug 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli,,maš prazninové deti? :slight_smile: ,,asi mam najradšej ten čas ked večer bobak zaspí,,
18. aug 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to až zajtra ma možno trafí :grinning: :grinning: ...povedal že treba vymeniť gumu na dvierkach -mám plnenú z predu a podľa neho by to malo byť ok,že vraj to tadiaľ tečie voda :slight_smile: inak vyzerá dobre :wink:

andy...uschnú :dizzy_face:
18. aug 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netmona no niečo také len tá Zuzkina kámoška býva o dve poschodia nižšie ... včera spali u nich, dnes zas u nás a tak sťahujú celé prázdniny :grinning:
18. aug 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si myslím tiež že uschnú to je taký neviem to nazvať "silonový " materiál.............idú do Karvinnej na veľký medzinárodný turnaj
bodka keď je to len guma tak by to nemalo byť drahé :wink:
18. aug 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka odlož radšej viac a zajtra budeš milo prekvapená
18. aug 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky mne sa dopralo idem to vyvesiť a do hajan dobrúúúúúúúú :wink:
18. aug 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte babenky, ja len kuk...MM ma vola do pracovne :grinning: ...konecne.... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:
papa, zajtra sa mozno ukazem :slight_smile:
18. aug 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemám ani tušenia kolko to môže stáť a neviem to ani na google nájsť...tiež dúfam,že to nebude veľa :wink:
dobrú andy :slight_smile:
18. aug 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy dobrú ... renka ahoj a dobrú, príjemnú prácu :grinning:
18. aug 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj hasli si tu ešte ,,ked všetké už haji
18. aug 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som ale tiež sa chystám pomaly do hajan, ked už tu nikto nebol
18. aug 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru ,,,lebo furt neskoro chodíma aj ja spať a ,,hned do práce tak bude režim :slight_smile:
18. aug 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...dnes musíte aj nadrábať :wink:
18. aug 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo haloo, tak ja som si oddýchla na gauči..pokukala filmy a môžeme pokračovať..v poslednom čase mi mesiac dodáva nejak viac energie ako slnko.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. aug 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo...balim o 106, doprala mi pracka a idem vesat pradlo :grinning: :grinning: :grinning:
18. aug 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica, nie si ešte unavená, nieže sa nám zavesíš k tomu prádlu

aaaa adulka už vyšla z pracovne :grinning: :grinning: :grinning:
18. aug 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hašli...kašlem na pracovňu...asi začnem nenávidieť chlapov ...okrem mojho drobčeka
18. aug 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka a čo vyzerá dobre? pračka či ujo opravár? :grinning:
18. aug 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica má kopu energie :slight_smile: ...veď ide na dovolenku :zipper_mouth:
ajoj aduli :wink: ...tak nebudeš slnečnica ale mesačnica :grinning: :grinning: :grinning:

aj ja som spala v noci s 3 chlapmi :grinning: :grinning: :grinning: ...moje zlaté antikoncepcie mali nočný pochod :grinning: :grinning: :grinning:
18. aug 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale adulka čo sa stalo ????
18. aug 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiež máš muža z marsu???. bodka to bolo dobré o tých smetiach ... ja ked chcem aby ich mm vyniesol, tak mu ich musím nachystať ku dverám, inak nevie že ich treba vyniesť ... a flašu mu musím do ruky srkať :grinning: :grinning: :grinning:
18. aug 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ujko opravár je ništ-moc :frowning2: taký starý pánko :grinning: :grinning: :grinning: ...a pračka má deravé to gumové tesnenie na dvierkach ,tak že to vymení a urobí jej celkovú prehliadku,keď mi vyrazila poistky...som teraz našla na nete,že tá guma stojí od 23 do 30€ :unamused:
18. aug 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sú asi všetci chlapi takí :angry: :grinning: :grinning: ...jáj a keby ste ho videli ako hľadá veci -no zážitok :grinning: jeho by tá vec mala hneď ovaliť,nedajbože ak je niečo pred ňou a musí to odložiť tak vykrikuje "že tu to teda vôbec nie je " :angry: :angry:
18. aug 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodecka.....figu mam kopu energie....nevladzem uz, padam na hubu...hladna som jak svina, cely den len na sucharoch a ciernom caji....s davidom na ocne...potom mu pozriem do ust, dasno vzadu cele navrete a vytrca tam nieco biele..samozrejme ze mu ide stolicka, preto bol taky zly...som mu praskla panadolovy cipok na noc, nech sa vyspi.

nevladzem uz, idem do sprchy a haji beli....decka chcem hned rano poslat k mame, nech mam klud. :grinning: :grinning: :grinning:

Idem od vas....papa a dobru nocku!!
18. aug 2009 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hašli..u nás nosí poväčšinou smeti už Paťka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ale samú od seba ju to málokedy napadne :grinning:

bodka...mm tiež pozrie do skrine...a kde mám to tielko..som ho mesiac nevidel...a čumí do toho namiesto toho aby sa tam prehrabal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. aug 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa cicuška :slight_smile: ...poriadne sa vyspi :wink:
18. aug 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok