Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

bodka13
18. aug 2009

ja sa tu motám 😀 a jedným okom sledujem v telke kosti 😉

sme boli vonku a ešte prišiel ujo opravár na práčku,tak sa nám predlžilo sprchovanie+večeranie 😉

andreah70
18. aug 2009

ja čakám dokedy mi doperie pračka lebo Nika zajtra odchádza na 5 dní na turnaj a zabudla som jej oprať dresy, dúfam že jej to vyschne

hasleerka
18. aug 2009

bodka a netrafilo ťa z ceny ... my sme boli tiež dlho vonku, dnes som sprchovala tri deti, všetky už konečne spia ... zaspali pri telke

andy kdeže ide Nika?

netmona
18. aug 2009

andre ,,fúkaj 🙂 a vyschne,,,,

netmona
18. aug 2009

hasli,,maš prazninové deti? 🙂 ,,asi mam najradšej ten čas ked večer bobak zaspí,,

bodka13
18. aug 2009

to až zajtra ma možno trafí 😀 😀 ...povedal že treba vymeniť gumu na dvierkach -mám plnenú z predu a podľa neho by to malo byť ok,že vraj to tadiaľ tečie voda 🙂 inak vyzerá dobre 😉

andy...uschnú 😵

hasleerka
18. aug 2009

netmona no niečo také len tá Zuzkina kámoška býva o dve poschodia nižšie ... včera spali u nich, dnes zas u nás a tak sťahujú celé prázdniny 😀

andreah70
18. aug 2009

ja si myslím tiež že uschnú to je taký neviem to nazvať "silonový " materiál.............idú do Karvinnej na veľký medzinárodný turnaj
bodka keď je to len guma tak by to nemalo byť drahé 😉

hasleerka
18. aug 2009

bodka odlož radšej viac a zajtra budeš milo prekvapená

andreah70
18. aug 2009

kočky mne sa dopralo idem to vyvesiť a do hajan dobrúúúúúúúú 😉

renka9
autor
18. aug 2009

ahojte babenky, ja len kuk...MM ma vola do pracovne 😀 ...konecne.... 😀 😝 🤐
papa, zajtra sa mozno ukazem 🙂

bodka13
18. aug 2009

nemám ani tušenia kolko to môže stáť a neviem to ani na google nájsť...tiež dúfam,že to nebude veľa 😉
dobrú andy 🙂

hasleerka
18. aug 2009

andy dobrú ... renka ahoj a dobrú, príjemnú prácu 😀

netmona
18. aug 2009

jaj hasli si tu ešte ,,ked všetké už haji

hasleerka
18. aug 2009

no som ale tiež sa chystám pomaly do hajan, ked už tu nikto nebol

netmona
18. aug 2009

no veru ,,,lebo furt neskoro chodíma aj ja spať a ,,hned do práce tak bude režim 🙂

bodka13
18. aug 2009

renka 😵 😵 😵 ...dnes musíte aj nadrábať 😉

aadula
18. aug 2009

halo haloo, tak ja som si oddýchla na gauči..pokukala filmy a môžeme pokračovať..v poslednom čase mi mesiac dodáva nejak viac energie ako slnko.. 😝

cica13
18. aug 2009

haloooo...balim o 106, doprala mi pracka a idem vesat pradlo 😀 😀 😀

hasleerka
18. aug 2009

cica, nie si ešte unavená, nieže sa nám zavesíš k tomu prádlu

aaaa adulka už vyšla z pracovne 😀 😀 😀

aadula
18. aug 2009

hašli...kašlem na pracovňu...asi začnem nenávidieť chlapov ...okrem mojho drobčeka

aadula
18. aug 2009

bodka a čo vyzerá dobre? pračka či ujo opravár? 😀

bodka13
18. aug 2009

cica má kopu energie 🙂 ...veď ide na dovolenku 🤐
ajoj aduli 😉 ...tak nebudeš slnečnica ale mesačnica 😀 😀 😀

aj ja som spala v noci s 3 chlapmi 😀 😀 😀 ...moje zlaté antikoncepcie mali nočný pochod 😀 😀 😀

hasleerka
18. aug 2009

ale adulka čo sa stalo ????

hasleerka
18. aug 2009

tiež máš muža z marsu???. bodka to bolo dobré o tých smetiach ... ja ked chcem aby ich mm vyniesol, tak mu ich musím nachystať ku dverám, inak nevie že ich treba vyniesť ... a flašu mu musím do ruky srkať 😀 😀 😀

bodka13
18. aug 2009

ujko opravár je ništ-moc ☹ taký starý pánko 😀 😀 😀 ...a pračka má deravé to gumové tesnenie na dvierkach ,tak že to vymení a urobí jej celkovú prehliadku,keď mi vyrazila poistky...som teraz našla na nete,že tá guma stojí od 23 do 30€ 😒

bodka13
18. aug 2009

to sú asi všetci chlapi takí 😠 😀 😀 ...jáj a keby ste ho videli ako hľadá veci -no zážitok 😀 jeho by tá vec mala hneď ovaliť,nedajbože ak je niečo pred ňou a musí to odložiť tak vykrikuje "že tu to teda vôbec nie je " 😠 😠

cica13
18. aug 2009

Bodecka.....figu mam kopu energie....nevladzem uz, padam na hubu...hladna som jak svina, cely den len na sucharoch a ciernom caji....s davidom na ocne...potom mu pozriem do ust, dasno vzadu cele navrete a vytrca tam nieco biele..samozrejme ze mu ide stolicka, preto bol taky zly...som mu praskla panadolovy cipok na noc, nech sa vyspi.

nevladzem uz, idem do sprchy a haji beli....decka chcem hned rano poslat k mame, nech mam klud. 😀 😀 😀

Idem od vas....papa a dobru nocku!!

aadula
18. aug 2009

hašli..u nás nosí poväčšinou smeti už Paťka 😝 ..ale samú od seba ju to málokedy napadne 😀

bodka...mm tiež pozrie do skrine...a kde mám to tielko..som ho mesiac nevidel...a čumí do toho namiesto toho aby sa tam prehrabal 😝

bodka13
18. aug 2009

papa cicuška 🙂 ...poriadne sa vyspi 😉