• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
autor
andy, ty si nas tromfla? :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
kupila si lacnejsie :wink: :wink: :wink:

4 knihy cez dovolenku??? co si sa ani nekupala??? :grinning:
pravda je, ze vasilkova sa veeelmi dobre cita :wink:
19. aug 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reni troška som sa aj kúpala, ale pre mňa byť pri mori hlavne vylihovať na pláži, nejakéto pivečko, dobrá knižka a až potom more, mne stačí ten morský vzduch :grinning: totižto mne vyhovujúca voda má najmenej 34 stupňov a to more málokedy dosahuje :grinning: a keďže sme chodili na pláž od cca 10,00 a vracali sme sa okolo 17,00 na čítanie bolo času habadej :wink:
19. aug 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky ,,z mliekom vas asi tromfnem ja...okolo 10eciek na tyz.miniem :grinning: ale to je pre vivi take uz asi nepouzivate :grinning:

andy /// :slight_smile: si si mohla otvorit citaren

ponuka dna//leco alebo masko na hrasku .. :astonished:
19. aug 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nase moreplavkine dnes vyrazaju...snad este cica zamava na rozlucku :dizzy_face:
19. aug 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teraz pozeram :confused: co vy ste vcera ani nespali?? :confused: jasne ze tu nik nie je ked dospavate :grinning: a chlapov ste teda riadne poobracali :grinning: tak toho mm mozem kludne k vasim pridat :slight_smile:
19. aug 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Uz mam ako tak pobalene ale este milion prkotin, tie sa uz nahadzu kde bude volne... :grinning: :grinning: :grinning:

Ja mam kupenu tu Vasilkovu Mama pre veronika, aj som su ju chcela zabalit na dovolenku, ale budeme urcite s Iwus vkuse kvakat, takze nebude casu na citanie :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aby ste si neskakali do reci a zober aj dake mazadlo ,nech sa ti sanka nezadiera :grinning:
19. aug 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicaaaa a co prehanky??uz je klidek a pohoda ? :dizzy_face:
19. aug 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Iwuska uz vyrazili pred 11tou....zastavia sa este bud v Dudinciach alebo na Balatone, oni idu na Budapest, Dodo chcel nech sa tam stretneme, ale my to mame tade zbytocnu obkluku a cas navyse.....tak oni budu oddychovat aked budeme vyrazat im mame zavolat a stretneme sa niekde na zaciatku Chorvatska :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Decka su u mamy....tak sa mi vklude bali, MM je este v robote, nevie kde mu hlava stoji..ma toho vela a nechcem vidiet ten ucet za telefon po dovolenke, lebo uz ma na to pripravil, ze bude vkuse na telefone :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
19. aug 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som myslela ze sa v BA stretate?? :confused: co chcu este sladku vodu okusit? :grinning:
19. aug 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty pukana....ze mazadlo na sanku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ale jasne, ze prehanky este su....ved som vravela, ze dojdem k moru stihla ako modelka :grinning: :grinning: :grinning: (ale to by som musela aspon mesiac behat na WC, aby zo mna bola modelka :grinning: :grinning: :grinning: )
19. aug 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloo-haloo je tu niekto :grinning: :grinning: :grinning:
hlásim príchod...nohy ma bolia ako koňa :frowning2: ...Davidkovi skontrolovali srdiečko-nič sa nezhoršilo,ale 8.sept. ideme ešte na sono...potom sme stihli obehnúť ešte našu detskú dr.-tej sme zaniesli papiere z alergológie a dostali sme telové mlieko na ekzém :frowning2: pre Davida

idem prečítať nech som v obraze :wink: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodecka...potom kdyby neco....orange si neberiem....budem na T-mobile ficat :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cica tak nech ti to už prejde :slight_smile: aby ste nemuseli stáť na každej pumpe, pre istotu pribal Davidkov nočník, keby nebolo kde aspoň on by bol po ruke :grinning: sa mi smeje, ale určite to je nepríjemné :frowning2:
Bodka čo je Davidkovi keď chodí na kardio? .........aj my chodíme s Dominikom už od narodenia :frowning2:
19. aug 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok cicuš :wink: ...o kolkej vyrážate na cestu?...to Iwka už ozaj vyštartovala :confused:
19. aug 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy diky....ale neboj, nocnik beriem :grinning: :grinning: :grinning: :-
19. aug 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica//mas orange?? Ahoj bodka?/aspon tz si das leco so mnou??
19. aug 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka//maly ma ekzem?a kde?/ :frowning2:
19. aug 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si prosím lečo na chlebík...ee na tanierik :dizzy_face:

ono sú to vlastne také suché hrboľaté fľaky hocikde na tele :frowning2: ...pred týždňom mal asi iba pár takých fliačikov okolo pazúch a lakťovej jamky-takže som myslela že sú to potničky...no ale teraz sa vrátili po týždni od našich a má toho veľa a stále si to škrabe :angry: ...moja mami škrobí postelné prádlo,tak neviem či sa to aj tým nezhoršilo,lebo aj ako bábätká nato reagovali-mali vyrážky na tváričke a ručičkách :frowning2:
19. aug 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paci sa :stuck_out_tongue_closed_eyes:

chuda//moze to byt aj z prasku v kt.periete pradlo :frowning2: treba zistit z coho to je
19. aug 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilu...mam orange asi tyzden, Iwka ti nevravela?
Bodecka, ja vobec netusim kedy vypadneme, tatulo sa este mota v robote :angry: :angry: :angry:
Som rada, ze ste na kardiu dopadli dobe....ale ved ste museli, ked tu mate kardio sestricku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som skor odklikla :angry:
mala to mala asi ako pol rocna na stehienkach zo zadu a bolo to z hugiesok plienok :frowning2: po prelieceni som jej davala len pampersky alebo z dm a uy sa to nevratilo..klop klop

a co ma so srdieckom??selest?
19. aug 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus spominala ze koli nej si kupis kartu :grinning:

idete na vecer?tak mas este trosku liharo..nie?
19. aug 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. aug 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj žiadosť o hlasovanie do iných diskusií".
19. aug 2009 o 13:02 • alenka22k
lilu...pekná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. aug 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilu...ta bundicka je prefektnaaaaaaa, ale sikovno ju vydraz!!!!

Chceli sme okolo 17tej ist, ale ako to vidim, ze tatulo je stale v robote....tak asi ani do zajtra nevyrazime :angry: :angry: :angry:
19. aug 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule prehrala som boj :cry: :cry: :grinning: :grinning: :grinning: ...snáď sa sem večer nejako preboxujem :wink: :grinning: :grinning:

papa zatiaľ,aspoň niečo porobím....dnes budem mať novú záclonu do obyvky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. aug 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Iwuska uz su pri madarskych hraniciach....volala aj Adulke...ale hviezda Adulka si nam drochme....som zvedava ako zvladne vydrzat bez drochmania v robotke... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vsak Adulik? Ta sef najde cez obed spat pod stolom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica už sa sem dostanem asi až večer prajem vám obom i rodinkám krásnu dovolenku :slight_smile:
19. aug 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok