Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

renka9
autor
19. aug 2009

andy, ty si nas tromfla? 😠 😀 😀 😀
kupila si lacnejsie 😉 😉 😉

4 knihy cez dovolenku??? co si sa ani nekupala??? 😀
pravda je, ze vasilkova sa veeelmi dobre cita 😉

andreah70
19. aug 2009

Reni troška som sa aj kúpala, ale pre mňa byť pri mori hlavne vylihovať na pláži, nejakéto pivečko, dobrá knižka a až potom more, mne stačí ten morský vzduch 😀 totižto mne vyhovujúca voda má najmenej 34 stupňov a to more málokedy dosahuje 😀 a keďže sme chodili na pláž od cca 10,00 a vracali sme sa okolo 17,00 na čítanie bolo času habadej 😉

lilu18
19. aug 2009

ahojky ,,z mliekom vas asi tromfnem ja...okolo 10eciek na tyz.miniem 😀 ale to je pre vivi take uz asi nepouzivate 😀

andy /// 🙂 si si mohla otvorit citaren

ponuka dna//leco alebo masko na hrasku .. 😲

lilu18
19. aug 2009

nase moreplavkine dnes vyrazaju...snad este cica zamava na rozlucku 😵

lilu18
19. aug 2009

Teraz pozeram 😕 co vy ste vcera ani nespali?? 😕 jasne ze tu nik nie je ked dospavate 😀 a chlapov ste teda riadne poobracali 😀 tak toho mm mozem kludne k vasim pridat 🙂

cica13
19. aug 2009

Ahojte 😀 😀 😀 😀

Uz mam ako tak pobalene ale este milion prkotin, tie sa uz nahadzu kde bude volne... 😀 😀 😀

Ja mam kupenu tu Vasilkovu Mama pre veronika, aj som su ju chcela zabalit na dovolenku, ale budeme urcite s Iwus vkuse kvakat, takze nebude casu na citanie 😀 😀 😀

lilu18
19. aug 2009

aby ste si neskakali do reci a zober aj dake mazadlo ,nech sa ti sanka nezadiera 😀

lilu18
19. aug 2009

cicaaaa a co prehanky??uz je klidek a pohoda ? 😵

cica13
19. aug 2009

Iwuska uz vyrazili pred 11tou....zastavia sa este bud v Dudinciach alebo na Balatone, oni idu na Budapest, Dodo chcel nech sa tam stretneme, ale my to mame tade zbytocnu obkluku a cas navyse.....tak oni budu oddychovat aked budeme vyrazat im mame zavolat a stretneme sa niekde na zaciatku Chorvatska 😀 😀 😀 😀

Decka su u mamy....tak sa mi vklude bali, MM je este v robote, nevie kde mu hlava stoji..ma toho vela a nechcem vidiet ten ucet za telefon po dovolenke, lebo uz ma na to pripravil, ze bude vkuse na telefone 😠 😠 😠 😠 😠

lilu18
19. aug 2009

som myslela ze sa v BA stretate?? 😕 co chcu este sladku vodu okusit? 😀

cica13
19. aug 2009

Lilu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ty pukana....ze mazadlo na sanku 😀 😀 😀 😀 😀

Ale jasne, ze prehanky este su....ved som vravela, ze dojdem k moru stihla ako modelka 😀 😀 😀 (ale to by som musela aspon mesiac behat na WC, aby zo mna bola modelka 😀 😀 😀 )

bodka13
19. aug 2009

haloo-haloo je tu niekto 😀 😀 😀
hlásim príchod...nohy ma bolia ako koňa ☹ ...Davidkovi skontrolovali srdiečko-nič sa nezhoršilo,ale 8.sept. ideme ešte na sono...potom sme stihli obehnúť ešte našu detskú dr.-tej sme zaniesli papiere z alergológie a dostali sme telové mlieko na ekzém ☹ pre Davida

idem prečítať nech som v obraze 😉 😀 😀

cica13
19. aug 2009

Bodecka...potom kdyby neco....orange si neberiem....budem na T-mobile ficat 😀 😀 😀

andreah70
19. aug 2009

Cica tak nech ti to už prejde 🙂 aby ste nemuseli stáť na každej pumpe, pre istotu pribal Davidkov nočník, keby nebolo kde aspoň on by bol po ruke 😀 sa mi smeje, ale určite to je nepríjemné ☹
Bodka čo je Davidkovi keď chodí na kardio? .........aj my chodíme s Dominikom už od narodenia ☹

bodka13
19. aug 2009

ok cicuš 😉 ...o kolkej vyrážate na cestu?...to Iwka už ozaj vyštartovala 😕

cica13
19. aug 2009

andy diky....ale neboj, nocnik beriem 😀 😀 😀 :-

lilu18
19. aug 2009

cica//mas orange?? Ahoj bodka?/aspon tz si das leco so mnou??

lilu18
19. aug 2009

bodka//maly ma ekzem?a kde?/ ☹

bodka13
19. aug 2009

ja si prosím lečo na chlebík...ee na tanierik 😵

ono sú to vlastne také suché hrboľaté fľaky hocikde na tele ☹ ...pred týždňom mal asi iba pár takých fliačikov okolo pazúch a lakťovej jamky-takže som myslela že sú to potničky...no ale teraz sa vrátili po týždni od našich a má toho veľa a stále si to škrabe 😠 ...moja mami škrobí postelné prádlo,tak neviem či sa to aj tým nezhoršilo,lebo aj ako bábätká nato reagovali-mali vyrážky na tváričke a ručičkách ☹

lilu18
19. aug 2009

paci sa 😝

chuda//moze to byt aj z prasku v kt.periete pradlo ☹ treba zistit z coho to je

cica13
19. aug 2009

Lilu...mam orange asi tyzden, Iwka ti nevravela?
Bodecka, ja vobec netusim kedy vypadneme, tatulo sa este mota v robote 😠 😠 😠
Som rada, ze ste na kardiu dopadli dobe....ale ved ste museli, ked tu mate kardio sestricku 😀 😀 😀 😀

lilu18
19. aug 2009

som skor odklikla 😠
mala to mala asi ako pol rocna na stehienkach zo zadu a bolo to z hugiesok plienok ☹ po prelieceni som jej davala len pampersky alebo z dm a uy sa to nevratilo..klop klop

a co ma so srdieckom??selest?

lilu18
19. aug 2009

cicus spominala ze koli nej si kupis kartu 😀

idete na vecer?tak mas este trosku liharo..nie?

alenka22k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bodka13
19. aug 2009

lilu...pekná 😵 😵 😵

cica13
19. aug 2009

Lilu...ta bundicka je prefektnaaaaaaa, ale sikovno ju vydraz!!!!

Chceli sme okolo 17tej ist, ale ako to vidim, ze tatulo je stale v robote....tak asi ani do zajtra nevyrazime 😠 😠 😠

bodka13
19. aug 2009

babule prehrala som boj 😢 😢 😀 😀 😀 ...snáď sa sem večer nejako preboxujem 😉 😀 😀

papa zatiaľ,aspoň niečo porobím....dnes budem mať novú záclonu do obyvky 😅 😅 😅

cica13
19. aug 2009

Iwuska uz su pri madarskych hraniciach....volala aj Adulke...ale hviezda Adulka si nam drochme....som zvedava ako zvladne vydrzat bez drochmania v robotke... 😀 😀 😀 😀 vsak Adulik? Ta sef najde cez obed spat pod stolom 😀 😀 😀 😀

andreah70
19. aug 2009

cica už sa sem dostanem asi až večer prajem vám obom i rodinkám krásnu dovolenku 🙂