• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
cicus aj u nas to tak je :grinning: kym sa zdohadam tak uz nemam :frowning2:
17. jún 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Samino už rozhádzal celú krabicu hračiek v detskej :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pred chvíľkou vylial na seba tatovu kávu ..ešte že bola studená....
17. jún 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aduli...ty budes musiet tiez asi kupit na Samka flexi.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. jún 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani nevrav...šintrík malý ... ale to bol mm na chybe nemal nechať na takom mieste kde dočiahne malý kávu
17. jún 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky ďakujem za opýtanie, maródik sa má dobre, včera už ani teplotku nemala, tak som šťastná :dizzy_face:
dnes ju prvý krát stráži moj ocino sám, každú chvílku volám ako to zvládajú, zatial v pohode :grinning:
aduli Samino je šintík, aby si mala oči aj.....vieš kde :grinning:
17. jún 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik tak sa mas co obracat pri samkovi je riadni nezbedniik :wink: iwus asi bodkine carovanie prospelo :grinning: .ja uz mam ja prepisane 2 predmeti konecne este mi treba posobenie cytŕila a metoda na velkej morave :angry: mne to pripada ako dejepis a ne slovencina . idem asi tak o hodinku do mesta no nejak sa mi nechce :frowning2:
17. jún 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily ja mám 2 matury, ale keď tu to tak hádžeš čo všetko musíš ovládať tak ja o tom nemám šajnu....to ako keby si na výšku šla :grinning: a bodka je dobrá čarodejnica :grinning:
17. jún 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam len jednu maturu a o druhej nechcem ani pocut :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: stacilo....
17. jún 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicuš pojičám ti :dizzy_face: :grinning:
17. jún 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivi pozicaj!
Lubi sa mi tento citatik: "skola nie je diskoteka, aby sme v nej zostali az do konca" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: skoda, ze sa tu neda dat ten smajl zo skype...ten zdvihnuty palec :grinning: :grinning: :grinning:
17. jún 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily viem o čom hovoríš...som mm skúšala keď šiel na slovenčinu na skúšku... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to máš prijímačky akoby z I. ročníka...to je tiež čudné :confused:

som Samina dala do postieľky až teraz ..lebo však sme neskoro vstali a on stále vykrikuje :grinning:
17. jún 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aduli...my budeme pomaly aj vstavat, spi od pol dvanastej....
17. jún 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicuš super citát :grinning: :grinning: :grinning:
17. jún 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivi vsak? Aj mne sa paci.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. jún 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicuš kde beháš???? :fearful:
17. jún 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kočky..kedy ideme do tých BOjníc? :grinning:
17. jún 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ideme do Bojníc :confused: ....kedy?
17. jún 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodecka....z mailu sa nedaju hodit nikdy fotky linkom......musis to dat na MK....

Ivi, tu som, idem krmit cmucika
17. jún 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja keď na to kliknem dá sa mi to otvoriť....nie som prihlásená na emaile :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. jún 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však sme sa dohodli, že si tam dáme stretkooooo :grinning: :grinning: :grinning:
17. jún 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky idem si vyzdvihnúť babinec....zatial papa :dizzy_face:
17. jún 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vám tú kávu pošlem mailom...hádam sa neporozlieva :grinning: :grinning: :grinning:

tak rýchlo vymyslime nejaký dátum nech sa máme načo tešiť :wink:
17. jún 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodečka to preto, že je to tvoj mailik...si sa možno neodhlásila...len odťukla krížikom :wink:
17. jún 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som tu z mesta a som sa dozvedela peknu novinu sesternica mala v pondelok dievcatko alexandru :wink:
17. jún 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blahoželám...a malej alexandre veľa zdravíčka a mliečka :slight_smile:
17. jún 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nej je maličká zdravučká a mamička dobručká - hlavne jej mliečko :wink:
17. jún 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej ste zlate ked pojdem na navsetvy tak ju vyboztekujem za vas :wink:
17. jún 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte kocky :wink:
kristinka je na skolskom vylete a pred chvilou mi volala , ze trcia niekde v Nitre a pokazil sa im autobus :angry: , parada, ja idem na nocnu, dufam, ze dovtedy pridu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bodka, nezbehnes ju tam skontrolovat??? :grinning: :zipper_mouth:
17. jún 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaues, čo robkáme?..

bodka ja som tiež tak chcela poslať fotku z mailu, mne to išlo otvoriť ale ostatným nie

renka, dúfam že decká dorazia OK

emily mooooooc si maličkú pomojkaj a vycmukaj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

adulka ja by som najradšej dala teraz stretko ale bez detí a bez mm, lebo ma tu všetci vytáčajú :angry:
17. jún 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok