• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
ďakujéééém za polievkové tipy :wink:

keď som bola na MD tak polievka bola každý deň - kvôli deťom,keď aj druhé nezjedli ale polievku museli :grinning: :grinning: :grinning:

...ja kupujem mleté mäsko v kauflande a zatiaľ som spokojná :slight_smile: ...mám aj mäsový mlynček(ručný)ale nechce sa mi s tým doma babrať :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Emily a ako si robila knedlík ?
21. aug 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež zvyknem buď v lidli, bile či kaufíku kupovať, ale teraz som tu na sídlisku objavila nedávno jeden mäskový obchod a je to čerstvo pomleté ...a cenovo rovnaké ako v obchodoch..tak si kúpim koľko potrebujem a tiež som spokojná :slight_smile:
21. aug 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne bodka, mne sa nechce doma mlieť ... ale rozmýšľam, že pôjdem do jednoty kúpim mäso a dám si tam pomlieť ... no žeby som aj zajtra fašírečky spravila
21. aug 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka moj pokus bol pred 10 rokmi :grinning: aj my kupujeme mlete mesko na fasirky
21. aug 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja kúpim rovno pomleté a zabalené :wink: ...najlepšie keď je v akcii :dizzy_face: 0,5kg/35sk :slight_smile: :slight_smile:

hasler ja by som aj pomlela ale ten mastný mlynček :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: sa mi nechce umývať :grinning:
21. aug 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne bodka máš moje sympatie, som taká istá, ani nie tak mlieť ako umývať ... lebo melie mm, ale umyť musím ja
21. aug 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
ja tiež kupujem pomleté maso u mesiara, menej už v hypermarketoch.
ja dnes nevarím, prehováram Domka aby sme išli na kúpalisko, ale akosi sa mu nechce, najradšej by bol od rána do večera na PC :angry: či pôjdeme či nie objednám pizzu :grinning:
21. aug 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ma moja mama zrušila, že žiadne mletie v obchode, že budeme mlieť doma ... vraj to mäso nie je umyté ... tak idem teraz kúpiť boček, trochu ho obvarím a večer nech chlap pomelie ..
21. aug 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy...ty si najšikovnejšia kuchárka na koni :grinning: :grinning: :grinning:

som myslela že aj my pôjdeme zajtra na kupko ale tato ide zase na nočnú,tak to by bol moc unavený a že vraj hlásia pršať :confused: ...možno skočíme dnes poobede aspoň tu u nás
21. aug 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby som mala doma všetkých tak varím tiež, ale sme len s Dominikom a ten by mohol pizzu na raňajky, obed i večeru :grinning:
náhodou som už dnes varila upiekla som kysnutý slivkový koláč 1/3 už zjedol Dominik na raňajky ale ešte ostalo aj pre vás, kto si prosí :grinning:
21. aug 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli u nás mi to mäso opláchne, ja si vyberiem vcelku väčšinou pliecko on mi ho pod tečúcou vodou opláchne, dá do mlynčeka a pomleté dáva priamo do sáčku
21. aug 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hoď kúsok toho koláčika andy :grinning: :grinning: :grinning:

u nás sú až dolu v meste také menšie mäsiarstva kde to tak robia ,na sídlisku máme iba hypermarkety :frowning2:
21. aug 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to máte dobrého mäsiara ... ja idem kuk do tej jednoty ako to tam robia ... ahojte zatiaľ
21. aug 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka nech sa páči prosíš si k nemu aj kávičku :grinning:
21. aug 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujééém :slight_smile: ...už som ho aj spráskala :grinning: :grinning: :grinning: kávičku som dopila a idem niečo robiť
...doprala práčka...a zase tečie :angry: :angry: :angry:
21. aug 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka to je na zlosť a čo ten opravár ju neskúšal keď doopravoval ?
21. aug 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď práveže skúšal :frowning2: ...nikde nebola ani kvapka...aj ja som včera večer oprala záclonu a všetko ok...a dnes vojdem do kúpelne a voda presne tam kde aj pred opravou :angry: ...budem mu musieť zavolať
21. aug 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy aj ja si prosim kolacik :wink: bodka a pozrela si filter na pracke?
21. aug 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
bodka co sa stalo??ujo opravar sa dival na teba miesto na pracku?? :confused:
21. aug 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:
zajtra hlasia prsat? :fearful: , ani nehovorte :angry: , teda nepiste :grinning:
my sa ideme zajtra kupat do Velkeho Medera. Ideme od nas z roboty, robi to ROH :wink:
21. aug 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj my mame slivkovy kysnuty :slight_smile: , ale robila ho svokra :wink:
21. aug 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda vy ste vecer toho nakupili... :grinning: krasne pyzamka a aj navlecky..este ked vynurate nepremokave plachty hodte link :dizzy_face:

kysnuty si neprosim,dakujem aspon ostane viac :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a masko si davam u masiara pomlet//vyberiem ake chcem,ureze aj oplachne a hned do sacika melie :dizzy_face:
21. aug 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni aj zajtra aj pozajtra ma prsat :frowning2:
21. aug 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lilu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale su tam aj kryte bazeniky, tak uvidime :confused:
21. aug 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj v dazdi sa da kupat//tak ci tak budes mokra :grinning: a mozno prave tam nebude prsat
21. aug 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no halo som tu ... ešte varím deťom cestovinku jesť ... som bola kuk v dvoch mesiaroch ale nemleli, a do jednoty sa mi až nechcelo ... tak večer melieme

renka super že funguje ROH, to by som sa aj do práce tešila
21. aug 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo haloo kto je tu? akurát mi prišla sms od cicuš a iwuš, všetky vás pozdravujú a pozývajú na palacinky :grinning: , že deti s močia v mori a ivka robí palacinky a cica jej asistuje :grinning: :grinning:

som akurát samina dala spinkať, dnes mi vonku vystrájal, hodil sa o zem a nechcel vstať..reval z plného hrdla...až pedavačky začali zatvárať dvere na obchodoch :grinning: no čo som s ním mala urobiť...v tomto prípade radia nechať dieťa a ísť ďalej...aj som tak spravila...potom sa spamätal ..vstal a skôr sa pohol za mnou...a zas si to rozmyslel a rovno na cestu :angry: , to už dostal po peluši
21. aug 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co z tym masom?/hod inspiracku??
21. aug 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulka ahooooj..maly je riadny vymyselnik :sweat_smile: niekedy treba aj razne zakrocit

tak sa baby aspon niekomu ozvali :dizzy_face:
21. aug 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu určite aj tebe napíšu :wink:

a z toho mletého mäska ja idem robiť plnenú papriku :slight_smile: , ale mám aj cukinu a tuším aj také plnené sa dajú robiť..vydlabe sa to a nejakým mäskom plní ...
21. aug 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok