• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
ano cukinka sa da plnit,ale naj je taka mladucka//malicka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. aug 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si trosku nohy vylozit ///podobna noc ako u adulky ale zub to nie je :zipper_mouth: :sunglasses:

chcela som malej objednat dvd ale pisu tam divx :confused: to co je?? :confused: tak neviem
21. aug 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu asi sa pridám a tiež trošku vyložím :stuck_out_tongue_closed_eyes: neviem ani ja aký je rozdiel medzi divx a dvd :fearful:
21. aug 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim sa dakoho spytat nech blbost neobjednam :grinning:
21. aug 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si dnes zarobím fašírky a zajtra len vysmažím, takú rýchlovku, bo chceme zajtra vyhodiť kobár z detskej a omalovať kúsok steny

lilu neviem či náhodou divx nie je viac filmov na dvd, ale to len tak tipujem

hviezdy sa majú dobre, ja by som tiež išla nohy omočiť a potom sa nechala pozvať na tie palacinky
21. aug 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu haslerka to dobre napísala divx je viac filmov na jednom DVD /filmy sú na zmenšených súboroch/ ale ty si kupovala DVD nedávno tak by ti to malo prehrať........pozri v manuály aké formáty to prehráva :wink:
my sme na plavku ešte nešli pôjdeme aj mm okolo 15,00 si ho pôjdem vyzdvihnúť do práce :grinning:
21. aug 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy jej si ma potešila aká som vzdelaná :grinning: :grinning: :grinning: .. ale to som náhodou počula bratranca povedať, tak som si nebola istá či som dobre počula
21. aug 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že ďakujeme za pozdrav "moráčkam" :grinning: :grinning: :grinning:

aduli...tak máte veselo :frowning2: no Samuško už prišiel do obdobia vzdoru a bude skúšať čo si môže dovoliť :unamused: ...ale ty ho zvládneš...keby tu bol tlieskajúci smajlo,tak ti ho sem ťuknem ako si to vyriešila na ulici :wink:

...divx a dvd je ako mp3 a cd :slight_smile: ...aj na cdčko napálené ako mp3 sa ti zmestí véééľa pesničiek a cd možno 15

lilu...ony asi pošlú postupne každej smsku :wink: aby sme si nezávideli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. aug 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved aj ked nepošlú, hlavne že na nás myslia ... ja som si teraz aktivovala net na mobile na mesiac na skúšku, tak uvidím či sa mi to bude páčiť a hlavne aké rýchle to bude ... tak ja idem do hajan s Miškou ... papa ... potom kto bude robiť poobednajšiu kávičku, nech aj mne nachystá
21. aug 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potvora doprala...idem vyvešať :unamused:

všetkým ktoré išli haji prajem pekné sníčky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. aug 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja už som aj vyspatá .. už sme boli aj farbu na zajtra kúpiť ... no vidím že kávičku nikto nerobil :frowning2:
21. aug 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli uz som kafe spravikla,das si?
ahojte hviezdy
21. aug 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tusim si tu kavu musim vypit sama :frowning2:
21. aug 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kde ste?
21. aug 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moja dík za kávičku ... už som sa sem nedostala, robila som tie fašírky a potom chytro ešte s babami von
21. aug 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tusim kazda mlelie maso na fasirky :grinning: ,tak zelam dobru nocku
21. aug 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý večer :slight_smile: ...ešte sa sem tlačí mm :frowning2:
21. aug 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bodka na teba sa tlačí či k PC :grinning: :grinning:
21. aug 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k pc :cry: :cry: :cry: ...na mňa ešte nie :grinning: :grinning: :grinning:
21. aug 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja som len pred chvilou prisla z navsety :wink: mam kamosku tehu tra chodim hladkat brusko :dizzy_face:
21. aug 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiež som zasadla k vám :slight_smile: pokecať,
21. aug 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kam ste zmizli? :frowning2:
21. aug 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: pekny vecer prajem..konecne vivi zaspala a asi o chvilku aj ja :grinning:
21. aug 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily, len hladkaj, nech sa na teba čím skôr prilepí :dizzy_face: :dizzy_face:
21. aug 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa bola sprchnúť, lebo len pred chvíľou sme prišli s plavky teda asi hodku sme sedeli u otca v bare :grinning:
21. aug 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes babatkovala mimco take 2tyzdnove :astonished: :astonished: :astonished: ale z toho sa snad neprilepi na mna :grinning:
21. aug 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu, jaa by som si dávala pozor :grinning: :grinning:
21. aug 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
náš sused má zas žúrku :stuck_out_tongue_closed_eyes: dúfam, že po desiatej vybehnú na nejakú didžinu :dizzy_face: :dizzy_face:
21. aug 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulka :grinning:

tak baby som si spomenula ze mam drazit :angry: pozde mily drozde :grinning:
21. aug 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme sa boli prejsť v meste a v jednom dievčenskom obchode dostali jesenný tovar :dizzy_face: taaakéé super veci pre Paťku ... keby som mala menej kg, tak aj pre mňa :grinning: :grinning: ...ešte že Paťka nebola s nami :grinning: :grinning:
21. aug 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok