Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

lilu18
21. aug 2009

ano cukinka sa da plnit,ale naj je taka mladucka//malicka 😝

lilu18
21. aug 2009

idem si trosku nohy vylozit ///podobna noc ako u adulky ale zub to nie je 🤐 😎

chcela som malej objednat dvd ale pisu tam divx 😕 to co je?? 😕 tak neviem

aadula
21. aug 2009

lilu asi sa pridám a tiež trošku vyložím 😝 neviem ani ja aký je rozdiel medzi divx a dvd 😨

lilu18
21. aug 2009

musim sa dakoho spytat nech blbost neobjednam 😀

hasleerka
21. aug 2009

ja si dnes zarobím fašírky a zajtra len vysmažím, takú rýchlovku, bo chceme zajtra vyhodiť kobár z detskej a omalovať kúsok steny

lilu neviem či náhodou divx nie je viac filmov na dvd, ale to len tak tipujem

hviezdy sa majú dobre, ja by som tiež išla nohy omočiť a potom sa nechala pozvať na tie palacinky

andreah70
21. aug 2009

lilu haslerka to dobre napísala divx je viac filmov na jednom DVD /filmy sú na zmenšených súboroch/ ale ty si kupovala DVD nedávno tak by ti to malo prehrať........pozri v manuály aké formáty to prehráva 😉
my sme na plavku ešte nešli pôjdeme aj mm okolo 15,00 si ho pôjdem vyzdvihnúť do práce 😀

hasleerka
21. aug 2009

andy jej si ma potešila aká som vzdelaná 😀 😀 😀 .. ale to som náhodou počula bratranca povedať, tak som si nebola istá či som dobre počula

bodka13
21. aug 2009

že ďakujeme za pozdrav "moráčkam" 😀 😀 😀

aduli...tak máte veselo ☹ no Samuško už prišiel do obdobia vzdoru a bude skúšať čo si môže dovoliť 😒 ...ale ty ho zvládneš...keby tu bol tlieskajúci smajlo,tak ti ho sem ťuknem ako si to vyriešila na ulici 😉

...divx a dvd je ako mp3 a cd 🙂 ...aj na cdčko napálené ako mp3 sa ti zmestí véééľa pesničiek a cd možno 15

lilu...ony asi pošlú postupne každej smsku 😉 aby sme si nezávideli 😀 😀 😀 😀

hasleerka
21. aug 2009

no ved aj ked nepošlú, hlavne že na nás myslia ... ja som si teraz aktivovala net na mobile na mesiac na skúšku, tak uvidím či sa mi to bude páčiť a hlavne aké rýchle to bude ... tak ja idem do hajan s Miškou ... papa ... potom kto bude robiť poobednajšiu kávičku, nech aj mne nachystá

bodka13
21. aug 2009

potvora doprala...idem vyvešať 😒

všetkým ktoré išli haji prajem pekné sníčky 😵 😵 😵

hasleerka
21. aug 2009

no ja už som aj vyspatá .. už sme boli aj farbu na zajtra kúpiť ... no vidím že kávičku nikto nerobil ☹

zuzadlo
21. aug 2009

hasli uz som kafe spravikla,das si?
ahojte hviezdy

zuzadlo
21. aug 2009

no tusim si tu kavu musim vypit sama ☹

zuzadlo
21. aug 2009

no kde ste?

hasleerka
21. aug 2009

no moja dík za kávičku ... už som sa sem nedostala, robila som tie fašírky a potom chytro ešte s babami von

zuzadlo
21. aug 2009

tusim kazda mlelie maso na fasirky 😀 ,tak zelam dobru nocku

bodka13
21. aug 2009

dobrý večer 🙂 ...ešte sa sem tlačí mm ☹

andreah70
21. aug 2009

ahojte bodka na teba sa tlačí či k PC 😀 😀

bodka13
21. aug 2009

k pc 😢 😢 😢 ...na mňa ešte nie 😀 😀 😀

emily333
21. aug 2009

ahojte ja som len pred chvilou prisla z navsety 😉 mam kamosku tehu tra chodim hladkat brusko 😵

aadula
21. aug 2009

tiež som zasadla k vám 🙂 pokecať,

emily333
21. aug 2009

kam ste zmizli? ☹

lilu18
21. aug 2009

🙂 pekny vecer prajem..konecne vivi zaspala a asi o chvilku aj ja 😀

aadula
21. aug 2009

emily, len hladkaj, nech sa na teba čím skôr prilepí 😵 😵

andreah70
21. aug 2009

ja som sa bola sprchnúť, lebo len pred chvíľou sme prišli s plavky teda asi hodku sme sedeli u otca v bare 😀

lilu18
21. aug 2009

ja som dnes babatkovala mimco take 2tyzdnove 😲 😲 😲 ale z toho sa snad neprilepi na mna 😀

aadula
21. aug 2009

lilu, jaa by som si dávala pozor 😀 😀

aadula
21. aug 2009

náš sused má zas žúrku 😝 dúfam, že po desiatej vybehnú na nejakú didžinu 😵 😵

lilu18
21. aug 2009

adulka 😀

tak baby som si spomenula ze mam drazit 😠 pozde mily drozde 😀

aadula
21. aug 2009

sme sa boli prejsť v meste a v jednom dievčenskom obchode dostali jesenný tovar 😵 taaakéé super veci pre Paťku ... keby som mala menej kg, tak aj pre mňa 😀 😀 ...ešte že Paťka nebola s nami 😀 😀