• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
andy, mne to malý tam prepol :grinning: on vždy začne prepínať kým sa nedostane na nejaký hudobný kanál :sweat_smile: , ale toto ma zaujalo, tak som mu zobrala ovládačku ...sa trošku ježdil...ale prežili sme :grinning:
21. aug 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šak ťa mohli u nás pred barákom vysadiť :wink:
21. aug 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka nie,potrebuje vetrovku :frowning2: to len pre inspi :grinning:

adulka//aha ,nesledujem ho ani ju :sunglasses: a dakujem tiez prajem dobru noc a pokojnu :astonished:
21. aug 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodečka, potrebuješ upratať? :grinning:
21. aug 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ráno nepozerám nič, lebo chodia rozprávky na dvdčku
21. aug 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte šťastie že máme každý svoj TV :grinning: :grinning: ja nemusím pozerať Jettix
21. aug 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by sa mi aj zišlo :grinning: :grinning: :grinning: ale ja zase nepotrebujem sterilitu,taký organizovaný neporiadok je v pohode :grinning: :grinning: :grinning: ...ale navariť potrebujem a mm ide zase slúžiť zajtra večer :frowning2:
21. aug 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pána beka..ja keď už 20x pozerám Hanu mantavú...tak ma ide poraziť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. aug 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja ked vyrastiem tak si kúpim svoj notebook a potom nech ma majú doma všetci radi :grinning:
21. aug 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paťka má telku v detskej, ale ona je rada s nami :grinning:

bodečka...tak sterilita ani u nás nehrozí... :stuck_out_tongue_closed_eyes: najlepšie je keď povysávam a malý hneď za tým roztrúsi rožok po obyvke
21. aug 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hašli :grinning: :grinning:
21. aug 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi to je pekné meno musím Niku naštvať keď to bude zasa čumakovať :grinning: :grinning: ..........ale keď si tak spomínam aj ja som je to už hodne-hodne dávno čakala vždy kedy pôjde Beverlly Hills 90210 :grinning: :grinning:
21. aug 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adula, ja zase umyjem dlážku a už sú na nej capky od vody lebo džúsu ... ideme ma trafiť ... teda lepšie povedané išlo, lebo už na to dlabem
21. aug 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy, to mm vymyslel.. :grinning: :grinning: a že ide nejaké vynovené Beverlly teraz ..dávali upútavku
21. aug 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa s vami rozlúčim ..dobru nocku :pensive:
21. aug 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám TV aj v kuchyni, síce je to starý šrot, ale ide, takže ja sa väčšinou zdržujem tu, lebo tu mám aj PC a to je len moje :grinning: :grinning: decká sem môžu len s mojim vysloveným súhlasom, lebo tu robím aj účtovníctva, tak aby mi niečo nevymazali.
21. aug 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj ja som si ani mantavú nevšimla ... to je dobré :grinning: :grinning: :grinning: ... to aj u nás občas chodí, ale najviac H2O ... adulka dobrú nôcku

andy to aj ja som šalela na BH 90210
21. aug 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú aduli :slight_smile: ..potom bývame na 4 bez výťahu,ťa čakám :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
21. aug 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasler my umývame keď sú vonku,večer keď zalahnú alebo vydám zákaz vychádzania z izby aby som a aspoň chvíľu tešila z čistej podlahy :grinning: :grinning:
21. aug 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky nejak ma to slnko zmohlo,, alebo že by pivko :grinning: idem spať dobrú noc
21. aug 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú andy :slight_smile:
21. aug 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mňa ten pohár vína tiež dáko uspáva ... nieže budeme zajtra dáko krivo malovať ... andy aj tebe dobrú
21. aug 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobrú noc hviezdičky :pensive: ...ja sa tu ešte trochu poobzerám :grinning: :grinning:
21. aug 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa tiež asi fakt lúčim ... dobrú nôcku
21. aug 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko spachtosky :wink: babenky mam dylemu ideme na oslavu svagor oslavuje narodeniny a svagrina tiez nar,aj meniny aktore bude mat az v septembry mam kupit aj jej darcek ked oslavuje mesiac dopredu? ja som este take daco nezazila :confused:
22. aug 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

emily, ak oslavuje kúp..a potom už nepôjdeš gratulovať..asi to chcú odbaviť jedným šupom :wink:

u nás už prší ... malý je od rána ako čer...teraz sme sa vrátili z vonka, trošku sa ukľudnil vonku, ale aj v potravinách sa ma pýtali čo mu je...a čo ja viem? však keď nechce povedať :grinning:
22. aug 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik diky ale uz je po dyleme mm nechce ist nikam a ja bez neho nechcem ist je to jeho brat asi si urobim vlastny program na truc :angry:
22. aug 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute babule pisem vam z mobilu je to hrozne. Malujeme.
22. aug 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mi predsa len ideme na oslavy a stacilo iba trosku povstania doma :grinning: :grinning: tak pa pa vecer :dizzy_face:
22. aug 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..u nas tiez prsi.. :frowning2: dazd teda nemusim :frowning2: ,urobili sme zasoby do chladnicky a mala je tiez ako z retaze vypustena :angry: ...adulka som myslela ze ju v obch.priviazem a este jej prelepim usta :grinning: a nie a nie zaspat :angry:

emily//jasne kup darek,ved potom uz nebudes gratulovat :dizzy_face:

hasler.//prijemne malovanie, :astonished:
22. aug 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok