Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

lilu18
22. aug 2009

papa vecer 🙂

bodka13
22. aug 2009

dobré poobedie 😀 😀

u nás sa ráno vypršalo,vyhrmelo a teraz je iba zatiahnuté,ale teplo
...idem ešte bábovku upiecť a potom hádam budeme oddychovať 😉

andreah70
22. aug 2009

ahojte už mám upratané, idem ešte niečo upiecť u nás je pod mrakom , ale zatieľ ešte nepršalo, akosi nás to obchádza 😀

aadula
22. aug 2009

tiež som popratala, ešte povysávať musím, som už aj mafinky upiekla pomedzi, malý sa teraz zobudil zatiaľ je pokojný 🙂 🙂 tak sa hádam už z toho plakania vyspal.

bodka13
22. aug 2009

🙂 🙂 🙂 halooo halooo Cica a Iwus posielajú horúci pozdrav všetkým pukankám 🙂 🙂 🙂
majú sa supéééér,len Iwka mala včera úpal ☹ -mala večer aj teplotu,tak sa liečila a nemohla ísť na pivko ☹ 😀
...čakali nás že prídeme na lapacinky 😀 😀 😀 tak ich museli zjesť sami 😀

aadula
22. aug 2009

bodečka aj mne prišiel pozdrav...som sa schladila trošku morskou mms 😀 cmučík v koliesku

aadula
22. aug 2009

fu som dovysavala a celá som mokrá, hrozne je dusno 😝 kúpila som si dnes farbu, že zázvor..som zvedavá ako mi to chytí 😀

emily333
22. aug 2009

ahojte tak my uz sme doma z oslavy konecene, nebolo tam nejk zabava tak sme posedeli kus pokeceali a vyhovorili sa ze mm musi ist este merat zakazku

aadula
22. aug 2009

aj my sme už doma, farba chytila podľa mňa tmavšie ako mala...ako vždy 😀

emily, si to sem nemala písať..čo keď ťa šmíruje potajomky švagrinká tu? 😉

hasleerka
22. aug 2009

no pekný večer ... tak sa malovalo dobre, bo zrána popršala a potom bolo pekne a začalo až podvečer

som spokojná, len keby nešiel teraz mm na pivo a trochu sa nezmaloval aj on 😠

aadula
22. aug 2009

hašli, tak už máte porobené... a na akú farbu ste maľovali? ..no a vieš...to sú chlapi..po práci si dať pivečko...a my aby sme do doupratovali 😉

hasleerka
22. aug 2009

no ved to adula, ale bude sa chváliť ako pekne to omaloval 😀 😀 😀 dávali sme takú marhuľkovú, ale aj tak je to akési viac oranžové, ešte dobre že som nekúpila tú oranžovú, to by bolo potom moc tmavé ... ešte dokúpim rámiky a pofotím

aadula
22. aug 2009

hašli, ja chcem spálňu na takú vanilkovú..alebo niečo také..nie úplne biela...tiež som zvedavá ako sa podarí namiešať farbu 😝 , len horšie bude, že treba skriňu rozobrať..to bude fuška 😅

hasleerka
22. aug 2009

mne tiež treba spálňu, ale kvôli tomu rozoberaniu tak skoro nebude ... a farbu kúpiš už aj namiešanú

emily333
22. aug 2009

babenky aj nam treba ale nejak to furt odkladame ☹ adulik svagrina este nevie o konovi 😵

hasleerka
22. aug 2009

emily to je dobre, že ešte nevie, môžeš zvesela vyprávať ... to ja nemôžem ... a aj si jej niečo kúpila ...

má aj výhody že má mm drgnuté aké sa náramne hrá s babami ...

andreah70
22. aug 2009

ahojte, my tiež tú spálňu stále odkladáme my tam dokonca máme stále tapetu nemôžme sa dokopať k tomu ju strhnúť a ostierkovať to, ostatný byt je hotový a mm hovorí že však tam okrem nás nikto nechodí 😀 😀

musím sa pochváliť volala Nika skončili na 3. mieste tak je nadšená, hoci keď v semifinále prehrali a nepostúpili do finále tak aj slzičky padali ☹ som rada že si to tam užila, staršie kočky ju zobrali do partie a hrala dosť často.........ona totižto je ešte staršia žiačka a išla hrať s o 2 roky staršími dorastenkami.....som si na začiatku myslela, že väčšinu času presedí na lavičke tak som aj ja prekvapená ako sa jej darilo. 🙂 🙂

hasleerka
22. aug 2009

no super andy, tak si na ňu pyšná 🙂 🙂 🙂

aadula
22. aug 2009

andy, super ..gratulujem Nike ku krásnemu 3. miestu 😵 😵 a tebe k šikovnej dcérke 😉

idem sa vyvaliť na gauč, telku trošku pozrieť, teda ten biedny program..potom možno ešte kuknem na vás 🙂

bodka13
22. aug 2009

😕 dobrý večer 🙂

hasleerka
22. aug 2009

bodka čau ... mm kuká rýchlejší ako smrť a ja lemru lemravú ... ale asi pôjdem spať, bo som dáka kapu

bodka13
22. aug 2009

a ja kukám poštu pre teba 😀 😀 😀 ...ja sa dnes nemusím ponáhľať ani do pracovne,mm je na nočnej 😒

renka9
autor
22. aug 2009

dobry vecer 🙂

bodka13
22. aug 2009

🙂 dobrý renka,dobrý a ty čo pozeráš? 😀 😀 😀

prosí si niekto bábovku....je čerstvá,dopečená o 17:30 😀

hasleerka
22. aug 2009

joj mnam bodka ja si dám , taká som hlaaaaaaaaadná ...

bodka13
22. aug 2009

páči sa ,dúfam že ti bude chutiť 🙂
...tak už máte peknú izbičku 😵 ...aj si všetko popratala?

renka9
autor
22. aug 2009

ja nepozeram nic, TV nepozeravam 😨 🙂

boli sme dnes v tom Velkom Mederi a bolo celkom fajn, aj ked najprv som si chcela zavolat taxi a ist domov...aj nam prsalo, ale bazeny boli plne ludi, voda mala teplotu od tusim 34 do 37 stupnov, Ale co ma zamrzelo, ze v cetskom bazene bola studene a spinava voda 😠

bodka13
22. aug 2009

Velký Meder je to kúpalisko čo si rozdelili plotom na dve? ...alebo som si to s niečím pomýlila...to je čudné že práve v detskom bazéne bola studená voda ☹
...u nás dnes bolo skoro celý deň oblačno,slniečko vykuklo iba sem tam a na večer zase pršalo ☹

hasleerka
22. aug 2009

renka čau ... aj si niečo nafotila ... a banánka si nestretla? 😀

bodka dík, isto bude chutiť, ja mám všetko sladké rada ... asi tiež zajtra spravím bublaninu s ovocím

izbička je pekná, ešte dáke doplnky a som moc spokojná ... už som si vymyslela, že musí natrieť aj zárubne

zuzadlo
22. aug 2009

ahojte hviezdy 🙂 ,hlasim prichod z brigady