Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

zuzadlo
23. aug 2009

no ja som musela makat,konecne som mala den volno,a neupratovala som tu poriadne 😒

emily333
23. aug 2009

mohla si brnknut by som ti dosla upratat aj tak som mala nudny den ☹

zuzadlo
23. aug 2009

nemam na ta cislo 🙂 ,neboj keby som mala ,tak ta uz volam 😀 a makas o dusu

zuzadlo
23. aug 2009

a kde su ostatne hviezdy?

cicus vsetko najlepsie filipkovi k meninkam,posielam cmuk 🙂

emily333
23. aug 2009

no neviem kde sa dnes flakaju a ani tu nemrknu cely den iba hasli rano nakukla 😉

zuzadlo
23. aug 2009

vsimla som si,uz som citakla co sa tu este vecer popisalo 🙂

zuzadlo
23. aug 2009

dnes som sa pobavila ked som strihala mm,deti ma huckali nech ho dam dohola,tak som im povedala,ze dobre a moj mm ani nedychal,erik sa ma potom spytal,preco ho nedam do hola,tak som povedala ze by ma zhltol aj s topankami a erik mi na to odpovedal-mama ale topanky sa nedaju zhltnut 😀 dobre som sa pobavila

emily333
23. aug 2009

a co do druhej nozky nebude ? 😉 oni tak vedia do noci pismenkovat 😕

zuzadlo
23. aug 2009

no uz aj idem ulievat,hned som tu 😉

zuzadlo
23. aug 2009

tak na zdravie

emily333
23. aug 2009

jasne cakam 😉 erik je podareny 😀

emily333
23. aug 2009

cin cin 😉

zuzadlo
23. aug 2009

ale ta pohotova odpoved sa mi ratala najviac 🙂 topanky sa nedaju zhltnut,ale mama uz ano 😀

aadula
23. aug 2009

ahojte, čo to popíjate 😉

my sme dnes nikde neboli, som varila a tak klasika nedeľa a malý keď sa mi zobudil, nechcel jesť polievočku a on polievočku rád...potom mu začala paťka dávať tak jedol a nakoniec to všetko vyvrátil...ale viac nevrackal..nemá ani teplotu, ale moc papať nechcel...len polku rožka a nejaké tyčinky...a ako išiel spinkať tak čajík cuckal...dúfam, že bude ok a len si s niečim žalúdok pokazil

emily333
23. aug 2009

😀 😀 no ty si meskoo 😀 😀

aadula
23. aug 2009

zuzi, tak ty si na spapanie? 😀

emily333
23. aug 2009

adulik asi mu ta polievocka iba nesadla ☹

aadula
23. aug 2009

a písala mi cica, že iwuška teplotuje a Mišenka vrackala ☹ asi sa im angína vrátila 😖

zuzadlo
23. aug 2009

adulka ajoj 🙂 ,no vidite aj na spapanie 😉

aadula
23. aug 2009

emily, tú už nechcel...ale doobeda sa dosť napraskal ..zvyknem mu jogurt aktiviu bielu sladkú s banánikom urobiť a pred spaním kakauko pil...tak neviem či nie to mu nezapasovalo... však ráno uvidíme ako bude chcieť papkať...len aj v noci sa už krútil...ach dúfam, že nebude chorý

andreah70
23. aug 2009

čaute hviezdy.......emily ti bolo smutno celé popoludnie nik .... 😀 ...........my sme dnes mali s Nikou nakupovacie popoludnie hneď som o 100 € ľahšia, ale kúpila si tenisky do školy, nejaké spodné prádlo, tričká a iné dôležitosti 😀

zuzadlo
23. aug 2009

no teda to mi je luto ze teplotuju a vracaju ☹
a adulik mozno ma maly len nejaku virozku,daj mu dietku

emily333
23. aug 2009

andy to bolo na zaplakanie a ani doma nik nebol chlapy boli na futbale 😠

aadula
23. aug 2009

andy, tak Ninka je spokojná 🙂 my sme Paťke kúpili konečne štvrtok...si nevedela vybrať...a toľko je teraz akcií 😝 a zajtra ešte nejaké tepláky ideme pokúpiť a tričká s dlhým rukávom ... a krpcovi ani neviem čo mám kúpiť... všetko mu je tak akurát a neviem či kúpiť niečo ... veď o dva mesiace môžem zimné... snáď ešte toto ponosí 😝

aadula
23. aug 2009

emily, čo si nešla s nimi futbalovať? alebo si mala vyraziť k nejakej kamoške trošku poklábosiť 😉

andreah70
23. aug 2009

adi čo to čítam Samino vrackal, hadam mu to prejde a nebude to nič vážne 😉

joj to mi je ľúto Iwušky a Mišky pri mori byť chorí to nie je nič moc ☹

My sme sa akurát vrátili z pivečka pozval nás môj tatino dnes má 59 rokov 🙂

hasleerka
23. aug 2009

ahoj krásky ... idem vás počítať, čo ste dnes robkali 😉

aadula
23. aug 2009

andrejka gratulujem ocinovi 🙂 ty máš tiež takého mlaďasa ocina ..moj mal tento rok 57 😀

andreah70
23. aug 2009

to vieš tatino prišiel z opušťáku na vojne domov a už som bola zarobená 😀 😀

aadula
23. aug 2009

zuzi, dnes som doobeda vonku stretla jednu maminku s takou malou ročnou kočkou, že včera jej tiež vrackala a teplotovala...len samino neteplotuje... a zatiaľ vrackal len raz... klop klop