• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
tiez sa lucim

zuzi//na zdravie :slight_smile:
25. aug 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu dobruu .renka mne sa vidi ze si dobre urobila ze si ju nevzala zo sebou
25. aug 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni,to poznam ,neboj,ale naozaj netreba mysliet negativne,lebo sa budfes len trapit,sme tu a po nom urcite nieco zostalo,nemyslim hmotne,ale nejak pamiatka pekna spomienka, ved sme tu pre nase deti a ako sa budes citit ty,tak to budu citit aj naokolo a to nie je dobtre aby sa aj deti trapili,ved ich caka trampot dost,tak im to musime ulahcovat
25. aug 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu,papa

reni prepac,nechcem byt mudra,ale naozaj som si to prezila a s oboma rodicmi,to mi ver,viem ako ti je,ale treba dvihnut hlavu a ist dalej , ono to trosku potrva,ale preboli,aj ked nezabudnes
25. aug 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej som ešte nakukla

bodečka ahoj :slight_smile:
25. aug 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodecka,ahoj :slight_smile:
25. aug 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tu sa klábosi o 106 :grinning: ledva som vás prečítala, kde máme to stretko na akom vrchu :grinning:
25. aug 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky idem aj ja do hajan :wink: pa pa
25. aug 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj spachtoška :wink: :grinning: :grinning: ...ale pekne nás tam odfotil pán Aadulko :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

:confused: :dizzy_face: :dizzy_face: máme ďalšiu novú maminu...Ivka vitaj a nič nepýtaj :grinning: :grinning: :grinning:

renka...zajtra sa drž :pensive: spomínaj na všetko pekné,my sme vlani v júni pochovali moju starkú-tiež mi bolo ťažko...ale aj plač mi veľmi pomohol,akoby som ten smútok vyplakala :pensive:
25. aug 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily dobrú nôcku........ideš naháňať bociana :grinning:
bodka a adulík ste kočky :wink:
reni .....budem na teba zajtra myslieť........musíš sa držať :pensive:
25. aug 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduli,k zajtrajsim meninkam posielam samkovi smucik,neviem ci sa dostavim,ak nie,tak zelam predom :slight_smile:
25. aug 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy,ajoj :wink:
25. aug 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hned sa aj s vami hviezdy lucim,lebo chlapi ma tu uz odhanaju,tak zelam dobru nocku,ak sa podari,zajtra som tu,papa
25. aug 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem :pensive:
baby chodia teraz normalne do marnice za dedkom... Angelike vysvetlujem, ze dedko je v nebicku a pozera na nas...a ona sa ma pyta: to sedi pri slniecku? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Nejak sa tvari, ze tomu rozumie, len mi prikivuje, a ani sa moc nevypytuje...dedko ju mal rad, hovoril jej Andželina :slight_smile:
a Kristinka je rozumna...jej najlepsej kamoske tiez nedavno zomrel dedko, tak si hned volali...
25. aug 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kam zase letíš včielka Zuzka :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
emily ...toho bociana chyť za nohu a nepusti :wink: :sweat_smile:

ahoj andy :slight_smile:

...ale naozaj ako sa my všetky stretneme :confused:

stretko s Adulkou bolo super :dizzy_face: :dizzy_face:...zajtra hodím fotos,lebo ich musím zmenšiť :unamused:
...poklábosili sme,aj naši chlapi prehodili pár slov ale Saminko im to prerušoval :wink: :grinning: ...Paťka je kočka,len nášho Martina viac zaujímali atrakcie v parku :angry: :grinning:
25. aug 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, tiež sa pomaly s vami lúčim, dáka som kaput, mám včul svoje dni, tak asi preto ... dobrú nôcku
25. aug 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetky idete hajať no čo už idem aj ja dobrúúúúúú
25. aug 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú nôcku :pensive: :slight_smile:

renka...je dobre,že si to dievčatám vysvetlila :wink: aj naši to majú takto podobne vysvetlené,tiež vedia že babička je v nebíčku,chodievali sme k nej a nemohla by som ich klamať že len niekam išla...len ja som ich na pohreb nebrala,ale vedeli kam ideme a čo sa stalo :pensive:
25. aug 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prikyvuje ...malo byt :grinning: :zipper_mouth:

zajtra idu na pohreb obidve...Kristinka dokonca dobrovolne nosi cierne veci, co sa mne nepaci, ale ona to chce :unamused:
25. aug 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...Kristínka je podľa tvojho písania rozumná a citlivá....skús jej to vysvetliť,že dedko by nechcel aby chodila v čiernom,že by ju chcel vidieť v niečom peknom a usmiatu,veselú ako slečny v jej veku majú byť

...aj Davidko od malinka prikyvoval že rozumie kto je anjelik :pensive: ...raz mi cestou do škôlky vybehol z chodníka na parkovisko a nebyť jednej pani,ktorá ho stiahla naspäť :pensive: ja som ho nedobehla a vtedy som mu s plačom na ulici rozprávala o anjelikoch
25. aug 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:pensive:
25. aug 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem haji, zajtra som si zobrala dovcu, teda nahradne volno, musim ist ale do roboty aj v sobotu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. aug 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oddýchni si renka :slight_smile: ...zajtra budeme všetky na teba myslieť :pensive:

...no tá sobota nič -moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
25. aug 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,a možno aj dobrú noc,,asi už spite všetke
25. aug 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko

zuzi ďakujem za malého :wink:

my sme už hore od pol siedmej, už mi malý stihol vyhádzať šuflíky v spálni :angry: , tak už som s ním robila krik, pozeral na mňa a tváril sa akoby mi rozumel čo mu vysvetľujem :grinning: , ale sa stavím, že keď bude mať príležitosť urobí to znova :sweat_smile:

bodka veru, malý dal ocinovi zabrať..., ale tak u nás s ním chodím von väčšinou ja, tak si ho trošku užil :slight_smile:
26. aug 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renka, aj ja na teba myslím :pensive: mne ked zomrel svokor paťka chodila posledný rok do škôlky, tiež sme jej to vysvetlili, ale na pohreb som ju nebrala... a ona ešte aj teraz zvykne povedať, že tá hviezda čo najviac svieti to je starkého hviezdička :slight_smile: si to tak vymyslela :slight_smile:
26. aug 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno :slight_smile:

dúfam že som to dobre urobila :confused:...lpridala som tam fotky aj z maľovania :wink:

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3196448&vReferer=%2Fphotos%2Fbodka13http:
26. aug 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka, to teda sme hviezdy :grinning: :grinning: a taška je úúplne perfektná :dizzy_face: a keďže ste pekne namaľovali u vás, tak si vás môžeme na maliarske práce na víkend u nás objednať :grinning: :grinning:
26. aug 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte adi to si teda píš že ste hviezdy :grinning: ...............bodka taška nádherná..........fííííííha obe ste zmenili aj foto v profile :slight_smile: ste sa dohodli :grinning: :grinning:
26. aug 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy, nedohodli ..to je náhoda :slight_smile: a už sa teším na stretko keď sa stretneme všetky hviezdy :grinning:
26. aug 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok