• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
autor
vcera som si farbila vlasy, farba obsahovala amoniak, a asi som ju mala trosicka dlhsie...pali ma hlavicka, jaaaj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. aug 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak od piatku tu budeme už tri nezamestnané
29. aug 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kde sa flakate??? :grinning:
idem aj ja, hodit sprchu a haji :pensive: , ale pracovat nemam chut :grinning: :zipper_mouth:
este som ubolena :pensive:
29. aug 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a kto este?
29. aug 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
halooo hasli, kto bude este nezamestnany??? :confused: :confused: :confused:
29. aug 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja, bodka a emily
29. aug 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni :slight_smile: tu som...potrebuješ si oddýchnuť :wink:

hasler...prečo 3 :confused: ty nie si ešte na MD s Miškou?...keď u nás tie predavačky robia od 9:00-21:00 :frowning2: jeden týždeň 3dni a druhý 4 alebo tak nejako,aby im vychádzal robiť každý druhý víkend
29. aug 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale ved ty si na MD, a oni dve su uz davno nezamestnane
29. aug 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no miška od 2,9, nastupuje do škôlky, takže tým pádom už nie som na MD a musím sa evidovať na ÚPRaSV
29. aug 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved som správne napísala že od piatku už budeme tri ...
29. aug 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bodka,vies, uz mi bolo OK, bola som spokojna, ze som pomohla dedkovi najlepsie ako som vedela, spokojna, aku mal dobru smrt, a myslim, ze aj on spokojno odisiel :pensive:
ale teraz ma zasa trapi babka...je tam sama....bojim sa, aby sa jej od zialu nieco nestalo...boli spolu 61 rokov :slight_smile:
dnes tam bola sestra u nej, a babka len ticho sedela, opreta o palicku, plakala, ani TV pusteny, ani radio... :frowning2:
fuuuu, asi to nebude take lahke :unamused:
29. aug 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja už pomaličky tiež hadám do hajan idem ... som aj cez obed spala tak som z toho ešte viac unavená ... dobrú :wink:
29. aug 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
2x som pisala prispevok a nechce mi odoslat!!!
29. aug 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a teraz pozeram, ze poprehadzovalo prispevky :angry:
29. aug 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasler a prečo si nezostala ešte na Md?...Miška mohl aj v novembri nastúpiť do škôlky či máč skoro na 100% nejakú robotku :confused: ...aj mne Dado až po 1.februári nastúpil aby mi rodičovský vyplatili aj na február :wink:

reni :frowning2: ...asi to nebude jednoduché :pensive: boli určite na seba veľmi zvyknutý...budete ju musieť asi často navštevovať...možno keby si ju mohol niekto k sebe zobrať,aby tam nebola sama
29. aug 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejako si ten kôň robí čo chce :angry: ...vypnem ho a bude spať :grinning: :grinning: ale aj ja :wink: alebo pôjdem na nočnú :confused: :grinning: :grinning:
29. aug 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte prišla som len na skok dnes som ani nebola roznášať letáky celý deň som maľovala byt našťastie mi prišla pomôcť sestra aj s frajerom zajtra pokračujem upratovaní vecí do poličiek pa a dobrú noc
29. aug 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ráno dievčatá,,,,ja len kuk čo a ako :slight_smile: ,,dnes dačo navariť a potom vyprať koberec u švagriny na dvore,,dnes bude pekne tak,,fajn nedelu vám :astonished:
30. aug 2009 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko kočeny :wink: mne dnes pride sesternica z KE juj jak sa tesim dufam ze na jazykoch nebudeme mat od recnenia pluzgiere :grinning:
30. aug 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Manžel skladá šalung na dome a tak som znova na tie moje tri sama, takže k PC som sa dostala až teraz, keď majú veľkú prácu s rohadzovaním topánok na chotbe :grinning: :angry:
Som zvädavá, ako ich donútim upratať to :rolling_eyes:

Aj u nás sa dnes ukazuje, že bude pekne. Zatiaľ je však ešte mokro.

Hasli, ako Ti Miška jedáva? Napadlo mi, že tie moje asi nejak prekrmujem. Ráno o 6-7mej mlieko, o 8mej chlebík, o 10tej ovocie a 12tej polievka (potom idú spať zas s fľaškou mlieka+cukor), keď sa zobudia (o 15.30-16.00) tak klasický obed o 17tej krémik (niekedy) o 18tej chlebík a o 19tej grís a hajde spať.
Nie je toho trochu moc?
30. aug 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko ... ja už tancujem po kuchyni, ale miška si chcela pustiť na pc rozprávky take reku že vás aspoň pozdravím

bodka nezoberú mi ju v novembri, bo dávajú škôlkam príspevky za deti ktoré nastúpia v sept. ... takže by bola riaditeľka blbá aby nedostala príspevok ... takže ešte v oktobri dostanem rodičák ... prídem za jeden mesiac o rodičák, ale čo narobím, ked musím ísť dopráce, radšej som ju dala do škôlky

emily pekne pokláboste,
30. aug 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..teda ste sa rozbehli vecer :grinning:

tatolu//az ti pekne papaju bud rada co by za to dali niekt.maminky :slight_smile:a co je salung?? :confused:
30. aug 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haslerka..uha tak budete mat skolkara :dizzy_face: drzim palceky nech to obe zvladnete :astonished:
30. aug 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulka este ta boli zaludok?? by som povedala ze mu treba riadnu stravu dodat :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes je sice nedela ale mame zemlovku..mozem nalozit az niekto ma chut :grinning: :grinning:
30. aug 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Pridám sa k vám.
Haslerka Držím vám aj vášmu školkarovi palce. Nech sa mu v škôlke darí.
30. aug 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ,peknu nedelu :astonished:
30. aug 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilu, šalung sú také zbité dosky, ktoré sa používajú na to, aby sa do nich vlial betón a tak pekne stvrdol tak, ako chceš. Robí sa to aj dookola domu ako taký veniec, na ktroý sa potom položia nosné drevené hrady a môže sa dať strecha.
30. aug 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj peny :wink: tatolu ty si uz riadna stavbarka :dizzy_face: idem si v klude pit kavicu obedik sa pomali dovara :dizzy_face:
30. aug 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočeny :wink:
vitaj penny a zaraď sa :slight_smile:
mne už sa obed tiež pomaly dovára som doma len z Nikou, mm išiel robiť svokrovi elektriku a Dominik je u švagrovcov zostal tam včera po oslave spať
ja ešte robím druhú várku čalamády takže mám o zábavu na celý deň postarané :stuck_out_tongue_closed_eyes:
idem si trošku oddychnuť a počítať čo ste včera klábosnicovali :slight_smile:
30. aug 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu kde im chutí len ich nechaj ... my zhruba tiež tak jedávame, okrem toho obedňajšieho mlieka, my ho pijeme len ráno a večer ... tiež sa občas stane že jogurt poobede nezjedia

lilu ja sa ten škôlky vôbec nebojím, prežila Zuzka prežije aj Miška ... som zlá mama????? ... a žemlovku si dám, lúbim

penny vitaj medzi nami ... kukám že máš kopec detičiek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: robia radosť???
30. aug 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok