Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

renka9
autor
29. aug 2009

vcera som si farbila vlasy, farba obsahovala amoniak, a asi som ju mala trosicka dlhsie...pali ma hlavicka, jaaaj 😝

hasleerka
29. aug 2009

tak od piatku tu budeme už tri nezamestnané

renka9
autor
29. aug 2009

kde sa flakate??? 😀
idem aj ja, hodit sprchu a haji 😔 , ale pracovat nemam chut 😀 🤐
este som ubolena 😔

renka9
autor
29. aug 2009

a kto este?

renka9
autor
29. aug 2009

halooo hasli, kto bude este nezamestnany??? 😕 😕 😕

hasleerka
29. aug 2009

no ja, bodka a emily

bodka13
29. aug 2009

reni 🙂 tu som...potrebuješ si oddýchnuť 😉

hasler...prečo 3 😕 ty nie si ešte na MD s Miškou?...keď u nás tie predavačky robia od 9:00-21:00 ☹ jeden týždeň 3dni a druhý 4 alebo tak nejako,aby im vychádzal robiť každý druhý víkend

renka9
autor
29. aug 2009

ale ved ty si na MD, a oni dve su uz davno nezamestnane

hasleerka
29. aug 2009

no miška od 2,9, nastupuje do škôlky, takže tým pádom už nie som na MD a musím sa evidovať na ÚPRaSV

hasleerka
29. aug 2009

no ved som správne napísala že od piatku už budeme tri ...

renka9
autor
29. aug 2009

bodka,vies, uz mi bolo OK, bola som spokojna, ze som pomohla dedkovi najlepsie ako som vedela, spokojna, aku mal dobru smrt, a myslim, ze aj on spokojno odisiel 😔
ale teraz ma zasa trapi babka...je tam sama....bojim sa, aby sa jej od zialu nieco nestalo...boli spolu 61 rokov 🙂
dnes tam bola sestra u nej, a babka len ticho sedela, opreta o palicku, plakala, ani TV pusteny, ani radio... ☹
fuuuu, asi to nebude take lahke 😒

hasleerka
29. aug 2009

no ja už pomaličky tiež hadám do hajan idem ... som aj cez obed spala tak som z toho ešte viac unavená ... dobrú 😉

renka9
autor
29. aug 2009

2x som pisala prispevok a nechce mi odoslat!!!

renka9
autor
29. aug 2009

a teraz pozeram, ze poprehadzovalo prispevky 😠

bodka13
29. aug 2009

hasler a prečo si nezostala ešte na Md?...Miška mohl aj v novembri nastúpiť do škôlky či máč skoro na 100% nejakú robotku 😕 ...aj mne Dado až po 1.februári nastúpil aby mi rodičovský vyplatili aj na február 😉

reni ☹ ...asi to nebude jednoduché 😔 boli určite na seba veľmi zvyknutý...budete ju musieť asi často navštevovať...možno keby si ju mohol niekto k sebe zobrať,aby tam nebola sama

bodka13
29. aug 2009

nejako si ten kôň robí čo chce 😠 ...vypnem ho a bude spať 😀 😀 ale aj ja 😉 alebo pôjdem na nočnú 😕 😀 😀

maca793
29. aug 2009

ahojte prišla som len na skok dnes som ani nebola roznášať letáky celý deň som maľovala byt našťastie mi prišla pomôcť sestra aj s frajerom zajtra pokračujem upratovaní vecí do poličiek pa a dobrú noc

netmona
30. aug 2009

dobre ráno dievčatá,,,,ja len kuk čo a ako 🙂 ,,dnes dačo navariť a potom vyprať koberec u švagriny na dvore,,dnes bude pekne tak,,fajn nedelu vám 😲

emily333
30. aug 2009

dobre ranko kočeny 😉 mne dnes pride sesternica z KE juj jak sa tesim dufam ze na jazykoch nebudeme mat od recnenia pluzgiere 😀

tatolu
30. aug 2009

Ahojte.
Manžel skladá šalung na dome a tak som znova na tie moje tri sama, takže k PC som sa dostala až teraz, keď majú veľkú prácu s rohadzovaním topánok na chotbe 😀 😠
Som zvädavá, ako ich donútim upratať to 🙄

Aj u nás sa dnes ukazuje, že bude pekne. Zatiaľ je však ešte mokro.

Hasli, ako Ti Miška jedáva? Napadlo mi, že tie moje asi nejak prekrmujem. Ráno o 6-7mej mlieko, o 8mej chlebík, o 10tej ovocie a 12tej polievka (potom idú spať zas s fľaškou mlieka+cukor), keď sa zobudia (o 15.30-16.00) tak klasický obed o 17tej krémik (niekedy) o 18tej chlebík a o 19tej grís a hajde spať.
Nie je toho trochu moc?

hasleerka
30. aug 2009

dobré ránko ... ja už tancujem po kuchyni, ale miška si chcela pustiť na pc rozprávky take reku že vás aspoň pozdravím

bodka nezoberú mi ju v novembri, bo dávajú škôlkam príspevky za deti ktoré nastúpia v sept. ... takže by bola riaditeľka blbá aby nedostala príspevok ... takže ešte v oktobri dostanem rodičák ... prídem za jeden mesiac o rodičák, ale čo narobím, ked musím ísť dopráce, radšej som ju dala do škôlky

emily pekne pokláboste,

lilu18
30. aug 2009

ahojte..teda ste sa rozbehli vecer 😀

tatolu//az ti pekne papaju bud rada co by za to dali niekt.maminky 🙂a co je salung?? 😕

lilu18
30. aug 2009

haslerka..uha tak budete mat skolkara 😵 drzim palceky nech to obe zvladnete 😲

lilu18
30. aug 2009

adulka este ta boli zaludok?? by som povedala ze mu treba riadnu stravu dodat 😝 dnes je sice nedela ale mame zemlovku..mozem nalozit az niekto ma chut 😀 😀

penny13
30. aug 2009

Ahojte. Pridám sa k vám.
Haslerka Držím vám aj vášmu školkarovi palce. Nech sa mu v škôlke darí.

lilu18
30. aug 2009

idem ,peknu nedelu 😲

tatolu
30. aug 2009

Lilu, šalung sú také zbité dosky, ktoré sa používajú na to, aby sa do nich vlial betón a tak pekne stvrdol tak, ako chceš. Robí sa to aj dookola domu ako taký veniec, na ktroý sa potom položia nosné drevené hrady a môže sa dať strecha.

emily333
30. aug 2009

ahoj peny 😉 tatolu ty si uz riadna stavbarka 😵 idem si v klude pit kavicu obedik sa pomali dovara 😵

andreah70
30. aug 2009

ahojte kočeny 😉
vitaj penny a zaraď sa 🙂
mne už sa obed tiež pomaly dovára som doma len z Nikou, mm išiel robiť svokrovi elektriku a Dominik je u švagrovcov zostal tam včera po oslave spať
ja ešte robím druhú várku čalamády takže mám o zábavu na celý deň postarané 😝
idem si trošku oddychnuť a počítať čo ste včera klábosnicovali 🙂

hasleerka
30. aug 2009

tatolu kde im chutí len ich nechaj ... my zhruba tiež tak jedávame, okrem toho obedňajšieho mlieka, my ho pijeme len ráno a večer ... tiež sa občas stane že jogurt poobede nezjedia

lilu ja sa ten škôlky vôbec nebojím, prežila Zuzka prežije aj Miška ... som zlá mama????? ... a žemlovku si dám, lúbim

penny vitaj medzi nami ... kukám že máš kopec detičiek 🙂 🙂 🙂 robia radosť???