Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

hasleerka
30. aug 2009

a čo dobré vyvárate?... ja klasika rezancová polievka a druhé je bravčové dusené mäsko so zemiakmi 😝

emily333
30. aug 2009

penyna lucka je myslim jej sestricka som to niekde citala 😉 my dnes tiez klasika rezancova polievka a meso zo zeleninou a ryza a uz aj leco som zacala ale nebude ho vela 😉

aadula
30. aug 2009

ahojte kočky 🙂 ja som od rána tiež v takkom polopracovnom nasadení 😀 sem tam porobím, trošku sadnem a tak dookola 😉

andy, čalamádu ľúbim, môžem aj pre nás trošku naložiť 😀

hašli ja idem pangaciusa vypražiť a hranolky k tomu a tiež rezancovú polievku 😉 a v stredu si budeme zážitky písať večer..ja z jasličiek a ty zo škôlky 🙂

lilu už ma neboli...klop klop...ale neviem čo mu je ked hocikedy rozbolí...asi málo pijem..mala by som začať 😀

bodka13
30. aug 2009

dobrý deň a dobrú chuť 🙂

vitaj penny 😵 ...hoď nejaké fotky,nech ťa spoznám na ulici 😉 😀 😀

aduli...no móžem ja vysmaženého pangasa a hranolky hľadať 😕 ...ty si až od vás packu natiahla a naložila si si na tanier 😀 😀 😀 ...my máme to isté 😵 😵 😵 ...len polievku máme hrachovú(zo suchého) s opečeným rohlíkom

baby dnes je nedeľa a vy všetky pracujete ako včielky 😀 ...kto príde na jarmok? zaplatím mu kolotoč 😀 😀

hasleerka
30. aug 2009

bodka keby som mala priamy spoj, hned sadnem na vlak a som u teba ... aj ja by som ťa pozvala na kolotoč s mojimi deťmi bo ja to nemusím

adula, tak aj vy máte v stredu nástup ... a do práce kedy ideš?

bodka13
30. aug 2009

hasler šak objednaj taxi 😀 😀 😀

idem prádlo vyvešeať a potom vás na jarmoku budem čakať pri stánku s klobásou a burčákom 😀 😀 😀
ale ešte vám prídem povedať že už idééém 😀

andreah70
30. aug 2009

bodka hneď by som prišla dala by som si burčáčik, kolotoče nemusím 😝
adulík hoď nejakú misku naložím ti z tej čalamády 😀 .........zatiaľ je ešte vo vaničke nech sa odleží do večera a potom ju dám do pohárov 😉
kočky tak budete mať škôlkarov a jasličkárov dúfam že si rýchlo zvyknúa budú tam chodiť radi .............u nás Nika chodila bez problémov musela ísť zo dňa na deň lebo s Domkom som bola na udržiavaní 3 mesiace v nemocnici a nebolo iné východisko...........Dominik to bol iný oriešok išiel ako 2,5 ročný a intenzívne plakával skoro 2 mesiace ☹ a zostalo mu to dodnes ani teraz nechodí rád do školy 😀 ale už neplače 😀 😀

renka9
autor
30. aug 2009

ahojte 🙂
uz sa nam to krati, a zacnu zas starosti 😉

Adulik, a kam vlastne ides do prace?

Tatolu, ja by som asi vecer vynechala bud chlebik, alebo krupicu.Ked maju nase krupicu - gris, tak uz nic ine nechcu, krupica dost zatazuje zaludok.

Kristinka ide na druhy stupen, tak tiez nevieme co nas caka. Aj ked v podstate ju budu ucit tie iste ucky ako mna... 😉

aadula
30. aug 2009

penny ahoj 🙂

bodečka 😀 a čo budem vyvárať keď u bodkovcov to isté majú ...som sa zahrala na saxanu a obed navarený 😀 dobre sa vykolotočujte...ja tiež nemusím kolotoče 😝, ale burčiačik by som ochutnala 😀

hašli, ja nastupujem 16.teho 🙂 alebo skôr? ☹ 😝 , teda ak sa nič nestane...keďže náš šinter je šinter

andy, mňam mňam 😀

emily333
30. aug 2009

jej dakto jarmokuje ? ja by som sla na kolotoce ale tie co su adrenalinove co zaludok mate az v krku 😀 😀 mne uz navsteva odisla obrali sme zvysne slivky aj sme si ich rozdelili tak idem zavarat.

tatolu
30. aug 2009

Emily, mám pocit, že Ty furt niečo zaváraš 😉

emily333
30. aug 2009

tatolu ja po menej a castejsie 😀 😀

tatolu
30. aug 2009

A čo je pre Teba pomenej? 20, alebo 50 fliaš?

emily333
30. aug 2009

do 20 😉 no mojej mamine sa aj tak vidi malo ona niekedy zavarala po 150 zo vsetkeho co sa dalo 😠

tatolu
30. aug 2009

No, ak vám to stačí, tak netreba preháňať 😉

hasleerka
30. aug 2009

jáj pekný večer a vidím že už zas zavárate ... bože ja som ani jeden pohár, iba mama niake uhorky ... ale Miške chutí hrozne karfiol, čo mám ešte od min.roka, tak jej budem musieť zavariť

andreah70
30. aug 2009

ahojte tak ja som práve skončila urobila som 50 pohárov čalamády 😝 a tento rok už zo zaváraním končím

hasleerka
30. aug 2009

andy už by bolo na čase končiť ... a to ste takto zavárali aj ked ste mali malé deti??? dúfam že nie????

aadula
30. aug 2009

andy, v zime ku klobáske či k hurke, alebo na jeseň ku pečenej kačičke to bude mňam mňam 😀 😀 😀

ja som tento rok zavárala oveľa menej ako zvyknem...ale zas máme hojne kečupu 😝 tuším aj z 10kg ked to narátam...a to mi svokra zas núkala paradajky..ale už ich nechcem ani vidieť...teda len tak na jedenie ano..ale niečo s nimi robiť nieee... ale viete čo ma ešte napadlo..? takú paprikovú či aká to je pomazanka..to by som si aj dala...

aadula
30. aug 2009

hašli, ja som bolazvknutá pomáhať mame pri zaváraní .. a tak pokiaľ sú suroviny....teda otec má vinicu, tak ten ovocie zvykne doniesť..a svokra jablčkovú papriku a paradajky..a uhorky väčšinou už kupujem...tak si zavarím...vychádza to lacnejšie ako kupovať 🙂

andreah70
30. aug 2009

hasli zavárala ale ovocie čerešne, marhule, broskyne.......kyslé nemali radi a teraz sa im chute obrátili oni si tú čalamádu otvoria aj k maslovému chlebu 😀 a tak isto aj kyslé uhorky

aadula
30. aug 2009

andrejka ja sa pamätám, že som nosila na desiatu mastný chleba s čalamádou 😀

aadula
30. aug 2009

ste sa vyparili 😀 , idem sa ospršiť..ale akonáhle zodvihnem odtiaľto zadok..tak sa tu usadí mm 😝 😀

hasleerka
30. aug 2009

tak nikam nechod adula ... u nás baby ovocie niako nechcú, skôr len tak ked upečiem bublaninu

emily333
30. aug 2009

kuk ja uz dozavarane a uz posielam seszterke fotky cez skype este ze sa nam vybil fotak bo by sme nafotili aj300fotky z jej 3rocnej fesandy

aadula
30. aug 2009

hašli ja mam rada bublaninu 😵 a celkovo koláčiky 😝 a preto radšej často nepečiem 😀 však to by som potom bola už 3x takáto ako som ..by sme dvere rozširovať museli 😀

emily333
30. aug 2009

adulik to aj u nas tak peciem iba na vianoce a velku noc 😀

aadula
30. aug 2009

emily, tak ja o niečo častejšie...ale nepreháňam to... 😀

aadula
30. aug 2009

bodečka sa iste dobre vyjarmokovala... chlapci vykolotočovali..a rodičia sponzorovali 😀

andreah70
30. aug 2009

ja som musela ísť zo Domkom do izby tato s ním robil poriadky a cítil sa ukrivdený tak sme sa trošku postískali 😀 normálne mi to bolo vzácne lebo on mi už moc ani pusu nechce dať ☹ hovorí vždy však už som chlap 😀