• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
andy..fasiirku??si bola u nas si nalozit?? :grinning: :grinning: :grinning:

vychadya to podla toho kalendara esre kuk ten druhy :confused:
31. aug 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vychadza tam malo byt..no ale zase by bolo dievcatko :grinning:
31. aug 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj podla druheho :grinning:
31. aug 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy, ja si dám hríbovú :slight_smile:

lilu ťa sklamem alma paprika nie je :frowning2:
31. aug 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevadi a co je k rybke??

andy to je hribova ci hubova?? :grinning: hribovu si dam a hubovu urobim za par sekund mm :grinning:
31. aug 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu, ja som ju jedla s chlebom...mm si vzal do práce zemiaky čo ostali a Paťka nechce rybu, tak som vytiahla buchty na pare z mrazáku pre ňu...malému dám tiež s chlebíkom...včera mi aj tak dával preč chleba a chcel len masko :grinning:
31. aug 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne Samino celkovo nemusí prílohy..on by najradšej len mäsko :grinning: a keď už tak..tak rád papá ryžu a ja radšej zemiaky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. aug 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6482697 skoda ze nie su inej farby :frowning2: asi pre vivi ee

adul//chlebik si neprosim dam si bez :stuck_out_tongue_closed_eyes: Patka nevie co je dobre :grinning:
31. aug 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez radsej ryzu ako samko,si budeme rozumiet :grinning:
31. aug 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu hríbová aj viem urobiť hubovú za pár sekund :grinning:
31. aug 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu pekné boty,,keby trochu menšie,,môžno by som aj :wink:
31. aug 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj dievčata,,mne sa to varenie unavilo :sweat_smile: ,,,no ale bobak už v stredu do škôlky a tak aj ja o pár týž.do práce tak to trochu obmedzím :slight_smile: a bude sa lepšie variť :dizzy_face:
31. aug 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ...idem si pri vás oddýchnuť...som sa babrala so šúľancami :unamused: ...dá si niekto :confused:
31. aug 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka mňa moja dcéra otravuje už týždeň so šúlancami..pošlem ju k vám :grinning:
31. aug 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: adul...už ide?...či ju mám už v okne vyzerať :grinning: :grinning:

ako okienka?už poslúchajú?
31. aug 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodečka, počkaj už ju vykopávam...len rozmýšľam ktorým smerom ju nasmerovať :grinning: :grinning: :wink:
v stredu nám prídu ešte jedno poriadne nastaviť, teraz ako bolo chladno fučalo nám trošku a nevieme zavrieť jedno..tak je na vyklápačke... ale do LV prídu až v stredu teda... vydržíme... ešte som ich ani neumývala lebo čo nám pred 2 mes. maľovali čink, tak mm to chce ešte pretrieť lebo však to obúchali...tak čakáám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. aug 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasmeruj ju na BA a ja ju počas letu stiahnem k nám :grinning: :grinning: :grinning:

tak my už vieme že sme 1.C a je ich v triede 21,má tam aj nejakých kamarátov zo škôlky-no nie toho najlepšieho...ale aspoň nebudú vyrušovať,hrať sa môžu v družine :wink:

adul a majstri okenári nenatreli čo obúchali :confused: :frowning2:

mala by som ísť upratať ten bordel do kuchyne,ale sa mi nechcéééé :unamused:
31. aug 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka, :grinning: :grinning: :grinning: ďakujeme za šúlance

tak bude CCCC ..aj moja Paťka je C, ak im zas nepomenili písmenká..im ich menia bežne..neviem prečo ale už bola A,B a teraz od 5 tr. je C :grinning: je dobre ked aspon zopár ich je spolu zo škôlky

a nenatreli len obmurovali a maľovku si musíme sami
31. aug 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj Martin je C,tak sme sa smiali že dali aj mladšieho do céčky aby sme si písmenká nemýlili :grinning: :grinning: :grinning:

a tú kuchyňu ešte stále nemám upratanú :angry: ja neviem kde sa tá slúžka fláka :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. aug 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. aug 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka ale je to fajn..nebudú si závidieť bratia písmenká .... nám sa stalo ked bola Paťka prváčka, že na rodičovské prišiel jeden ocko.../to už nebolo prvé rodičko..ale tak ku koncu roka/ a učiteľka na neho pozerá ..rozmýšľa a hovorí ... vy ste otecko ten a ten?..no vaša dcérka chodí už do 3 ročníka ...a to je iná tr. :grinning: :grinning: sa rehocem aj teraz ked si na to spomeniem :grinning:
31. aug 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to muselo byť dobré....chudák otecko :grinning: :grinning: :grinning:

nášmu tatovi sa stalo že išiel pre Martina do škôlky a učitelky na neho kukali ako na zjavenie :grinning: :grinning: :grinning: malý v ten deň vôbec nebol v škôlke :grinning: :grinning: :grinning: odvtedy vždy radšej pozrel do skrinky a zisťoval či je tam :grinning: :grinning: :grinning:
...no a stalo sa nám aj že Davidka nebol nikto zobrať zo škôlky...mal ísť pre neho synovec,lebo ja som bola do 18:00 v robote a mm na 24...tak mi pred 17 volali že čo s malým? :grinning: :grinning: :grinning:
31. aug 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem do tej kuchyne :frowning2: ...papa večer :dizzy_face:
31. aug 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka to kde si zohanala takú nezodpovednú slúžku??? ... ja som tú moju už tiež vyhodila, bo ništ nerobila a dobrú nemôžem zohnať :grinning: :grinning: :grinning:

a s čím máme šúlance?.. ja môžem len do piatej tak si tiež prosím teraz
31. aug 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja uz som konecne bola pre jankove botasy a ostala som milo prekvapena vratili mi eur :dizzy_face: aj bez toho aby som im noieco este platila
31. aug 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zas je tu ticho :confused:
Ja som sa na chvíľu konešne zbavila detí. MM ich stráži na dvore a stále počujem: Nerob toto, nerob tamto, už aj dole... No som zvädavá, čo mi povie, keď príde s nimi domov.
Ja som sa išla iba vycikať :grinning: a už som tu stvrdla :pensive:
31. aug 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu ahoj :slight_smile: ....to asi všetci ockovia sú takí trpezliví :grinning: :grinning: :grinning:

emily....gratulujem :wink: hlavne im človek musí ukázať že sa ich nebojí :sweat_smile:

hasleer...neondi sa a jedz!!! :grinning: :grinning: :grinning: ...máme strúhankové s cukrom :stuck_out_tongue_closed_eyes: mňam-mňam

kuchyňa uprataná :slight_smile: a z roboty prišiel aj pracovne naladený tato :confused: povysával celý byt a ešte aj podlahy poumýval :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. aug 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodka, nech príde aj k nám :wink: :pensive:

No idem tým mojim drobcom pripraviť chlebík a zavolať ich dnu :wink:
31. aug 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu že zajtra okolo obeda je u teba :grinning: :grinning: :grinning:

idem sa troška vyvenčiť a poklebetiť so susedkami :wink: :sweat_smile:
31. aug 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok