• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
ahojte, ja mám rada aj šúlance aj granadír..tak čo si vybra? :grinning:

dnes som šúlance nerobila..doobeda som okná umyla a tak sme mali len vypražanú cuketu a patizon s varenými zemiakmi a sáčkovú polievku :sweat_smile:

o chvíľku čakáme návštevu, bratranec s rodinkou..má ročného synčeka, tak som zvedavá ako sa mládenci zahrajú :slight_smile:
1. sep 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aadulik,,ja tiež, také roboty ako odmraziť lednici :slight_smile: ,,a ukladačky v skriniach.....tak prijemne bafkanie sa s rodinkou :wink:
1. sep 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože tu to frčí musela som o tri strany dozadu aby som našla svoj posledny príspevok tá robota :angry: furt len tam som a zo života nič mnam mnam dobre čítam vyššie že šúúúúúlance mne už škvŕka v bruchu zožrala by som teraz aj tie písmenka na monitore :grinning:
1. sep 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marianka,,,no veru,,fičí to tu lebo nas je dosť a tak musíme písať čo, ako ,prečo , začo načo :slight_smile:
1. sep 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, včera som sa nestihla ukázať, tak vás idem poprečitovať
1. sep 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lilu som rada že som ti dobre poradila :wink:

my sme dnes pizzu robili, mm si rozkázal a moja mama ma tak vychválila až mi to bolo trapné, ved bola len obyčajná, ale mojej mame hrooooozne chutila
1. sep 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a najhoršie sa odpovedá na otazku"prečo??" Tak prečo ma dnes moj neobjal a prečo sme sa povadili prečo sa ludia vlastne vadia a prečo pre blbosti PREČO??? :frowning2:
1. sep 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ježiš musim sa už íst najest len chutky mi tu robíte
1. sep 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marianka sa neboj ani mm ma neobjal ... a my sa doma nevadíme, to sa len ja vadím :grinning: :grinning: :grinning: ... takže žiadne prečo ... život je krásny aj tak :slight_smile:
1. sep 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale cítim sa sama :frowning2: a je mi smutno :cry:
1. sep 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale marianka nebud smutná máš predsa syna na ktorého si isto pyšná ... no a ked ste sa pohádali, zase sa budete udobrovať a to je pekné nie??
1. sep 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no udobrovat ano ale len z mojej strany aj ked on urobil chybu teda robí :frowning2:
1. sep 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marianka všetci chlapi sú rovnaký a my hold sme také blbé že im furt odpúšťame, asi to tak má byť :grinning: :grinning: :grinning:
1. sep 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj dievčata ja to už riešim tak,,problém? skôr ako MM otvorí ústa, tak začnem,,ved to je moja vina, vidíš jaka si ved M za nič nemôže, on robi všetko supeer,,,,,,no ked sa ozve,,,odpovedám: áno je pekne vonku, maš pravdu chod si zapáliť,,,proste mimo :sweat_smile:
1. sep 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jááááj dopapala som rybičku-pečeného pstruha mnam a teraz sa pojdem vyventilovat von hurá do obchodíkov urobím si niečim radost a bude dobre ešteže max neni zavretý cez sviatok :grinning: :wink:
1. sep 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte my sme dnes mali halusky z kapustou :dizzy_face:
1. sep 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte všetky sviatkujete :confused: akosi je tu ticho :fearful:
1. sep 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj este asi robia posledne detaili pred školou-školkou :dizzy_face:
1. sep 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tých mojich dvoch to nejako netrápi, nejaké posledné detaili, :grinning: :grinning:
1. sep 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: aj u nas je to tak este ani nevie co hodi na seba :angry:
1. sep 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
moja tu mala kamošku..a hádam hodinu riešili čo si oblečú :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. sep 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik a aj vyriesili? :grinning:
1. sep 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily, :stuck_out_tongue_closed_eyes: našťastie áno :grinning: ale v detskej bolo plno handier..a že si nemá čo obliecť :angry: a potom je narvaná v kuse skoro v tom istom

cicuš by už ordinovala :grinning: a iwuš iste ordinuje doma :slight_smile:
1. sep 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
začínam byť trošinku nervozna, ešte že som dosť unavená, tak dúfam, že zaspím...zajtra ráno ideme do tých jasličiek na hodinku
1. sep 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja už ordinujem :grinning: keď mi vypli primu
1. sep 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej do jasliciek drzim prsteky aby sa tam samkovi pacilo :wink:
1. sep 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulka držím Samkovi palce aby to zvládol :wink: a aj tebe :grinning:
1. sep 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem vám, asi potrebujem takéto slová na povzbudenie..ale asi aj tak budem revať..ani nie teraz ..ale ked na celý den tam ostane
1. sep 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som mojho malého bubinka dnes 1x ostrihala strojčekom, má to kadejaké ..ale aj ja sa len učím :grinning: a pri uškách dosť porotestoval, ale nožničky nechce ani vidieť..nemôžeme si ani nechty pred ním strihať, sa jeduje a odtláča nám preč ruky, nech dáme preč nožnice :grinning:
1. sep 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja strihám Domka od malička strojčekom a v posledné roky už aj mm.........normálne už mám v tom prax :grinning:
1. sep 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok