• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
Aojte, u nas svieti slniecko od rana, ale je riadna zima.... :angry: :angry:

Andy, aj ja pretriedujem Davidove vecicky a neviem co s nimi.....
Decka su u maminy a ja si mozem v klude robit a dovybalovat, tatu :angry: lo isiel kuk do roboty....a na vecer pojdeme asi na zahorie...
5. sep 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už aj u nás slniečko vykuklo, ale je chladno

šúlance hotové, dávajte taniere :grinning:
5. sep 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
včerajšia oslava 60-tky -úplné fiasko :frowning2:
aasula - šúlance sú moje druhé najobľúbenejšie jedlo a hlavne orechovééééé
čo sa týka školky - ja som za to, aby sa deti dali prvý poprípade aj druhý deň na 4hod. a potom na celý.
ja som to tak mala s jasličkami pri staršej - a videla som to ako výhodu., tie maminky čo vozili celý týždeň /najskôr po 2hodinách potom po 4h .../ sa horšie adaptovali...
cica- hoď vecičky na mmb - ja som už tiež niečo popredala, nie je toho moc ale čosi - "keď neprší , tak nech aspoň kapká"
emily- tie svadobné fotky čo tam máš - je kto?? mňa naši aj chlap stále nútia, žeby bolo na čase, aby sme sa zobrali- no ja mám strach /už som si tým raz prešla/.
5. sep 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka sú strúhankové :wink: my chodíme postupne do jasličiek..v stredu na hodinku a tak sa to po hodinke pridáva, mne to takto vyhovuje a malý je spokojný, neviem si predstaviť, že by tam zrazu ostal na dlho..takto je to postupne a zatiaľ klop klop sa mu páči :slight_smile:
5. sep 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani...vela som uz predala na MMB, hlavne take ako mikinky, gatuse, ale bodynka tam nejdu a tych mam plno....uz by mohol niekto v mojom okoli otehotniet :slight_smile:

Adulik...uz letim na tie sulance :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. sep 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo hviezdy
cicus,vitam ta
jankabambulka, ja som do toho skocila uz druhy krat a uz je to 15 rokov,aj ked su nejeke nezhody,ale tie su vsade,inak to nejde :wink: ,ale funguje to normalne
5. sep 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem co s tym erikom bude,snad sa to bude zlepsovat,ucitelka vravi,ze su obaja aj s lebnkou sikovni,ale pokial nepride ucitelka,tak erik reve,az je modry,v piaitok vela nechybalo a uz by dostal :frowning2: ,ale udrzala som sa,snad sa to zlepsi,ale vcielok uz mame dost a aj ulohu si vcera spravili :slight_smile:
5. sep 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidim, ze som tu sama :frowning2: ,kde ste hviezdy?
5. sep 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. sep 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ajoj iwusik :slight_smile:
5. sep 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte uz ste napapanee? :wink:
5. sep 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no cav, davno sme sa tu nestretli :dizzy_face:
5. sep 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Iwusik.....ty uz mas net?
5. sep 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo aj ja som tuuuu
5. sep 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute pukanky :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: sme sa postretali
5. sep 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily,dala som si polievocku :wink: ,to mi staci
ahojte dievky :slight_smile:
5. sep 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://peniaze.pravda.sk/rodicovsky-prispevok-do-2-rokov-dietata-ma-vzrast-na-256-eur-pn1-/sk-pstat.asp?c=A090904_143742_sk-pstat_p45
pozrite ..toto jedna kočka do decembroviek hodila...prisahám, že mňa všetky výhody obchádzajú..dúfam, že aspon ten rodičovský mi nechajú ked nastúpim do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. sep 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej ako sa to tu pekne rozbehlo :grinning:
ja mam momentalne v dome 4 deti a s :grinning: om na ne sama, tak som buchla dverami a mam klud :grinning:
cicusik uz mam :dizzy_face: konecne
5. sep 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala iba kavu o chvilu ideme k babke na holubky-plnena kapusta :wink:
5. sep 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aadul...aj man všetky obchadzaju jak sa dá,,ani to pôrdne som nemala len 4tis. no nedarí sa :fearful:
adulik,ja som bola doma na predlzenej,podavala som si ziadost,lebo erik bol velmi chorlavy,ale zamietli mi to,ze kludne moze navstevovat MS,potom som si dala predlzit koli lenke a zamietli aj to,tak som potom sice na predlzenej materskej bola,pokial lenka nedovrsila 6 rokov-teraz 19 augusta,ale s tym, ze som nepoberala ziaden rodicovsky prispevok
iwus to si dobre vyriešila :grinning: :grinning: hlavne že ich nepočuješ :grinning: :grinning:
adi som zvedavá či to bude pravda takých návrhov už bolo :unamused: mojej segre by to bodlo :slight_smile:
andy :grinning: praveze som ich aj tak pocula tak som im pustila Hanu Zmontovanu a su ticho :grinning: :grinning:
aduli ja som prispevok brala az do Misenkinych 3 rokov aj ked som chodila do prace, ale nesmela byt v skolke
5. sep 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to hej, zatiaľ som podľa starého zákon a budem dostávať rodičovský ..len čo bude od nového roka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

iwuš, vidím, že Hana má rôzne priezviská...mm ju volá Mantavá :grinning:
5. sep 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicuš vybalené?
5. sep 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik este aj zmotaná :grinning:
5. sep 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasa lenka ju vola hana montovana :grinning:
5. sep 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adulik....uz mam vybalene...hram sa teraz s fotkami, idem na Facebook nieco hodit
5. sep 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nech sa vola ako chce ja ju moc nemusim a zacinam chytat koprivku ked o nej len pocujem :angry: :grinning:
5. sep 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus preco na facebook???? :frowning2: :cry: tam to ja neuvidim...na ten fotoalbum .eu nemozes?
5. sep 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok