Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

andreah70
6. sep 2009

ani ja leoša moc nemusím, mne sa sprotivil keď spieval v tých kožuchoch...........chúďatká zvieratká koľko ich muselo zomrieť ☹ ale možno sa ešte ukáže v lepšom svetle 😀

aadula
6. sep 2009

lilu už ho dávali napr. na tom dni otvorených dverí a tak v upútavkách, osobne si myslím, že adela má inteligentný humor..vie veľmi dobre reagovať..on mi popri nej prišiel taký hopko... asi som bola príliž zvyknutá na Pica..toho mám ako moderátora rada.. 🙂

bodka13
6. sep 2009

o kom sa rozprávame ? 😀

ahojte 🙂

lilu18
6. sep 2009

tiez mi prisiel taky ze sa vezie spolu s Adelou a Adela je sofer 😀 😀 😀 ..jezis to co som vydumala ale fakt ine porovnanie ma nenapadlo 😀

emily333
6. sep 2009

lilu 😀 😀 ,ahoj bodka

aadula
6. sep 2009

lilu 😵 z teba bude spisovateľka 😉 dobre si to vystihla...v podstate to máš ako v manželstve...adela je tým krkom a leoš si myslí, že to tam riadi 😀 😀 že je hlava

aadula
6. sep 2009

bodka ahoj.. ohovárame adelu a leoša ale psssst 😀 nikomu ani muk 🤐

lilu18
6. sep 2009

bodka som ta prehliadla 😀 ahooj

renka9
autor
6. sep 2009

ahoooj 🙂

bodka13
6. sep 2009

ani nemuknem 😀 😀 😀 ...adela je dobrá,a leoš mi tam nejako nesedí 😒

emily333
6. sep 2009

ahoj renka aj mne nejak nesedi tem leos mohol ostat pycooo

lilu18
6. sep 2009

jasne ze nesedi ved stoji 😀 aspon tam 😀

aadula
6. sep 2009

bodečka ako bolo včera na návšteve? sa ti tam moc nechcelo

andreah70
6. sep 2009

dožvie čo si hovorí česká strana oni sú možno zvyknutí na Leoša a nesedí im Adela 😀 😀
bodka ahoj
zaháňam Niku do postele lebo len pred chvíľou prišla zo zápasu a nevie sa dorozprávať zo zážitkov

zuzadlo
6. sep 2009

no leos ma dojal,toho nemusim,je to taky privesok 🙂 ,

tak sa svami hviezdulky lucim,prisiel mm z prace a chce k pc 😠 ,tak dobru nocku

aadula
6. sep 2009

jej som hrubku urobila..že pico som napísala..Martin ospravedlňujem sa ti 😀 Pyco

lilu tebe je dnes nejak veselo 😀 😀

andy..moja bola pozrieť na zápas spolužiakom hokejistom..tiež mala zážitky 😝 hlavne prišla skoro bez hlasu 😠

renka9
autor
6. sep 2009

ja milujem Adelu 😀
mam doma foto s jej tatenkom 😀 - Jozefom Banasom...stretli sme ho na Zuberci, este ked bol v politike. Ja som sa s nim chcela fotit, lebo aj jeho mozem 😉 . A on ze preco so mnou, sak tot je Dzurinda, odfotte sa s nim/ten stal pri nom/. Ja ze neee, ja chcem s vami 😀 . Banas sa smial a Dzuro len tak potmehutsky, cakal ze aj s nim sa, ale je ee 😀

lilu18
6. sep 2009

zuzi ved si len dorazila uz sa lucis??

fakt Andy,mozno cechuni nemusia adelu 😅

bodka13
6. sep 2009

adulka ...dobre bolo-ako na dzedzine 😀 ,sme sa tam zakecali a potom nás ešte pred 20 prepadla neter s Adamkom a nejako sa im nechcelo odísť tak ich mm išiel pred 22 zaviesť domov aby nešlapali cez pol sídliska 😀 ...ešte som sem potom nakukla aj na skype som bola,ale ty si už asi bola haji ☹

andy...ja som to už zahnala 😀 😀 ale stále mrkocú 😀 😀 ...ako je Dominikovi 😕

aadula
6. sep 2009

dobru noc..malý mi plačká asi sa mu noštek upchal

renka9
autor
6. sep 2009

lilu uz som tu 😀

bodka13
6. sep 2009

renka si Banášovi zalichotila 😉 a Dzurinda mohol len závidieť 😀 😀 😀

andy...a kde boli hrať?

lilu nie že aj ty odídeš 😕

lilu18
6. sep 2009

normalne idete,,musim dozadu citat 😀

emily333
6. sep 2009

adulik dobruu asi aj ja sa poberiem rano vstavam zbezne upratam a vecer mi pride navsteva z Rematy 😵

lilu18
6. sep 2009

renka ,to bolo dobreeeee 😀

andy ako angina?/

adulka ☹ daj cmuciky malemu 😲 😲 😲 aj od nas ,nech sa mu dobre haji

lilu18
6. sep 2009

lucim sa dobru nocku 😲

andreah70
6. sep 2009

Dominik už teplotu nemá a na pohľad mu nič nie je, ale mandle a hrtan má celý zahnisaný ☹ takže zajtra do školy nejde pôjde so mnou do roboty
Nika bola hrať v Partizánskom hrala za dorastenky a dala si svoje prvé 3 goly v 1 dorasteneckej lige 🙂 takže preto toľko zážitkov. Im ako žiačkam začína súťaž až koncom septembra som zvedavá ako to potom bude stíhať v sobotu za jedny a v nedeľu za druhé 😖

hasleerka
6. sep 2009

no ahojte, ja že vás ešte nachvíľu kuk a vidím že ste už všetky odišli haji haji

renka9
autor
6. sep 2009

jooj, nejak vas tu choroba zmaha 😖
skore uzdravenie vsetkym 😉

bodka13
6. sep 2009

tak nech sa Domčo skoro uzdraví 😵 ...Nika je šikulka 😉 🙂

reni ...od zajtra máš ranné?