• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
ani ja leoša moc nemusím, mne sa sprotivil keď spieval v tých kožuchoch...........chúďatká zvieratká koľko ich muselo zomrieť :frowning2: ale možno sa ešte ukáže v lepšom svetle :grinning:
6. sep 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu už ho dávali napr. na tom dni otvorených dverí a tak v upútavkách, osobne si myslím, že adela má inteligentný humor..vie veľmi dobre reagovať..on mi popri nej prišiel taký hopko... asi som bola príliž zvyknutá na Pica..toho mám ako moderátora rada.. :slight_smile:
6. sep 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o kom sa rozprávame ? :grinning:

ahojte :slight_smile:
6. sep 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez mi prisiel taky ze sa vezie spolu s Adelou a Adela je sofer :grinning: :grinning: :grinning: ..jezis to co som vydumala ale fakt ine porovnanie ma nenapadlo :grinning:
6. sep 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu :grinning: :grinning: ,ahoj bodka
6. sep 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu :dizzy_face: z teba bude spisovateľka :wink: dobre si to vystihla...v podstate to máš ako v manželstve...adela je tým krkom a leoš si myslí, že to tam riadi :grinning: :grinning: že je hlava
6. sep 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka ahoj.. ohovárame adelu a leoša ale psssst :grinning: nikomu ani muk :zipper_mouth:
6. sep 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka som ta prehliadla :grinning: ahooj
6. sep 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoooj :slight_smile:
6. sep 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani nemuknem :grinning: :grinning: :grinning: ...adela je dobrá,a leoš mi tam nejako nesedí :unamused:
6. sep 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj renka aj mne nejak nesedi tem leos mohol ostat pycooo
6. sep 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ze nesedi ved stoji :grinning: aspon tam :grinning:
6. sep 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodečka ako bolo včera na návšteve? sa ti tam moc nechcelo
6. sep 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dožvie čo si hovorí česká strana oni sú možno zvyknutí na Leoša a nesedí im Adela :grinning: :grinning:
bodka ahoj
zaháňam Niku do postele lebo len pred chvíľou prišla zo zápasu a nevie sa dorozprávať zo zážitkov
6. sep 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no leos ma dojal,toho nemusim,je to taky privesok :slight_smile: ,

tak sa svami hviezdulky lucim,prisiel mm z prace a chce k pc :angry: ,tak dobru nocku
6. sep 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej som hrubku urobila..že pico som napísala..Martin ospravedlňujem sa ti :grinning: Pyco

lilu tebe je dnes nejak veselo :grinning: :grinning:

andy..moja bola pozrieť na zápas spolužiakom hokejistom..tiež mala zážitky :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavne prišla skoro bez hlasu :angry:
6. sep 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja milujem Adelu :grinning:
mam doma foto s jej tatenkom :grinning: - Jozefom Banasom...stretli sme ho na Zuberci, este ked bol v politike. Ja som sa s nim chcela fotit, lebo aj jeho mozem :wink: . A on ze preco so mnou, sak tot je Dzurinda, odfotte sa s nim/ten stal pri nom/. Ja ze neee, ja chcem s vami :grinning: . Banas sa smial a Dzuro len tak potmehutsky, cakal ze aj s nim sa, ale je ee :grinning:
6. sep 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ved si len dorazila uz sa lucis??

fakt Andy,mozno cechuni nemusia adelu :sweat_smile:
6. sep 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulka ...dobre bolo-ako na dzedzine :grinning: ,sme sa tam zakecali a potom nás ešte pred 20 prepadla neter s Adamkom a nejako sa im nechcelo odísť tak ich mm išiel pred 22 zaviesť domov aby nešlapali cez pol sídliska :grinning: ...ešte som sem potom nakukla aj na skype som bola,ale ty si už asi bola haji :frowning2:

andy...ja som to už zahnala :grinning: :grinning: ale stále mrkocú :grinning: :grinning: ...ako je Dominikovi :confused:
dobru noc..malý mi plačká asi sa mu noštek upchal
autor
lilu uz som tu :grinning:
6. sep 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renka si Banášovi zalichotila :wink: a Dzurinda mohol len závidieť :grinning: :grinning: :grinning:

andy...a kde boli hrať?

lilu nie že aj ty odídeš :confused:
6. sep 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normalne idete,,musim dozadu citat :grinning:
6. sep 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik dobruu asi aj ja sa poberiem rano vstavam zbezne upratam a vecer mi pride navsteva z Rematy :dizzy_face:
6. sep 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renka ,to bolo dobreeeee :grinning:

andy ako angina?/

adulka :frowning2: daj cmuciky malemu :astonished: :astonished: :astonished: aj od nas ,nech sa mu dobre haji
6. sep 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim sa dobru nocku :astonished:
6. sep 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dominik už teplotu nemá a na pohľad mu nič nie je, ale mandle a hrtan má celý zahnisaný :frowning2: takže zajtra do školy nejde pôjde so mnou do roboty
Nika bola hrať v Partizánskom hrala za dorastenky a dala si svoje prvé 3 goly v 1 dorasteneckej lige :slight_smile: takže preto toľko zážitkov. Im ako žiačkam začína súťaž až koncom septembra som zvedavá ako to potom bude stíhať v sobotu za jedny a v nedeľu za druhé :confounded:
6. sep 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte, ja že vás ešte nachvíľu kuk a vidím že ste už všetky odišli haji haji
6. sep 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jooj, nejak vas tu choroba zmaha :confounded:
skore uzdravenie vsetkym :wink:
6. sep 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nech sa Domčo skoro uzdraví :dizzy_face: ...Nika je šikulka :wink: :slight_smile:

reni ...od zajtra máš ranné?
6. sep 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok