• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
bodka len keby sa jej tak chcelo učiť :angry: ako sa jej chce hrať hádzaná :grinning:
6. sep 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano, bodka mam ranne, uz by som mala ist spat, ale som si poobede schrupla, a nejak sa mi nechce.
6. sep 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to asi nestíha :grinning: :grinning: možno je to budúca slávna športovkyňa :wink:
6. sep 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no keby aspoň tenis hrávala to by ju možno uživilo :grinning: :grinning: ale hádzaná asi ťažko :angry:
kočky ja sa lúčim idem spať, dobrúúúúúúúú
6. sep 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andre dobrú,,,
6. sep 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi to nie nebol dobrý nápad :unamused: mňa tie popoludňajšie spánky väčšinou zničia
6. sep 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj dievčatá,,ja mam až strach zo zjtrajšej škôlky,,či nebude zas plakať, ale šak dako dobojujeme :fearful:
6. sep 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy dobrú :slight_smile:
6. sep 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
net ...neboj zvládnete :wink: ...kedy ideš do roboty?
6. sep 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka...tak že, siesta a potom si viac unavená ako keby si nespala? ty sa máš" :slight_smile:
6. sep 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka,,zatial neviem, nemam nič ešte vyhliadnuté, akosi sa bojim aj toho, na akého šefa natrafím, ale už bedem musieť konať :fearful:
6. sep 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja sa odoberiem, dobru nocku :pensive:
6. sep 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni tak dobrúúú,,,šak ja asi tiež pár slof a idem
6. sep 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru-veru treba ísť do perín :wink: ráno zase do školy...okraje mám,už len kvetinu nachystať a môžem ísť do 1. alebo 4.C :grinning: :grinning: :grinning:

idem ešte sprchen ....dobrú nôcku :slight_smile:
6. sep 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka tak aj tebe,,,idem aj ja
6. sep 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka aké okraje a načo kvetinu?
6. sep 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
okraje do zošitov,aby mali kam dátum písať :angry: :grinning: :grinning: ...v niektorých zošitoch sú predtlačené :slight_smile: ...a kvetinu v kvetináči do triedy na okno
6. sep 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj to sme my žiadne okraje nerobili ... aká poctivá maminka aj kvietok na okienko, to by nebolo zlé keby som aj ja dala čosi ved tam budú ešte dva roky v tej istej triede
6. sep 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko ja uz som v plnom nasadeni pracka perie ,umyvacka umyva ja uz som povysavala no este mi treba t :frowning2:
7. sep 2009 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:
emily ty si iná včelička :grinning: nechápem čo ti treba t :confused: :confused:
7. sep 2009 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj t je nedopatrenim :grinning: :grinning:
7. sep 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno

u nás hrozná noc, malému sa noštek upchával, tak nevedel spinkať, len sa prehadzoval a už od rána mrnká.. teplotu zatiaľ nemá, tak ešte dnes počkám ako sa to vyvinie, či bude treba k lekárovi zbehnúť s ním
7. sep 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne ranko :dizzy_face:
adulik co vas sopliky trapia? nedavala si mu kvapky? ja mam dobre skusenosti s nasivinom....cmuk nech to rychlo prejde :zipper_mouth:
7. sep 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwuška dala som mu kvapky, dnes sa mu už dajú aj odsávať konečne, včera to ešte moc nešlo, tak konečne vie dýchať a dala som mu timomel pre istotu, nech mu hlieniky hrdielko nechytia
7. sep 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vy ako dnes s Mišenkou ráno? bolo lepšie? mna trošku hnevá, že sme tie jasličky prerušili teraz...ale tak ked to bolo celkom fajn, tak hádaj aj ďalej to bude pokračovať tak :slight_smile:
7. sep 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik Misenka je uz velka skolkarka, dnes vobec neplackala, len jej trochu pusinku krivilo, ale ani sa nedivim, ked videla co tam stvaraju niektore deti :confounded: jeden im usiel z triedy a za hlasneho kriku ho mama doniesla naspat, druhy rumazgal pod stolom, tretia pri okne....no vobec tym ucitelkam nezavidim tento prvy mesiac....dufam ze u nas to bude uz len lepsie :dizzy_face:
a Samko urcite z radostou pojde do jasliciek ked bude zdravucky :zipper_mouth:
7. sep 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko ... tak kukám že Miška je už šikulka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ... no to sú tam iné detičky ... v našej škôlke je to v pohode, ráno som nepočula nikoho plakať ... ale my sme taká maličká škôlka 20 veľkých detí a 18 maličkých

Saminkovi posielame uzdravujúci cmuk, ked sa mu už tak páčilo v jasličkách, nech rýchlo zas môže ísť

ja tiež periem, umývam a zachvíľu idem na sono
7. sep 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a preco ides na sono????????
7. sep 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to kvôli tomu znamienku čo mi brali z tváre, bolo rakovinové , som aj v dispenzári a teraz ma kožná opäť poslala na sono krku že či náhodou niečo nie je zlé ... ale už je to 3 roky vonku, tak dúfam, že nič už nehrozí ... ešte pôjdem aj na sono brucha
7. sep 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ti straaaaasne drzim palce...urcite to bude v poriadku, dobre ze chodis takto preventivne :wink:
7. sep 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok