Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

andreah70
6. sep 2009

bodka len keby sa jej tak chcelo učiť 😠 ako sa jej chce hrať hádzaná 😀

renka9
autor
6. sep 2009

ano, bodka mam ranne, uz by som mala ist spat, ale som si poobede schrupla, a nejak sa mi nechce.

bodka13
6. sep 2009

to asi nestíha 😀 😀 možno je to budúca slávna športovkyňa 😉

andreah70
6. sep 2009

no keby aspoň tenis hrávala to by ju možno uživilo 😀 😀 ale hádzaná asi ťažko 😠
kočky ja sa lúčim idem spať, dobrúúúúúúúú

netmona
6. sep 2009

andre dobrú,,,

bodka13
6. sep 2009

asi to nie nebol dobrý nápad 😒 mňa tie popoludňajšie spánky väčšinou zničia

netmona
6. sep 2009

jaj dievčatá,,ja mam až strach zo zjtrajšej škôlky,,či nebude zas plakať, ale šak dako dobojujeme 😨

bodka13
6. sep 2009

andy dobrú 🙂

bodka13
6. sep 2009

net ...neboj zvládnete 😉 ...kedy ideš do roboty?

netmona
6. sep 2009

bodka...tak že, siesta a potom si viac unavená ako keby si nespala? ty sa máš" 🙂

netmona
6. sep 2009

bodka,,zatial neviem, nemam nič ešte vyhliadnuté, akosi sa bojim aj toho, na akého šefa natrafím, ale už bedem musieť konať 😨

renka9
autor
6. sep 2009

aj ja sa odoberiem, dobru nocku 😔

netmona
6. sep 2009

reni tak dobrúúú,,,šak ja asi tiež pár slof a idem

bodka13
6. sep 2009

veru-veru treba ísť do perín 😉 ráno zase do školy...okraje mám,už len kvetinu nachystať a môžem ísť do 1. alebo 4.C 😀 😀 😀

idem ešte sprchen ....dobrú nôcku 🙂

netmona
6. sep 2009

bodka tak aj tebe,,,idem aj ja

hasleerka
6. sep 2009

bodka aké okraje a načo kvetinu?

bodka13
6. sep 2009

okraje do zošitov,aby mali kam dátum písať 😠 😀 😀 ...v niektorých zošitoch sú predtlačené 🙂 ...a kvetinu v kvetináči do triedy na okno

hasleerka
6. sep 2009

jéj to sme my žiadne okraje nerobili ... aká poctivá maminka aj kvietok na okienko, to by nebolo zlé keby som aj ja dala čosi ved tam budú ešte dva roky v tej istej triede

emily333
7. sep 2009

dobre ranko ja uz som v plnom nasadeni pracka perie ,umyvacka umyva ja uz som povysavala no este mi treba t ☹

andreah70
7. sep 2009

dobré ránko 🙂
emily ty si iná včelička 😀 nechápem čo ti treba t 😕 😕

emily333
7. sep 2009

jaj t je nedopatrenim 😀 😀

aadula
7. sep 2009

dobré ráno

u nás hrozná noc, malému sa noštek upchával, tak nevedel spinkať, len sa prehadzoval a už od rána mrnká.. teplotu zatiaľ nemá, tak ešte dnes počkám ako sa to vyvinie, či bude treba k lekárovi zbehnúť s ním

iwusska
7. sep 2009

krasne ranko 😵
adulik co vas sopliky trapia? nedavala si mu kvapky? ja mam dobre skusenosti s nasivinom....cmuk nech to rychlo prejde 🤐

aadula
7. sep 2009

iwuška dala som mu kvapky, dnes sa mu už dajú aj odsávať konečne, včera to ešte moc nešlo, tak konečne vie dýchať a dala som mu timomel pre istotu, nech mu hlieniky hrdielko nechytia

aadula
7. sep 2009

a vy ako dnes s Mišenkou ráno? bolo lepšie? mna trošku hnevá, že sme tie jasličky prerušili teraz...ale tak ked to bolo celkom fajn, tak hádaj aj ďalej to bude pokračovať tak 🙂

iwusska
7. sep 2009

adulik Misenka je uz velka skolkarka, dnes vobec neplackala, len jej trochu pusinku krivilo, ale ani sa nedivim, ked videla co tam stvaraju niektore deti 😖 jeden im usiel z triedy a za hlasneho kriku ho mama doniesla naspat, druhy rumazgal pod stolom, tretia pri okne....no vobec tym ucitelkam nezavidim tento prvy mesiac....dufam ze u nas to bude uz len lepsie 😵
a Samko urcite z radostou pojde do jasliciek ked bude zdravucky 🤐

hasleerka
7. sep 2009

dobré ránko ... tak kukám že Miška je už šikulka 🙂 🙂 🙂 ... no to sú tam iné detičky ... v našej škôlke je to v pohode, ráno som nepočula nikoho plakať ... ale my sme taká maličká škôlka 20 veľkých detí a 18 maličkých

Saminkovi posielame uzdravujúci cmuk, ked sa mu už tak páčilo v jasličkách, nech rýchlo zas môže ísť

ja tiež periem, umývam a zachvíľu idem na sono

iwusska
7. sep 2009

hasli 😵 😵 😵
a preco ides na sono????????

hasleerka
7. sep 2009

to kvôli tomu znamienku čo mi brali z tváre, bolo rakovinové , som aj v dispenzári a teraz ma kožná opäť poslala na sono krku že či náhodou niečo nie je zlé ... ale už je to 3 roky vonku, tak dúfam, že nič už nehrozí ... ešte pôjdem aj na sono brucha

iwusska
7. sep 2009

tak ti straaaaasne drzim palce...urcite to bude v poriadku, dobre ze chodis takto preventivne 😉