Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

lilu18
8. sep 2009

emily..staci jeden ale velky a tlusty 😀

emily333
8. sep 2009

zeby mm? 😀 😀

lilu18
8. sep 2009

mozno janko 😀 😀 😀

emily333
8. sep 2009

hej babenky kde ste ? mna uz lilu nahana po fb 😀

lilu18
8. sep 2009

som ta vyhnala?? 😀 ved sa nejez,,idem tam aj ja 😀

lilu18
8. sep 2009

ordinuju 😵

emily333
8. sep 2009

nie nevyhnala 😵

cica13
8. sep 2009

Reni...ja by som ich poslala kade lahsie.... 😀 😀 😀 😀

Lilusik...uz zasa budes skolacka?

lilu18
8. sep 2009

veru tak znova zaciname 😅
uz je po ordinovani?

emily333
8. sep 2009

tak ja sa lucim idem haji dobru nocku 😔

lilu18
8. sep 2009

dobru noc .. 😲

andreah70
9. sep 2009

dobré ránko 🙂
tak ja už mám chorú aj Veroniku ráno mala 38,5 ☹ uvidím čo sa z toho vykľuje či chytila od Domina angínu, alebo niečo iné

emily333
9. sep 2009

dobre ranko.chuda veronika to uz ma riadnu teplotu ☹ prajem skore uzdravenie 😉

hasleerka
9. sep 2009

pekné ránko ... no fíha kukám že zase nový marod ...cmuk cmuk rýchlo sa vyzdravte ... včera som sa k vám nedostala, som bola so susedkou v tescu

zalievam si kávičku dá si niekto

tatolu
9. sep 2009

Lilu a kde je tá "kttynka". Na youtoby som je nenašla 😔 Možno aj našim by prospela zmena 😀

Ináč dobré ráno všetkým

Adi, zober si k nim voľno a budeš mať také menšie prázdniny aj Ty 😉
No bolo by však lepšie, keby ich choroba obišla 😔

emily333
9. sep 2009

ahoj hasli ja si dam bez cukru a z mliekom 😉 turecku

hasleerka
9. sep 2009

aha školáčka je doma, som akurát čítala že to len raz do týždňa ... kávička zaliata aj piškotky sú v miske

renka no ťa obdivujem ako si to dobre zvládla, to ja by som im asi aj nadala .... už aby ste bývali sami 😉

zuzadlo
9. sep 2009

ahojte hviezdy 🙂 konecne mam chvilku casu,deti v sokle a ja sa chuystam ku doktorke

hasleerka
9. sep 2009

zuzi čau, no ako erik v tej škole, už lepšie ... u nás sa to otočilo, miška s plačom do škôlky

iwusska
9. sep 2009

ahojte babule
co to vidim, dalsi marodik? ☹ andy asi to budete mat tak ako u nas, retazova reakcia s anginou, posielam cmuciky na uzdravenie 🤐 🤐 🤐
hasli Miska aj dnes plackala? chudatko male, uz ju to nadsenie opustilo 😖 dufam ze to je len prechodne a rychlo ju to prejde drzim palce🤐 🤐 u nas sa to tiez otocilo, ale nastastie k lepsiemu, take zle sme mali iba 2 dni takze mozem povedat ze to zvladame super, cakala som ovela horsie, dnes sme museli ukazat pani ucitelke aku ma vesticku, tak v nej isla do triedy 😀
zuzi a tvoj skolak ako? zvyka si? dufam ze sa to lepsi....a pevne nervy aby si vydrzala
no ako tak citam, tak ja som tu z vas jedina leniva co sa tyka obalovania zositov, moje baby si ich musia obalovat aj vypisovat sami chudatka moje male 😢 😀

cica13
9. sep 2009

Dobre ranko!

Ivi, ja sa v tom obalovani zositov vyzivam......sa mi paci, ked to ma take pekne novucke.... 😀 😀 😀

bodka13
9. sep 2009

ahojte,včera som sa zabudla postaviť do radu na počítač 😀 😀 😀

sono dopadlo dobre,doktorka povedala že zhoršovať by sa to nemalo-na kontrolu o dva roky ale keby sa vyskytol nejaký problém treba hneď prísť,lebo Davidko jej povedal že ho minule bolelo srdiečko 😕 -že mu prestalo biť a potom sa rýchlo rozbehlo

🙂 tatolu 🙂 emily
Ivi...ty si aká nezodpovedná matka 😠 😀 😀 😀 😀 ...asi zavolám na sociálku 😀 😀 😀

náš prvák včera skoro priniesol domov žraloka 😠 😀 ...robili v triede divočinu,tak ich učiteľka trochu poplašila 😀

andy...pacientom rýchle uzdravenie 😵

zuzi...čo sa učíte?...mne sa zdá akoby nič nerobili,ešte nič nepísali 😕 ale v šlabikáry mali ísť dnes na M(máme Lipku)

hasler...čo nové na úrade?...ja som sa odtiaľ pred pol hodinkou vrátila

aduli....spíš???????????

iwusska
9. sep 2009

bodka aby som sa ta zacala bat ☹ 😀
cicus aj mne sa to paci ked to maju take krasne, novucke, rovnucke aaaaaaa......... ked si to urobia sami 😀

bodka13
9. sep 2009

neboj,nezavolám ...nemám kredit ani paušál 😀 😀 😀
som rada že Mišenka si pekne zvykla na škôlku 🙂 ...aj sa do nej teší?

andreah70
9. sep 2009

iwus ja keby som Dominovi neobalila tak by to nosil celý rok neobalené a možno by sa mu podarilo aspoň podpísať sa 😀 😠
Nika si to robí od začiatku sama hold je to žena ona je v tomto poriadna 🙂

andreah70
9. sep 2009

ešte som zabudla bodka čo je malému keď chodíte na kardiologiu...........lebo aj Dominik chodí ma disritmiu a šelest

iwusska
9. sep 2009

andy esteze mam doma same zeny 😀 😀 😀
bodka uz su chvile kedy sa aj tesi 😵

hasleerka
9. sep 2009

bodka som bola velice prekvapená ako rýchlo som sa v mojej práci-úrad vybavila, hádam aj za polhodinu ... som čakala že tam aj tak dve hodinky posedím ... moja nová robota vyzerá slubne, aj ked síce až od novembra, že ma vezme na skúšku, tak len dúfam, že sa potom ujmem ... len neviem z čoho budeme žiť , lebo peniaze dostanem už len v oktobri

bodka aj my sme mali lipku, tak keby čosi poradím, ak som nezabudla

Mišenka - duracelka je v škôlke už v pohode ako čítam, a Mišenka - hašlerka štrajkuje ... ale vraj na obed všetko papala, a slúbila že zajtra u v škôlke nebude plakať ... no uvidíme

andreah70
9. sep 2009

iwus sa máš 😀 😀
ja sa snažím aj vychovávať to mužské pokolenie ale oni to asi majú v chlapských génoch 😀 😀

hasleerka
9. sep 2009

no ja tiež Zuzke obalujem zošity, sa v tom vyžívam, ked jej chystám veci do školy ... ale robím to tak, že najprv si ich ona, a ja ich potom skontrolujem ... to aby si nezvykla že jej ich ja budem chystať