• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
no ja sa lúčim, idem do pracovne ale spať, bo mi ostalo dáko zle ... papa
12. sep 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy uz mate novy tv?lcd?? :confused:
12. sep 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú hašli aj ja sa asi premiestnim do postele a budem pozerať odtiaľ dobrúúúú
12. sep 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak teda dobru..co uz s vami??? :frowning2:
12. sep 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte este je tu niekto? :wink:
12. sep 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko- ahojtee - konečne mám PC. deň mi nešiel NOD a odpálilo mi to PC kompletka. údaje sú síce zmazané mnohé ,ale nemusím kupovať nový..
neviem či Vás dočítam, ale snáď ste všetky OK. ak mal niekto meniny, narodeniny - želám dodatočne všetko naj naj naj
včera sme boli na celodenný výlet Lešná, Přerov a všetky tri deťuchy mám teraz tak v hnusnej nádche ako čert. dvojky nespali celú noc , čo sa budili na to , že sa im dená dýchať. kruci dosť čo miško nespinkáva v noci a ešte toto do toho. inak v pondelok musíme s miškom k dokine aj skrz to, že asi pred 2mesiacmi mal nábeh na bakteriálny zápal mozg.blán a teraz bez ničoho nič , či je unavený alebo nie tak padá. či to je dôsledok tej chorob alebo čo?? ktovie, ja sa len modlím , aby bol ok, lebo ten chlapec za ten svoj vek /rok aj 5m/ si užil toho až až až. vraj spravosdlivosť, kruci tých ľudí čo žijú v "getách" sa ani parom nechytí.... gŕŕŕ
13. sep 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink: polievocka sa vari aj mesko uzlen zemiaciky osupat :wink: Janko sa zacal ucit sam od seba zeby uz dostal rozum :dizzy_face:
13. sep 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaveste vospolok.
Mne sa zemiaková polievočka uvarila. Bude aj na zajtra :grinning: , hádam :wink:
Drahému som zahlásila, že k včerajšiemu prívarku treba dorobiť zemiaky. Tak sa snaží.
Kostra na hojdačky už stojí v našej záhrade aj dve hojdačky sú pripevnené. Kostru treba už iba natrieť farbou a hojdačky lakom. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani veľa síl :wink:
13. sep 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja už mám skoro hotovo ešte naparím knedľu robila som slepačiu polievku a sviečkovú.......Dominik chcel k sviečkovej brusnice tak som ho poslala kúpiť skoro ma piclo malá 2 dcl flaška stála 2 € :stuck_out_tongue_closed_eyes: tušim som si mala radšej zavariť :angry:
Jani hodne síl a radej choď s ním k doktorovi veď to nie je sranda a určite z ničoho nič nepadá. Moc držím palce aby to nebolo nič vážne. :slight_smile:
13. sep 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak my už aj papáme, teda skôr deti (aj susedka) a mm ... ten sa dnes činil, aj zemiačky oškrábal :grinning: :grinning: :grinning:

emily a čo drahý, už je to udobrené???

lilu, áno tak sme nakoniec to lcd kúpili
13. sep 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja dnes nejak nestíham :stuck_out_tongue_closed_eyes: tiež už máme navarené...len rýchlovka lebo doobeda som musela ešte kvety ísť kúpiť k Márii /svokre/ a zbehla som do Kaufláču a potom rýchlo variť...takže máme polievku trošku kuracieho mäska som tam dala a zeleniny veľa a kuracie soté s ryžou :slight_smile:

keď sa malý zobudí, tak ideme svokre gratulovať a potom ešte k mojej starkej na hody pozrieť...ale to len na chvíľku lebo mm má nočnú..tak sa samozrejme zas musíme ponáhľať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. sep 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk kde ste cely den je tu nejak ticho :frowning2:
13. sep 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my sme pred pol hodinkou dorazili...sme boli svokre gratulovať, potom na tých hodoch mrknúť..ale nič moc... a už sme aj zážitok mali... vyšli sme hore výťahom celá rodina na 11posch. a náš Samo po ceste postláčal gombíčky prvé a druhé /máme zberací výťah/ nechcelo sa mu von z výťahu..tak sa tam vrátil a Paťa, že "ja ťa tam zavrem" ..som nestihla povedať, že nie...a milý Samko sa už viezol nadol ..hrozne som sa bála aby si ruku nestrčil do dverí...našťastie nie..my sme s mm leteli dole schodmi...ale akonáhle prišiel na prízemie...užaj sa pohol výťah hore..mm to akurát nestihol.../lebo Paťa hned volala výťah späť/ a tak sa vyviezol späť hore... som ho na 4. posch. videla ako stojí pri dverách a cucká čajík...vôbec neplakal...ked vyšiel hore, že už bol zas vzadu vo výťahu...a pekne vypochodoval... Takto si my užívame s našimi deťmi..stále sa niečo deje
13. sep 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik asi mu bolo malo vozenia v aute tak sa chcel este vozit :wink:
13. sep 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily, to hej..len sme mali šťastie, že nezačal rukou chytať dvere ..lebo výťah šiel...mohol sa zavesiť... a bol úplne ticho
13. sep 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved hej to nie je sranda ja ked som bola na chir. z prstom tak tam bolo dievcatko co mu nozicku pricvaklo :frowning2:
13. sep 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily a rehabka pomáha?
13. sep 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa mi vide zesi hej :wink:
13. sep 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som teraz potrebovala masage...normálne som unavená z toho behu po schodoch ...v lodičkách a s kabelou :sweat_smile:
13. sep 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa tu rehlim sam z toho ako som si ta predstavila :grinning: no zas az tak na smiech niesi :dizzy_face:
13. sep 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily :grinning: no teraz to je už smiešne... , ale jedno mi to nebolo :wink:
13. sep 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trosku som zduchla mala som navstevu :wink: kde ste?
13. sep 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu smeee :grinning: Ako herecky??idem kuk co noveho
13. sep 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uff.Adulka,samko je ine zihadlo :fearful: vivi sa do vytahu sama nodvazi,asi preto ze my nemame
13. sep 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu ahojček :slight_smile:
13. sep 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj adulka :astonished: Kocky co sa da z karfiolom robit ked nemam vajcia?? :dizzy_face: myslim jedlo
13. sep 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu bez vajec ma nič nenapadá..vyprážaný..vajcia...zapekaný vajcia.... placky vajcia :grinning: ..jedine ak udusíš a šupneš na to smotanu a bude karfiol na smotane :wink:
13. sep 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda skôr uvariť potom dusiť :grinning: :grinning: :grinning:

sa dnes lúčim, nejak mám dosť dobrúúú :slight_smile:
13. sep 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..hm..tak diky

ste ma tu samu nechali?? :frowning2: Dobru Adulka :pensive:
13. sep 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik dobru :pensive: lilu a polievocka ta nenapadla :wink: krafiolava :wink:
13. sep 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok