Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

bodka13
14. sep 2009

no veľkrát som už fimu videla iba úvodné titulky 😀 😀

hasleerka
14. sep 2009

no tak už to skončilo ... andy nebol to jeho otec ten bradatý, ale anuci bola jeho nevlastná sestra, bo jeho otec pretiahol jej mamu, zabudol si tam tú červenú vestu, išiel na vodu a utopil sa ... idem zistiť kde je čierna rieka

hasleerka
14. sep 2009

no našla som že niekde v indii, ale bo bude asi blbosť ... a potom som našla niečo s mestom Dublin, to môže byť kde?

bodka13
14. sep 2009

princezná sknčila...končím aj ja 😀 ...dobrú nôcku 🙂

hasler nie že sa nám do toho Dublinu odsťahuješ 😕 😀 😀 😀

hasleerka
14. sep 2009

nie moja, ved langmajer tam neostal 😀 😀 😀

hasleerka
14. sep 2009

tak dobrú nôcku

netmona
15. sep 2009

dobre ráno,,,,,,,,,,no MM maká a my sa budeme asi doma nudiť lebo, vonku je ani ani

emily333
15. sep 2009

dobre ranko 😉 u nas pekne svieti slniecko Adulik vsetko najlepsie k narodeninam nech sa ti splnia tajne sny 😵

netmona
15. sep 2009

emily,,aj tebe pekný den 🙂 a už kded som sa dozvedela od teba tak:

a Adulke,,tiež všetko Naj Naj

emily333
15. sep 2009

ntmona a ao tvoj manzel z tym fajcenim ? uz prestal?

netmona
15. sep 2009

emi,,,no vieš čo, drží sa už týťden a 4 dni nefajčí, tak dúfam že, to tak bude nadalej

emily333
15. sep 2009

no super len nech vydrzi asi ta biorez.pomohla 😉

netmona
15. sep 2009

no asi pomohla,, ale bojoval , bojoval,,,,,jaj dojdi na kaf, ja sa dnes budem nudiť a nič sa nechce mi 😖

emily333
15. sep 2009

ja prave pijem prisla mi neterka 😉

netmona
15. sep 2009

jaj,,,tak fajn den ,,idem dať najesť bobakovi a čaj ,,lebo už vymyšľa 🙂

aadula
15. sep 2009

ahojte kočky 🙂 Ďakujem Vám 😉

čítali ste? http://www.aktuality.sk/clanok/145473/patrick-s...

cica13
15. sep 2009

Ahoj oslavenkyna.....ano citali.....som to sem chcela hodit, ale si ma predbehla.... 😠

Toto je pre teba:

https://www.youtube.com/watch?v=J55nUIg2JN4

dala som ti to sice uz na FB, ale opakovanie je matkou mudrosti.... 😀 😀 😀 😀

aadula
15. sep 2009

ciculi ďakujem 😵 už som si vypočula.., ale si tak hovorím...toľko rokov!! veď som teraz 17 oslavovala..a už je tu 18 😀 😀 😀

cica13
15. sep 2009

Aduli 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 uz si plnoletaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀

aadula
15. sep 2009

ciculi jupiiii tak dnes pijeme 😀 😀 😀

len na figu je, že sa mi nádcha púšťa..som od Samka chytila..a zajtra nastupujem do .... fuj ani napísať to nechcem 😝

zuzadlo
15. sep 2009

ahoj oslavenkyna🙂,vsetko najlepsie🙂

ale ste toho popisali, vy pisete,ked ja musim koncit☹,ja uz mam navarene, upratane, pozehlene a uz nemam co robit🙂,je tu pod m,rakom,asi bude prskandovat☹,ale chystam sa s detmi na chvilku von,lenka chce ist na korcule a erik na bicykel

andreah70
15. sep 2009

ahojte 😉 adulík ešte raz všetko naj....... 😵 😵
idem akurát čosi variť doteraz som sa učila ruštinu s Domkom, ale celkom nám to ide 😀 😀

zuzadlo
15. sep 2009

andi, budem si ku tebe chodit po rady🙂

aadula
15. sep 2009

zuzulienka a andulienka ďakujem vám 😵

som akurát krémeš šupla do chladničky...tak poobede podávam ..kto má chuť stavte sa 😉 a musela som do lekárne zbehnúť...však ma taká nádcha driape...som si theraflu a mukonazal plu kúpila ..tak dúfam, že trošken zaberie 😝

andreah70
15. sep 2009

no to je smola adi s tou nádchou akurát keď zajtra nastupuješ do roboty 😠 hadam ti to trošku prejde s tých liekov 🙂

zuzadlo
15. sep 2009

andy,ale to si nemala vyslovit to blbe slovo🙂,to nechcela ani adulik🙂,ale no uz je to vonku,

ja som napiekla jablkove pite,mam kopec jablk🙂tak si deturence uz davaju🙂

adulik,len sa vyliec a rychlo,aspon eurace budes domov nosit 😀 😀 😀

zuzadlo
15. sep 2009

tak ktora si prosi,je na tanieri🙂

tatolu
15. sep 2009

Aadulka aj naše malé osadenstvo Ti praje všetko najlepšie. 😉

Zuzi, ale si šikovná. My sme dnes vstali iba o 7.30. Zatiaľ som iba zakúrila do pece 😔

Tu ráno bolo slniečko, ale teraz sa nejak zaťahuje. Nemyslím, že by ale pršalo. Dnes budem mať návľtevu. Príde bráško na pár minút. 😎

aadula
15. sep 2009

tatolu ďakujem malému osadenstvu 😉 a tú pec tak trošku závidím..u nás v byte je síce teplo, ale taká pec..je fajn vec 🙂

zuzadlo
15. sep 2009

adulik, tak to mas s tou pecou pravdu,aj ja by som take mohla 😉 ,svokrovci tiez kuria drevom