• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
Aadul, keď však v kuchyni vytiahne na 30, nie je to ktoviečo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Ale prechodné obdobia prežívame potom celkom v pohode, keďže my kúrime ústredným kúrením s pevným palivom. :wink:
15. sep 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hallooooooooooooooooooooooo, co varite?,kaslite na to:slight_smile:,ja vam poslem :slight_smile:
15. sep 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my dnes kotlikovy gulas lebi zajtra mam neninky :dizzy_face:
15. sep 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak emily,ak tu nebudem, tak dopredu zelam vsetko najlepsie k meniknkam:slight_smile:
15. sep 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulka vsetko len to najlepsie, zdravicko, stasticko a hlavne koooooopec lasky cmuuuuuuuuuk :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: a vitaj v klube :wink:
emily ja tu zajtra budem tak ta zajtra vycmukam :grinning:
zuzi aj ja uz mam navarene, pozehlene, upratane, este muskatiky musim vonku poliat a poobede ideme svokrovi gratulovat, zajtra ma narodeniny :dizzy_face:
15. sep 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: dakujem
15. sep 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwusik,ja sa nechcem chvalit:slight_smile:,ale uz som zasadila aj fialky,co som si na brigade listocky pobrala:slight_smile:,tak som posadila 20 kvetiniek:slight_smile:a to som este zavarala,ale uz mam pokoj:slight_smile:,deti precvicovali,tiez nevedia spat,maju volno a od piatej su hore:slight_smile:,ale som rada,ze sa do skoly uz tesi aj erik
15. sep 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwusik,svokrovi, vsetko najlepsie
15. sep 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný deň dievčence :dizzy_face:

Adulka....všetko najlepšie,veľa zdravíčka,šťastíčka,lásky,radosti z detičiek a mužíka,a vééééľa euráčov :wink: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:

my sme práve dopísali z Davidkom čiarky a kopce :grinning: ....majú obedňajšiu prestávku a potom ešte dokončia čo treba-hlavne Dadko musí písať,lebo mu to nejde :frowning2: ...škoda že nieste u nás,by ste ma isto do blázninca poslali-musím písať aj ja :angry: :grinning: ale odbieham od neho,aby si nevykol že budem pri ňom celý čas sedieť :wink:
15. sep 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwuška ďakujem :dizzy_face: a svokrovi všetko najlepšie prajem ..takže tiež panna :grinning:

emily a tebe k meninám tiež gratulujem ..zajtra budem asi mimo...tak pre istotu aby som nezabudla :wink:
15. sep 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodecka, napodobne,akonahle mam ruku na erikovej,tak je to celkonm v pohode,ale akonahle ju dam prec, tak pise koniny:slight_smile:,ale tiez som povedala, ze ho nemozem stale drzat za rucicku:slight_smile:
15. sep 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...som to tu friško pobehala :grinning: :grinning: ...idem obed ohriať :wink:

zuzi...nedržím ruku,lebo vtedy on ceruzku uvoľní a vlastne píšem ja :confused: ....poskladáme papier a píšeme obidvaja=súťažíme,že kto urobí krajšie čiarky a kopce,no a musím mu k tomu komentáre hádzať lebo inak hneď má slzy v očiach že mu to nejde a jeho nie sú také pekné,... :unamused: musím písať aj ja škaredo a trasľavo :grinning: :grinning: :grinning:

...o chvíľu som späť :sweat_smile:
15. sep 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodecka, tak to mam ja ,ked mu pustim ruku,akonahle sa mu niecio nedari,tak ziape,ze to nevie a zahodi ceruzku :angry: ,ale co uz, povedala som, ze nemusi byt dokonaly,hlavne,ze nmu to akosi pojde
15. sep 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes samé blahoželania,,, :slight_smile: ,,,a mne sa chce akosi spať,, a tu sa ide piť :grinning:
15. sep 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netmona,tak ulej cosi:slight_smile:
15. sep 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mame krsniatko Janika :dizzy_face:
15. sep 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily gratulujem ..... mamičke a Janíčkovi hodne zdravíčka :slight_smile:
15. sep 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily gratulujem :slight_smile:
15. sep 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily, veľa mliečka maminke aj Janíčkovi :wink: Nech sú obaja zdraví
15. sep 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky dakujem zajtra idem za nimi :wink: sa tesiim
15. sep 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodečka ďakujem ti veľmi pekne :dizzy_face:

emily, gratulujem ku krsniatku :dizzy_face:
15. sep 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný večer ... kukám že už je bábätko na svete, blahoželám ... nemáte niečo na ukludnenie, ide mi hlavu roztrhnúť a deti by som tiež pretrhla
15. sep 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hasli mam cervene vinko :wink: aspon budem mat z kym oslavit bo mm je zarity abstinent :grinning:
15. sep 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hašli..mm by povedal, že to je z nedostatku se.u :grinning: :grinning: ...ale ja by som si dala iste ibalgin :wink:
15. sep 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adula no ja zase na tabletky nie som, takže asi budem musieť zájsť k mm do spálne nech s tým niečo on urobí
15. sep 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte......emily červené môže byť ja si dolejem colu...........sranda aj môj je zarytý abstinent :grinning: :grinning:
15. sep 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli počítam že bude liečiť s veľkou radosťou :grinning: :grinning:
15. sep 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nám ešte ostalo z krémeša a svokra mi doniesla penové pusinky..tak sa núkajte :grinning: a mám len broskyňovú vodečku a biele vínko :slight_smile:
15. sep 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nalievam na krsniatko (__) (__) (__) (__) cin cina este som zabudla ma 3,60 a 52cm :dizzy_face:
15. sep 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz drzim pohar//ulievaj :dizzy_face:
15. sep 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok