• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
kočky ja sa lúčim, idem haji :slight_smile:
18. jún 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa andy :slight_smile:
cicuš...a v plienke nebol? :confused:...krpci aj tam mávali :grinning: :grinning: :grinning:

ozaj poslala som vám recept na tortičku :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodecka neviem...MM ho isiel hned kupat ked sme dosli.... :grinning: :grinning:
18. jún 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky lucim sa pa :pensive: a zajtra vam prajem krasny den
18. jún 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodka ten receptik je supis....zajtra si mama berie po obede Davida....tak zacnem piect.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak sa ti podarí,tak kopnem do vrtule a dojdem na tortu :grinning: :grinning: :grinning:
...a ako sa mal Filip v škole prírody,alebo ešte je tam?
18. jún 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodka, este je tam....ma sa super.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kazdy den s nim volame.
Minuly rok bol v skole prirode pri mori v Ciernej hore a povedal, ze tento rok je lepsie ako minuly rok.....pritom on more miluje....asi su tu lepsia partia :grinning: :grinning:
18. jún 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je super,že sa mu páči :slight_smile: ...naši tento rok nešli do školy v prírode,učiteľke sa asi nechcelo tak splietala že sa im nepáčia ponúknuté miesta :unamused:
...sa mi to zdá,alebo išli na dlhšie ako týždeň?...u nás išli vlani v pondelok o 8 avrátili sa v piatok okolo 14(teda ani nie celých 5 dní) a zdala sa mi dosť vysoká cena - 2500sk :confused:
18. jún 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Isli presne na tyzden, v soboru odchadzali a v sobotu sa vratia.....platili sme 115 €, minuly rok pri mori stalo 8000Sk :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jún 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som myslela,že si už išla haji-beli :slight_smile: ....ja sa tu motám po koňovi a zbieram infošky :unamused:
18. jún 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja tu este smirujem a pisem na skype s jednou znamou.... :grinning:
18. jún 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moji chlapi pília :grinning: :grinning: :grinning: asi sa už idem pridať k nim,lebo zajtra je len piatok a Martinko musí ísť do školy
...papa zajtra a pekné sníčky :pensive:
18. jún 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobru nocku bodecka!
Idem aj ja uz.....zajtra sa vidime...... :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2009 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko nočné sovy, ešte buvinkáte, budíček :grinning: :grinning: :grinning:
19. jún 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy ak ešte nakukneš tak želám krááááásnu dovču :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. jún 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko aj od Zvolena :wink:
19. jún 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte herecky..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Bodecka kde si???? Spis este? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. jún 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránečko :slight_smile: moji chlapi ešte spia :confused: v noci Samko buntošil..ale mali sme hrozne teplo, tak teraz asi dospáva
19. jún 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu som vam vyfotila kusok z plaze, ale uz zapadalo slnkon a fotila som mobilom, takze prominte kvalitu fotecky.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2912628&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
19. jún 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica dobre to tam celkom vyzerá...ale najkrajší sú tam tvoji chlapi :dizzy_face: :wink:

moji sú už hore...už aj krik bol..Samo skoro hodil fľašu od čaju do wc-ka :grinning:
19. jún 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aduli...on je nejaky z divych vajec....co mu prosim ta davas jest? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. jún 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: .......hlásim pobalené .....nemohla som spať už od 5,00 rána, asi cestovná horúčka :grinning: :grinning: .......idem deckám uvariť nejaký ľahký obedík......cica pekne to tam vyzerá , Davidko si to tam užíval........ešte nakuknem
19. jún 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy ahoooj, uz mam cerveny satok nachystany.....o piatej ti kyvam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. jún 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica to je supiš, to ani k moru netreba ... ked tam raz dorazím, určite tam s nami pôjdeš

ja robím chytro palacinky až môžem ísť s malou von

andy ja tiež budem stáť na balkone a kývať ti :slight_smile:
19. jún 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrejakaa tak šťastnú cestu a nakukni k nám aby ti to rýchlo sypalo do cesty
19. jún 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adula a čo ako naše nálady?.. ja som dnes v pohode ... už som sa natlačila palacinkami a kávičkou ... ponúknem niekomu

ozaj bodka dík za tie pekné kávičky :slight_smile:
19. jún 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko... :dizzy_face: Ale ste večer popísali... Andrejka, i od nás šťastnú cestu... a krásny zážitok... :dizzy_face: U nás už prší, tak nálada nič moc, Haslerka, mňam palacinky ľúbim... :slight_smile:
19. jún 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj macka ... tu ráno popršalo a už svieti ... chceš k nim aj kávičku, núkaj sa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jún 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem Hašli, sú výborne... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kávičku už mám, ďakujem. Ten príspevok, na ktorý si ma upozornila tam už nieje - som rada, aspoň som ho nenašla... :sweat_smile: :slight_smile:
19. jún 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zrušili celý príspevok alebo len ten tvoj?
19. jún 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok