• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
cica mozem svihat ked nemam kolesa :grinning: idem sa ason uclovecit :grinning:

papa..hena poslem na strapacky
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. sep 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivi...berieme ho do partie... :grinning: :grinning: :grinning:
18. sep 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ty chlapy :angry: volala som o tortu a uz sa neda objednat tak volam ze sa neda a on na to ze uz niekde objednal :angry: :angry: este ze som neobjednala aj ja
18. sep 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily...by ma asi miglo... :angry:
18. sep 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus slabe slovo :angry: no ja uz mam janka doma tak mu idem dat obedik a trosku sa mu povenovat tak pa pa :dizzy_face:
18. sep 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamuľky :slight_smile: je mi za vami smutno :frowning2: Som vás nestihla ešte prečítať..len nejakú časť.
Neviem kedy si zvyknem na tento kolobeh čo teraz mám... som z toho na prášky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Večer skoro zaspávam a ráno som potom rýchlo hore a to mi stačí chodiť na siedmu až pol ôsmu do práce... Ach ..nech je už aspoň február..
18. sep 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj adulka nebuď smutná :frowning2: neboj zvykneš si ja som tiež kedysi mala takéto stavy a to som išla do roboty skoro po 6 rokoch Domko začal chodiť do škôlky a Nika bola prváčka tiež to bol zaberák...............uvidíš že sa rozveselíš keď ti v oktobri príde na účet prvá výplata :grinning:
18. sep 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik to mas fajn tak neskoro chodit do prace :wink: mysli na to ze nemusis vstavat skoro rano ako renka
18. sep 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :wink:
kto ma tu spomina? :confused: :grinning:

adulik, zvyknete si, to chce vsetko cas, aby ste sa dostali do tych spravnych kolaji :wink:

emily mas pravdu, chcela by som chodit na pol osmu do roboty :dizzy_face:

kto je HENO? nejak sa nemozem dopatrat, o kom ste to pisali...
18. sep 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cicusik, iwusik, nejak ste sa tu pustili do netmony :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: :grinning:

cica, ty by si nebuchla niekedy po lebke :grinning:
18. sep 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzi, preco tolko zehlis? to nechapem...najprv som si myslela, ze si s tym privyrabas, preto tak dlho zehlis... :fearful:

ja teda za kazdou prackou nezehlim, vzdy tak po troch praniach, ale trva mi to tak 1,5 max 2 hodinky...a maximalne 2x do tyzdna... :dizzy_face:
niekedy sa stane ze za den operiem 3 pracky, ale denne tak vela???? co peries po jednej ponozke :grinning:

a vela veci nezehlim, pohladkam a ulozim :grinning:

jaj este jedna dnes a mam po tom :stuck_out_tongue_closed_eyes: , konecne vikend :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. sep 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kde steee,
idem zahnat deti domov, ulozit a padim do roboty :wink:
18. sep 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj renka :dizzy_face: a divis sa????? mna praveze prekvapilo, ze sa nikto este neozval :confounded:
Heno je manzel lilu, to aby si bola v obraze :grinning:
adulka aj ty nam tu straaaaasne chybas :frowning2: neboj myslime na teba a nebud smutna, zaciatky su vzdy tazke, chce to cas a trosku sa zabehat a bude to dobre :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: a andy to dobre vystihla, predstav si oktobrovy prirastok na ucte - prve pozitivum :slight_smile:
18. sep 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ujo heno sa mi zda ze je ujo lilu :grinning: :grinning: ale mozem saaj mylit :wink:
18. sep 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily som ta predbehla :grinning: a pravdu mas a ja som ho uz dokonca mala tu cest spoznat :grinning:
18. sep 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwus sa mi zdá že ty tu už poznáš všetky a ešte aj všetkých manželov ........tuším máš protekciu :grinning:
18. sep 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru iwuskla je asi tajna agentka :frowning2:
18. sep 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som dorazila z angliny..aspoň som sa tam trošku odreagovala :slight_smile:

ste zlaté kočky...dobre padnú povzbudivé slová...a októbri bude ešte slabá výplata..len polovičná :grinning: takže nic moc

andy veru iwuška už aj mm spoznala :grinning: :grinning:

emily :grinning: :grinning: že tajná agentka...ale jeden nikdy nevie :sweat_smile:
18. sep 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
iwuska--- IP :wink:
18. sep 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica nám už zdrhla zas na záhorie?
18. sep 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adulik, sak si dobra , ked aj anglinu stihas...ja by som na to nervy nemala
18. sep 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renka, zatiaľ stíham...neviem ako to bude ďalej...keď nebudem stíhať, v januári skončím :wink:
18. sep 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to ste ma tesa vznamenali :frowning2: :grinning:
andy este vsetkych nepoznam...mam male rezervy :grinning:
18. sep 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a kedy ideme na tu chatu sa spoznavat? :grinning:
18. sep 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni ti poviem pravdu ze je sa na co tesit pri tom spoznavani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. sep 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwuš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. sep 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my mame o 2 tyzdne z roboty vecierok- ze zblizovanie kolektivu :grinning: :grinning: :grinning:
18. sep 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to nam firma dala na hlavu 10€ :stuck_out_tongue_closed_eyes: , a ideme si sadnut po robote cela smena...neviem kto tomu dal nazov, ze zblizovanie :dizzy_face:
18. sep 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem od vas :wink:
papa, krasny vecer :dizzy_face:
18. sep 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni my sme mali vcera take zblizovanie :grinning: :grinning: :grinning: my sa takto zblizujeme uz 12 rokov a poniektori aj dlhsie :grinning:
18. sep 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok