Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

tatolu
19. sep 2009

No idem ptať drahého, nech mi naleje pivko do pohára.
Už som sa dnes namakala dosť 😉 . Pomohla som mu vybrať za dve debničky zemiakov a trochu som si pokálala drevo na zimu 😉
Iba tak na okraj:
Prišiel svokor a pýtal sa čo robíme. Keď mu povedal, že on komín, a ja kálam drevo, tak sa zvrtol a odišial. Hihi-drží sa hesla, kde sa robí nezavadziam 🤐. Teda keď je tu viac ľudí, tak najradšej diriguje...

renka9
autor
19. sep 2009

tatolu 😀 , jasne, co sa vam bude montovat do roboty 😀

tatolu
19. sep 2009

No on vie, že by som na neho zagánila, keby mi vravel, ako držať sekeru 😉 😀

emily333
19. sep 2009

kuk to ste sa vsetky zburciakovali ☹ 😀

iwusska
19. sep 2009

baby kde ste vsetky????? asi fakt na tom burcaku ☹

lilu18
19. sep 2009

dnes som mala le 1 dcl... 😵

ahojte,my mame doma marodika 😖 sopliky presli a dnes poobede ze boli brusko.Som myslela ze len vetry,ale obed ee ani potom nic nechcela papat a vecer jej oblubena jahodkova kasa,ze mnam a ked doopapala ze jooj boli..a bolo vsetko vonku ☹ ☹ ☹ zahajala tak uvidime co bude

iwusska
19. sep 2009

lilusik Vivi je chorucka? moje zlatko, cmuuuuuuk nech rychlo prejde 🤐 🤐 🤐 a nema anginu? mne vtedy babule zvyknu vracat ☹
inak aj mne je tak vselijak, pustila sa mi nadcha, hlavu mi ide roztrhnut, horucava ma oblieva....uvidim co z toho bude 😖 som si dala mega cecko, aspon hlava trochu presla

lilu18
19. sep 2009

ahoj iwustek..no neviem co ma,ale stazuje sa na brusko

emily333
19. sep 2009

och dalsi marodik? cmuky na skore uzdravenie 😉

lilu18
19. sep 2009

mi to neodoslalo cele?/ Na teba tiez daka pliaga ide?? ☹ och...nasad si vsetko aj ibalgin preventivne

aadula
19. sep 2009

lilu vivke veľké cmuk posielam nech bruško neboli 😵

iwuška aj mne je všelijak..ma boli hrdlo a nádchu tlmím mucosolvanom..inak by som sa asi zbláznila...a hrdlo..calcium...tusin...tuhé cukríky...len nech ma do pondelka prejde..lebo ma asi švihne

iwusska
19. sep 2009

adulka mna hrdlo neboli ale hlavaaaaaaaa ta teda statocne ☹ a tebe nech to rychlo prejde, cmuuuk

emily333
19. sep 2009

aj janko nedavno vravel ze ho trosku skriabe v hrdle tak uz asi ten virus prisiel aj k nam 😠

aadula
19. sep 2009

iwuška, ďakujem, hlava jedna...nech čím skôr prestane bolieť 😉

emily, asi veľa ľudí teraz trpí...ja som dnes stretla kamošku aj tá sa na hrdlo sťažovala a bol tu brat a ten tiež hrdlo má chytené 😝

lilu18
19. sep 2009

dakujeme za cmuciky a tiez cmucikame uzdravujucimi cmucikmi,aj preventivnymi...hes choroby hes nechceme ta v dome..viez".. 🙂

andreah70
19. sep 2009

ahojteeeeee už som doma bola som aj na burčiaku aj na športe, idem vás prečítať 🙂

aadula
19. sep 2009

andy...po burčiaku sa dobre športuje...hlavne smerom na miesto kam aj králi chodia pešo 😀 😀 😀 😀 ...ale ty si bola iste fandiť Nike že? 😉

andreah70
19. sep 2009

adulka si to uhádla boli sme fandiť Nike a potom bola hádzanárska ženská liga tak sme zostali aj tam ...........my sme sa postretali toľkí , že ani neviem ako už som mala v sebe 6 dcl burčiaku 😀

andreah70
19. sep 2009

všetkým maródom želám skoré uzdravenie 🙂

emily333
19. sep 2009

andy a nika z hadzanej nechodia do michaloviec? 😉

andreah70
19. sep 2009

emily zatiaľ nechodila, lebo žiaci hrajú len v rámci kraja a potom na konci sezony prví idú na majst. slovenska, ale teraz keď už chodí hrať aj za dorastenky tak s Michalovcami budú hrať, takže tam aj pôjde, ale až na jar 😉

lilu18
19. sep 2009

andy a ako dopadli?vyhrali?

emily333
19. sep 2009

ved ja neutekam si na teba pockam 😀 a budu hrat v jednej z nakrajsich sport. hal na slovensku dufam len ze uz do jari bude dokoncenna

andreah70
19. sep 2009

vyhrali a Nika dala 9 golov 🙂
emily ja viem že sa hala prerába ale podľa toho čo píšu na stránke iuventy tak by sa tam malo už za mesiac hrať aspoň oni to tvrdia

emily333
19. sep 2009

sikovna je nikuska nasa 😉 ja som necitala to som si tipla podla toho co som videla 😀

andreah70
19. sep 2009

tak asi bude väčšia pravda "čo oči vidia" a bude to až na jar 😀 😀

renka9
autor
19. sep 2009

dobry vecer 🙂 konecne volnoooo 😉 😉 😉

prave som dopozerala Dirty dacing 😢 😢 😢 😔 , aj som si poplakala....boze, aky bol Patrick uzasnyyyy 😢

renka9
autor
19. sep 2009

sami marodik je to tu....bodecka, pod nam zacarovat, nech sme vsetci zdravucki 😉

lilu, Angeliku tiez boli brusko... mne sa v noci v robote pustila nadcha, stale kycham, a hrdlo ma skriabe uz tyzden...je mi na prd 😒

lilu18
19. sep 2009

andy teda sikovnica je ..supeeer zasluzi si riadnu coko 😀

reni ahooj..tak aj angeliku? hm..co to?daky virus? ☹

idem haji..mozno sa v noci nevyspim..drzte palceky nech je rano fit a mozme do PK na vinobranie 😔

bodka13
19. sep 2009

😕 brý večer....som vyburčákovaná až sa mi oči zatvárajú 😀 😀
doobeda sme boli s Davidkom na pohotovosti ☹ ...trápil ho zúbok
potom sme ešte nákup a návštevu u babky zvládli...no a naša rodina má o jedného člena viac 😉 pribudlo nám morča Bart 😵

idem do perín...lebo dnes aj 11sty výročník svadby máme 😉 tak musím byť za poslušnú 😀 😀