Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

andreah70
23. sep 2009

ahojte
adulka po tej bodkinej básničke sa isto uzdravíš 😉

hasleerka
23. sep 2009

Jablkový sypaný koláč: 50dkg polohr.múky, 30dkg práš.cukru, prášok do pečiva, 1,5 hery Plnka:2kg jablk, škorica, hrozienka Múku, cukor a prášok do pečiva zmiešame, na vymastený plech nasypeme 1/3 múky, dáme pol jablkovej plnky, 1/3múky, jablká, múku a navrch pokrájame heru .... mňam

aadula
23. sep 2009

hašli mne sa tak nechce piecť..ak by si mi prišla upiecť..tak by som si aj dala 😀

hasleerka
23. sep 2009

adula toto je taký rýchly, lebo ani mne sa nechce miesiť cesto na jablkový koláč

andreah70
23. sep 2009

hasli mne sa už slinky zbiehajú a ako vidím nie je s tým ani veľa roboty určite vyskúšam 😉

aadula
23. sep 2009

ani rýchly sa mi nem chce 😝

lilu18
23. sep 2009

sa pecie kolacik?oslavujeme?? 😕

emily333
23. sep 2009

no prosim lilu by zas chlastala 😀

hasleerka
23. sep 2009

lilu včera som ulievala ... nikto nepil, tak mám ešte červené a ružové vínko, kto si dá ... aj bombošku otvorím

lilu18
23. sep 2009

☹ nie,len sa pytam ......ci som na nieco nezabudla 😵

iwusska
23. sep 2009

vidim ze som prisla v pravy cas 😀 sa tu zuruje
emily ako pokracujes? Ja idem zajtra na to tak som straaaasne zvedava co z toho bude 😵

bodka13
23. sep 2009

😕 pijeme a papáme? 😀 😀 ...najlepšie som prišla....čafte 😉 😵

emily333
23. sep 2009

hasli vcerta som bola nejak unavena ale dnes si cucne ved aj si zasluzi som sa omakala ale nam to doma vyzera lepsie 😵

hasleerka
23. sep 2009

tak čo mám ísť otvoriť??? inak nejdem sa ešte vytešovať, ale možno pôjde mm na mesiac na brigádu ... ale aj sa trochu bojím, bo sme za tých 8 rokov, ešte nikdy neboli od seba ...

emily333
23. sep 2009

mne sa niekde stratili pismenka 😀

bodka13
23. sep 2009

hasler 🙂 ...ja mám sypaný koláč s orechami a bez váženia 😅
a čoho sa bojíš?...budete si vzácnejší 😉 🙂 🙂

emily 😕 ...už si našla písmenká?

iwusska
23. sep 2009

emily uz si si cucla ked sa ti pismenka stracaju? 😀
hasli mesiac je dost dlha doba, ale zasa ak je to adekvatne ohodnotene... 😵 a potom ked sa drahy vrati budu medove tyzdne 😀

andreah70
23. sep 2009

hašli však všetko musí byť prvý raz 😀 len aby sa ti to nezapáčilo 😀
bodečka tak hoď do placu receptík

emily333
23. sep 2009

hasli neboj zvladnete to 😉 no idem do hajan rano mam zas budicek ☹ Jankovi je uz lepsie hrdielko ho neskriabe uz iba spoliky mame ☹ booze pisem jak o babetku 😀

bodka13
23. sep 2009

ono je to v podstate o isté 🙂

3 šálky polohrubej múky, 3 šálky pomletých orechov, 3 šálky práškového cukru, 1 prášok do pečiva - dobre premiešať
a ostatné ďalej ako od haslerky 😅 ....plnka 1,5 až 2kg postrúhaných jablk(ochutíme podľa seba-škorica,vanilka)
sypeme na dobre vymastený plech . 1/3 zmesy - jablká - 1/3 zmesy - jablká - 1/3 zmesy a navrch nastrúhame 1 alebo 1,5 Hery

emily...tak nech sa to tvoje veľké bábo rýchlo vylieči 😵

iwusska
23. sep 2009

idem aj ja haji, dobru nocku a moc neponocujte 😀

hasleerka
23. sep 2009

emily aj ked veľký chlapisko, furt bude také tvoje malé dieťatko ... dobrú nôcku

bodka koláč vyzerá dobre, ale trochu drahý, že 3 šálky pomletých orechov

andreah70
23. sep 2009

bodka dík za recept
idem aj ja haji dobrúúúúúúúúú

bodka13
23. sep 2009

ja dostávam orechy od našich alebo od svokruši 🙂 ...keby som ich kupovala tak by som si asi rozmyslela či ho urobím 😒 ......ale to máš ako so strúhaným tvarohovým -aj ten výjde kopu prachov....dne všetko voľačo stojí,a podstatné je že im chutí a zjedia ho 😉 🙂

ešte som robievala oškvarkový ríbezľový závin...mňam-mňam 😝

dobrú Iwka 🙂 ...a čo tak skoro?

hasleerka
23. sep 2009

no v podstate máš pravdu, ved to človek nerobí každý deň ... mám aj ja pár orieškov, tak ho tuším skúsim urobiť

bodka13
23. sep 2009

idem haji-beli 😔 ...dobrú noc 🙂

hasleerka
23. sep 2009

aj ty, tak ste ma opustili všetky, ani ste si neštrngli a ja som aj to ružové vínko otvorila ... no počkám pri nom na mm

renka9
autor
23. sep 2009

ahojte, 😉
idem neskoro? tak si vas aspon precoitam. co mate nove, aby som bola v obraze.
ja som KO, mam akoby zapalenu trubicu, svrbia ma z toho az usi, soplim, atd... No a od prveho ideme v robote na 12-tky, asi ma mrdne 😠 sory za vyraz 🤐
zrovna mame hody, som sa vytesovala, ze ako mi to vyslo super na hody, a teraz toto 😠 😠 😠
to budeme 2 dni tahat ranne, 2 dni nocne, a tri dni volno.

hasleerka
23. sep 2009

renka ja som ešte tu ... píšem na skype s kámoškou ... aj mm robil takéto 12-tky, ale mali len 2dni voľno ... budeš to mať riadne dopletené

emily333
24. sep 2009

dobre ranko spachtosky 😉 ja o chvilu idem do mesta pre majsra a potom hor sa do prace 😉