• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
autor
adulik, aj Angelika este kasle, ale ona kad ma kasel, tak aj 3 tyzdne, kym jej to prejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hasli, jasne :wink: , aj nocna kosela sa rata, zober hrube ponozky, a nezabudni to vinko :grinning:
startujte metly, cakam vas :grinning:
26. sep 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte veselé panie :wink:
Mali sme pokazený INT, tak som tu dlho nebola :wink:
Teraz som však iba nakukla a idem uložiť deti. Zajtra sa var dostanem k PC na dlhšie :wink:
26. sep 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasi dobrali dnes rano ale tiez nie su este v pohode,ale uz su doma dva tyzdne,nemozu zase tolko vymeskavat amozem ti povedat v skolke to bolo s nasimi hrozne,tam boli stale chori,po dvoch tyzdnoch som ich dala do skolky,tam boli tri dni a znova doma ,minuly rok mi boli v skolke dokopy asi 9 dni,neviem presne ,ale inak boli chori a nakoniec mi ich imunolog vyradil z kolektivu,este ze som bola doma,lebo neviem co by som inak robila
26. sep 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu vitaj

reni,uz startujem metlu:slight_smile:
26. sep 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne bola Zuzka prvý rok v škôlke stále chorá, tak ju tiež imunolog nechal doma, brala lieky a chodila iba na 4hod, tak potom to už bolo lepšie
26. sep 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasi chodili do skolky stale len na 4 hodiny a aj tak to bolo stale chore
26. sep 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no určite mali slabšiu imunitu ... ešteže sa dá vybaviť platená materská aj ked to nie je žiadna sláva ... hádam to už nebude také zlé v škole, že už budete len a len zdraví ... a inak chodíte ešte k imunologovi? ... my už nie, vraj už sme zdravý tak nás vyradil
26. sep 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my este k imunol. chodime,berieme aj lieky:frowning2:,teraz by som mala ist v oktobri zase s nimi
26. sep 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj babenky este furt som bez polovicky :frowning2: ale aspon mam nohy na stoliku to je žužo :grinning:
26. sep 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som bola doma na predlzenej materskej ,ale neplatenej
26. sep 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi a to prečo, si nevedela že sa to dá vybaviť či to nechceli schváliť
26. sep 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli vedela,len mi to neschvalili,tak som bola od lenkinych troch rokov bez rodicovskeho :angry:
26. sep 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a odvolanie si nedala??? čo sú na tých úradoch padnutý na hlavu ... by som im deti doniesla na úrad, nech sa starajú, že ty musíš z niečoho žiť :angry:
26. sep 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kdeže ste všetky???
26. sep 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale dala som,aj tak mi napisali,ze erik nie je taky chory a bola som vybavena :angry:
26. sep 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemám k tomu slov, je to špinavstvo ... ja tu poznám takých čo ich deťom nič nie je, ale mama nemá robotu, tak si vybaví toto ... a čo chlap, už sa mi rysuje dáka práca ... no tej môj je na tom tiež dosť blbo, takže ak bude musieť zostať doma a nič nenájde, tak budem musieť makať ja a on sa bude pekne starať
26. sep 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ani nevrav,zatial nic,len vies je si sam na vine,sam dal vypoved okamzitu a robotu druhu nemal,tak sme sa aj dobre pohadali,povedala som ze ked to spravil,tak mal nejaku mat a nie zostat bez prace :angry:
26. sep 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si podme dať aspoň za pohárik červeného vínka, nech je ten svet trošku krajší
26. sep 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja este nemozem,mam este atb :angry: ,ale zase tak imaginarne si dam:slight_smile:
26. sep 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja si dnes ťuknem s tebou akože a ked budeš môcť dáme si spolu ... a do práce chodíš aj ked berieš atb?
26. sep 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nebola pn,to si nemozem dovolit
26. sep 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo to srdce poslúcha ... aj niake lieky na žili si mala brať, ako to všetko vyzerá???
26. sep 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka som ťa niekde objavila ... ty sa ideš rozvádzať????? nedávaj chlapovi radšej umývať riady :grinning: :grinning: :grinning:
26. sep 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasler ...:grinning: :grinning: :grinning: podľa niekoho asi hej :wink:

inak dobrý večer :slight_smile: ...sme boli na návšteve u susedov,trošku sme pokecali a popili :grinning: chlapi hrušku a ženy červené vínko s kolou :slight_smile:
26. sep 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj bodka :wink:
26. sep 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hasli srdce tak vselijako a na tie zily mi predpisala troje lieky,ale povedala ze nevie co to mozem mat,lebo krvinky su v poriadku a robia aj cinnost aku maju robit,mam sa sledovat a v januari mam prist na kontrolu :frowning2:
26. sep 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bodecka aj renka:slight_smile:,som sa odmlcala na chvilku a neviem dokedy tu budem moct byt,tak vyuzivam :slight_smile:
26. sep 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte nespáčky :grinning: :grinning: :grinning:

hasler čo si nám kúpila na jarmoku? :slight_smile:

reni...už ti je lepšie :confused:

zuzi...len dávaj na seba pozor a šetri sa :wink: :slight_smile:
26. sep 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi prečo nevieš že dokedy :confused:
26. sep 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo mm sa sem akosi driape :slight_smile:
26. sep 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok