• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
ja som tuuuuuuuuuu emily :wink:
27. sep 2009 o 19:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no super aspon nniekto :wink:
27. sep 2009 o 19:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
halo haloo aj ja som na chvíľku dofrčala :slight_smile:
27. sep 2009 o 19:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ajeeje pomaly sa schadzame :wink:
27. sep 2009 o 19:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne sa nejak drieme..mala by som sa ísť ospršiť, nech sa trošku preberiem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sme dnes s Paťkou vybehli do tesca na nákup :grinning: sme sa tam zdržali a už mm mal pripomienky, že kde sme tak dlho :grinning: :grinning: no čo ..pusti ženy samé nakupovať :grinning:
27. sep 2009 o 19:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:confused: kam ste sa vyparili?
27. sep 2009 o 19:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
som tu prave kecame ze krstiny budu 17.oktobra , a ja nemam co na seba ako vzdy :grinning:
27. sep 2009 o 19:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emily aspoň máš príčinu si niečo na seba kúpiť :wink:
27. sep 2009 o 19:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
adulik citala si o tych kvapkach?
27. sep 2009 o 19:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som tu pisala zivotopis mm a aj som ho posielala mailom na jednu ponuku
27. sep 2009 o 19:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi áno čítala..ale malý je tak, že v noci akoby od priedušiek kašlal..ale ráno už ked sa prebudil..tak to bolo skôr také hlienikové...cez den minimum kašlikal..a teraz ako ho mm uspáva..tak vôbec...nechápem čo to bolo v noci
27. sep 2009 o 19:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moje malinke, nech sa uzdravi co najskor
27. sep 2009 o 20:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
posielam uzdravujuci cmucik :wink:
27. sep 2009 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ďakujem kočky :dizzy_face: Zajtra pôjde do jasličiek... tak sme sa nakoniec dohodli s mm :zipper_mouth:
27. sep 2009 o 20:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahojte babule, dopozerala som SS/ superstar/, doobeda som varila, boli sme s Angelikou v kostole, a poobede sme isli pre svokru a pre Kristinku, no a hned bol vecer. s MM sme pozerali inzeraty- auta, musime kupit / zacooo??/ :fearful: , nejake, nevieme ake, chceli by sme aj za rozumnu cenu, aj.... vsak viete... nejake rodinne...to nase uz total zlyhava :rolling_eyes:

adulik, nech sa Samko cim skor uzdravi, kaslisko je velka potvora :rolling_eyes:
iwusik hod foto novej malovky :slight_smile:

idem haji, zajtra mam ranne, a stvrtok mi zacinaju 12tky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: , zacinam rannou, a piatok nocna.
dobru nocku :pensive:
27. sep 2009 o 21:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
už som tu :confused: ...je tu niekto? :slight_smile:

reni dobrú noc :slight_smile: a nech ti rýchlo idú tie 12tky :wink:

aduli...posielame veľké cmučky,aby bol Samko zdravučký :dizzy_face: :dizzy_face:
27. sep 2009 o 21:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko ja mam dnes uz trosku volnensie mm uz maka aj z majstrom tak dufam ze sa uz konecne dostanem na rehabko som nebola cely tazden :frowning2:
28. sep 2009 o 07:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zelam hviezdam dobre ranko:slight_smile:,deturence v skole a mamicka ide makat doma,vcera som bola v praci,tak dnes nemusim:slight_smile:,zelam pekny slnecny dnicek:slight_smile:
28. sep 2009 o 08:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
krasny slnecny dnicek :sunglasses: :dizzy_face:
28. sep 2009 o 09:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ránko ... my sme včera boli v lese na výchádzke a Miška asi dostala z toho teplotu tak sme domka

Saminkovi cmuk nech už neklašle :wink:
28. sep 2009 o 09:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hasli Miska je chorunka? :frowning2: cmuk na rychle uzdravenie :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
28. sep 2009 o 09:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,,tak vy mate fajn, môj M maká ,,hasli tak nech to prejde ta teplota,,,,,,,
emily,,tak len chod sa zrehabilitovať aby si bola fit :slight_smile:
28. sep 2009 o 09:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dnes môj bobak bude spať 1 x v škôlke, rano už sa sto krát pýtal či tam bude spať :unamused: ,,radšej som menila tému, lebo to bude škok , ked si bude musieť obliecť pyžamo,,už celý mesiac mám žaludočnú nevrózu , už nech sa adaptuje,,,ale ináč už je tam v pohode
28. sep 2009 o 09:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
netmona bude dobre ked uvidi ze aj ostatne deticky su pyzamke :wink: aspon si to myslim :dizzy_face:
28. sep 2009 o 09:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
iwus dík, zatial to vyzerá len na teplotu z únavy, uvidím dnes, zatial nekašleme
28. sep 2009 o 09:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emily,,to asi nebude platiť , lebo deti tam už spinkali a ja som prišla prenho,,no musi to zvládnuť
28. sep 2009 o 10:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
netmona no my ideme spať od štvrtku ... sme ztoho urobili ako veľkú vec, bola si kúpiť sama nové pyžamko ... a hlavne jej stále dookola vysvetlujem že idem do práce, zarábať peniažky, aby som jej mohla všeličo kúpiť, takže na nás to zaberá
28. sep 2009 o 10:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaj hasli,,tak to je fajn, prajem nech to je bez plaču,,,,ja čakam dnes čo sa bude diať a som na nervy z toho o pol tretej ide prenho tak dam vedieť,,,,,,,,,,,,,,,
28. sep 2009 o 11:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pekný slniečkový deň :slight_smile:
čítam že škôlkari sa chystajú na spánok :slight_smile: ...nebojte oni to zvládnu :wink:
28. sep 2009 o 11:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bodka aj ja som taký škôlkarik, akurát idem s Miškou doma spinkať :grinning:
28. sep 2009 o 12:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok