• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
ozaj spravila som akurát bublaninku, tak vám nakrájam, odložte si k poobedňajšej kávičke, bo tu nebudem s vami asi až večer
28. sep 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave som doupratovala a o chvilku sa poberiem po skolacikov:slight_smile:
28. sep 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Szia mafia...kde ste vsetky? :confused:
28. sep 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cakame tu na teba....a uz daj pokoj s tou mafiou :grinning:
28. sep 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mafia...ty máš novú foto :confused: ...pjekná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. sep 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: :dizzy_face: ja som sem dnes ani nestihla nakuknuť akosi mám veľa roboty :confounded:
28. sep 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivi...a chces povedat, ze tu nie sme jedna mafia? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Bodecka....ze diky :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem pre školáka :slight_smile:

zamrzol mi počítač :angry: :angry: :angry:
28. sep 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodecka...vonku je tak nadherne a tebe zamrzne comp :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, uz som doma!!! :wink:
no taka som nas...rdena :angry: , ze som si hned musela prasknut Angelikinu kinder cokoladku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. sep 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
este ze mame tu cokoladku, kde ich je 8 kuskov, lebo ta mensia by nestacila :grinning:
vytocena som z roboty, kvoli tym 12tkam :confounded:
28. sep 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj reni :slight_smile:

a čo vám to nejako pomenili?
28. sep 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reni caf...tak si praskni panaka a nie cokoladu? Co sa porobilo? Ved si uz vedela o tych 12tkach....
28. sep 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
panaka nemozem, este mam ATB.
hej, vedeli sme o 12tkach, ale v piatok hovorili, ze len oktober, a dnes ze do vianoc :angry: . a keby ste vedeli aky system :angry: :angry: :angry: . R,R, N,N , volno,N, N-----pre tie ktore nechapu--- R-ranna, N - nocna. Cize budemem tahat 4 dni v kuse, den volno a zasa 2 nocne.potom 2 dni volno, 2 ranne a tak.... asi sa do roboty aj prestahujem. ved ja doma vobec nebudem.
28. sep 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to nie je bohviečo :frowning2: ...ale víkendy si doma? či nie :confused: ...máte tolko roboty,že vás tak naháňajú?
28. sep 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty kokso Reni.....tak to ti nezavidim a plne chapem, uplne viem, ake to je , pretoze mi sme tak tahali kazde leto, ked sa cerpali dovolenky a tiez som chcela zbalit kufre a prestahovat sa na Kramare... :angry: :angry: :angry: :angry:
28. sep 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak ja uz mam dnes ozaj padla som bola na kavu len oprozti dala paru poldeci a je mi super :grinning: zajtra sa zacina davat konecne dlazba :dizzy_face:
28. sep 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily...hneď ti je veselšie :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja ti poviem ze hej :grinning: ale uz som toho mala dost ked mm kazdemu pomaha a ked nam treba tak nikto este aj kamos ktory mi nikdy nepovedal ze nie mi v sobotu povedal ze nepride pomoct :angry: ale aj to odvovodnil tak sa necudujem ze mi to povedal :frowning2:
28. sep 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem sa aj ja zabávať pri lastovičkách dolu hlavou :grinning: :grinning: :grinning: ...ideme robiť úlohy

papa večer :dizzy_face: ...ak zase nezdrhnete spať :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ty sa mas mojho janka uz boli hlava len aby sa nemusel ucit :angry:
28. sep 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: Samkovi cmučíky odovzdané...taká som rada, že sa mu v jasličkách páči..on tam normálne s radosťou vbehne do tej triedy..vôbec nemáme problémy so spinkaním a papaním :wink: :slight_smile:

aj ja si už pomaličky zvykám na tento režim..práca a doma..aj ked som ešte trošku unavená..ale je to omnoho lepšie :slight_smile:

bodečka a ako idú Davidkovi lastovičky dole hlavou :grinning: ?

hašli dúfam, že nebude ti Miška choručká a vo štvrtok bude spinkať pekne v novom pyžamečku :grinning:

reni, :stuck_out_tongue_closed_eyes: nemáš to jednoduché...
28. sep 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adulka, no vidis, ako si Samik pekne zvykol :wink: , treba mu aj kolektiv trosku :slight_smile:

bodecka...dari sa? aby vas hlavy neboleli, ked ste hore nohami :grinning:

emily, janko sa hadam lastovicky neuci :wink: :grinning: , inak , mas moj obdiv, si sikovnica :wink:

bodecka, soboty robime, ale nedele mame volne...teda, akoze volne, lebo ked budem v nedelu po nocnej, tak ju celu prespim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. sep 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte idem vás kuk ... práve som Miške merala teplotu, tak zase máme 39, už som jej praskla paralen, dúfam, že stačí a nebudem zajtra s ňou utekať k dokyni

renka neni to trochu moc byť v robote, koľko to potom vyjde mesačne hodín ... ved to je moc makačky, ani poriadne víkendy, nemôžte sa na to ohlásiť??? :frowning2:
28. sep 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj my sme sa dnes učili, ale lastovičky to neboli :grinning: bodka a išlo vám to :grinning:
adulka Saminko je šikovníček, šikovný :dizzy_face:
hasli no to je smola ďalší marodik , Miške skoré uzdravenie :slight_smile:
reni nezávidim ti, to je hrozné rozvrhnutie pracovného času, :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja si to neviem ani predstaviť vždy som robila len ráno...............dúfam že bude aspoň adekvátna odmena za tú drinu
cica ako bolo som na teba myslela, keď som o polnoci vínečko popíjala :grinning:
28. sep 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte :grinning:
Aduli...no vidis a tak si sa bala, ze ako to Samko zvladne a on vykracil tou spravnou nozickou....supeeeer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Hasli....a coze je Miske? Ci len teplotka?

Andy, aj ja som na teba myslela....prisli sme na chatu asi o pol druhej....no hned sa zacalo popijat.... :grinning: :grinning: :grinning: a chlapi sa riadne strulali.....sme asi do jednej v noci sedeli pri krbe vonku :dizzy_face:
28. sep 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica čau ... no neviem či jej aj čosi bude, ja dúfam, že len teplota z únavy, včera cez obed nespala a boli sme na prechádzke na lúkach a v hore ... zajtra budem múdrejšia

no čítam, že si sa mala na chatičke fajn :wink:
28. sep 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zase mame maroda? :frowning2: miske prajem skore uzdravenie :wink: aj mm je trosku nachcipanyy tyzden ma nema pri sebe a uz je choryy :grinning: :grinning:
28. sep 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievky :dizzy_face: ...idem nás dočítať :wink:
28. sep 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nazdarek Bodulienka.....lastovicky popisane?
28. sep 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok