• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
hasli neboj,vyberiem zarubnu:slight_smile:,tak venovala a uz aj slabikovali a nasi uz aj pekne spajaju slovicka,som na nich naozaj pysna,len nech im ten elan zostane :grinning:
30. sep 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem od vas,mm ma vola,treba sa mu venovat :slight_smile: ,papa
30. sep 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno :slight_smile:
1. okt 2009 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink: andy si ma dnes predbehla :dizzy_face:
1. okt 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
1. okt 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranecko, kde steeeee????

Bodecka, si sa snad nescemerila z tej pizze? :grinning: :grinning: :grinning:
1. okt 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne slnecne ranko :dizzy_face:
bodka si mi ale narobila chute s tou pizzou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: my sa chastame zajtra, lebo uz sme si zvakli ked maju babulky sviatok tak sa kona pizza
1. okt 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..u nas rozvoniava rizoto,takze na obed kto ma chut..sup sup okolo 12 tej sa podava :grinning:
1. okt 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze pisem jak tatar...chystame a zvykli malo byt :angry: :grinning:
1. okt 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwus// :grinning: my sme rozumeliiiii..neboooj :grinning:
1. okt 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie :grinning: ale mám nervy od rána :angry: ....ako keby som mala málo starostí ešte aj morča musím pozorovať...dnes ho Davidko ráno pestoval a keď ho išiel dať do klietky tak sa zvrtlo a vyšmyklo sa mu z rúk :frowning2: ...kvíkalo a pišťalo a Davidko spustil taký plač a krik "čo mu je? mamííííí....ja nechcem aby umrel" že som aj ja mala slzy v očiach...no a aby to nebolo také jednoduché tak bolo 7:45...tak teraz sedím a pestujem ukvíkané morča
1. okt 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodecka :frowning2: a co sa mu stalo?/ neprezralo sa?
1. okt 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie Lilu :frowning2:
David ho mal v posteli a potom som im kázala aby ho dali do klietky a išli sa nachystať do školy...a keď bol asi krok od klietky tak si morča zmyslelo vyhodiť zadkom a malý ho neudržal tak padlo na zem asi z 1m...ja som to nevidela,iba som ho počula pískať a povedali,že dopadlo na chrbátik :frowning2:
1. okt 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obeeeed :grinning:

bodka// :frowning2: uz je prasiatku lepsie?
1. okt 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyzerá že ano :slight_smile: ...keď ho vyberiem z klietky tak sa pritúli a mrnká si ako mačiatko,obhrýza mi nechty a chce prehryznúť šnúrku na telefone :grinning: ...len keď ho dávam do klietky nechce zísť z ruky a predtým skákalo,asi sa dobre vylakalo :unamused:

obééééd :grinning: :grinning: :grinning:
1. okt 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak asi to bude len tym laknutim..to bude ok :astonished: posielam prasiatku cmucik :astonished:

a co mame u bodkovcov na obed?/ lilu uvarila rizotko, postruham vam na vrch eidam?? a co k tomu? uhorku? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. okt 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dojedáme rôzne druhy :grinning: :grinning: :grinning: ...dnes sme ako v reštike :grinning:

1/ pizza 2/ bryndzové halušky 3/ kura na šťave s haluškami
1. okt 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm...aspon si mozes vybrat..u nas len chces alebo nie :grinning:
1. okt 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilu prosim si aj syrecek postruhat a ak mas cviklu, tak sikovno ju otvor! :grinning: :grinning: :grinning:
1. okt 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm,s cviklou to bude horsie :frowning2: ale dam si aj ja ked mas doma :grinning:
1. okt 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilu mam.....tak ti nalozim....ty naloz to rizoto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. okt 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: :confused: :confused: nikto nie je doma ? :grinning: :grinning: :grinning:

idem sa učiť písať :frowning2:

papa večer :slight_smile:
1. okt 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

bodečka, ach chúďatko morčiatko :frowning2: Paťka sa minulý týždeň tiež vyplašila..máme korytnačku a malá ju má v detskej tak aby ju Samko nedočiahol...a mala v akvárku kamene a tie v noci tlačila...tak sme jej kamene vybrali a korytnačka (.mimochodom sa volá Stela.. :grinning: takže v sobotu oslavujeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ) a asi z toho ostala zmetená...skoro dva dni nechcela nič jesť :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale už si zvykla..má tam jeden veľký kameň čo si vie vyliezť a tam robieva lastovičku :grinning:

aj ja chcem pizzuuuuuuuu
1. okt 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: a zas som tu sama
1. okt 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala by som žehliť...nechce sa niekomu namiesto mňa? že by som vám to poslala :wink:
1. okt 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak mi už začína prepínať...stále som mysľou v práci...čo som "možno" pokašlala...a čo nie...a vôbec neviem vypnúť... :stuck_out_tongue_closed_eyes: poraďte čo mám robiť? ach ešte aj v noci sa mi z prácou sníva :frowning2:
1. okt 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik nielen tebe prepina ja sa zobudim v noci ze zas mi treba ist pre majstra :grinning: uz nech to mame hotove bo zcvoknem :angry: :angry: , tak rehabku uz mam ukoncenu a teraz mi treba este za dokim na chir. zbehnut na kontrolu
1. okt 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, dobry vecer, kde ste????
1. okt 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som dožehlila...a aspoň, že emily je tu :wink: malý išiel spinkať s ockom, tak môžem ťukať...vy asi ordinujete a panelákujete
1. okt 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulka ahooj ja nie som pri tv :grinning:
1. okt 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok