• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
dobrú noc a pekné sníčky :pensive: :slight_smile:
4. okt 2009 o 22:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
papa :astonished:
4. okt 2009 o 22:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ránko hviezdy :slight_smile: :slight_smile:
idem vás prečítať čo ste popísali cez víkend, ja som akosi nemala čas sem ani nakuknúť
5. okt 2009 o 07:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko andy vela toho nenacitas :grinning:
5. okt 2009 o 07:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Bodka takže máš doma maroda, chúďatko morčiatko :frowning2: hadam sa mu nožička zahojí :slight_smile:

Reni nemám slov :angry: ľudia sú hyeny, ja to nepochopím ako môžu okradnúť bezmocného človeka :confounded:
Reni inak "super" kamoška :grinning:

Lilu aj ja si chcem hovoriť, že mi kosti masírujú :grinning: ale to už dávno nie je pravda :angry:
5. okt 2009 o 07:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, ukazem sa tu neskor, ideme s Davidom k spec. pedagogicke na Kramare.
Tento tyzden budem mat doobedia nabite...zajtra plavanie, v stredu Babyfit, vo stvrtok plavanie a piatok mam free...:slight_smile:

No idem sa chystat, bo cesta na Kramare bude zasa nekonecna, je pristupna iba jedna cesta...:((
5. okt 2009 o 08:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
príjemné predpoludnie :slight_smile: :grinning:

som trošku skultúrnila náš príbytok a práčka sa krúti na plné obrátky...ešte by som si mala dať kolečko s vysavačom a potom už aj chalani prídu zo školy...dnes idem o 16 na rodičko,ale musím sa rozdvojiť :grinning:
5. okt 2009 o 10:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
obeeeeed :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. okt 2009 o 12:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
podavam rezne a hranolky :wink:
5. okt 2009 o 12:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andy //ved na fotke vyzeras na to ze ti len kosti vytrcaju :zipper_mouth: tiez by maser nemal s teba radost :grinning:

cica ako ste dopadli na kramaroch? teda mas riadne nabity program. S tebou sa tusim stretnem az ked osobne spoznam ostat.kocky z celeho Slov. :grinning: :grinning: :grinning: a to si z nich najblizsie

bodka ked sa rozdvojis a u nas mozes zabehavat kolecka s vysavacom//kludne ti dovolim :grinning:
5. okt 2009 o 12:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emily//cau,sme naraz pisali :grinning: ..my mame kura na kyslej kapuste :stuck_out_tongue_closed_eyes: kto si da ..mozte si dat k tomu hranolky od emily///zeee? :grinning:
5. okt 2009 o 12:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my k tomu mame len ryzu..
5. okt 2009 o 12:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasnee :wink: ale asi papat budeme len my dve :grinning:
5. okt 2009 o 12:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kto chce polievku???? :grinning: :grinning: :grinning:
5. okt 2009 o 12:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emily nevadi a aj bodka si da :stuck_out_tongue_closed_eyes: aku mame polievocku?
5. okt 2009 o 12:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dojedáme slížikovú :grinning:
5. okt 2009 o 12:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
máte mailíky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. okt 2009 o 12:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
idem kuknut :slight_smile: a ako je morciakovi?/ stale neviem ci to mate ju alebo jeho?? ako mu hovorit? :grinning:
5. okt 2009 o 12:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
morčiakovi...chlapec je aj on :grinning: :grinning: :grinning: ...vyzerá že dobre,skacká,stále niečo žuje a vymýšľa :wink: :grinning: :grinning:
5. okt 2009 o 12:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no super..tak rychlo je fit. :dizzy_face:
5. okt 2009 o 12:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
idem prádlo vyvešať a práčku naplniť,nech sa neulieva :grinning: :grinning: :grinning:
5. okt 2009 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, tak sem uz doma..... :dizzy_face:
Dopadli sme dobre, doktorka bola prekvapena, ked videla Davida ist sameho k nej dnu do ambulancie, hned sa pytala odkedy chodi sam (dlho nas nevidela) a ked som jej povedala, ze od 15,5 meisaca, tak sa tesila.
Robila snim rozne veci na jemnu motoriku.....a zaver....nepotrebuje ziadnu specialnu stimulaciu, ze staci s nim robit bezne veci tak ako doteraz a je to super.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Kto to ma tie hrabolecky? Emily? Tak aj ja si prosim..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. okt 2009 o 13:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
szia mafia :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...si čakala niečo íné :confused: ...ja iba pochvaly pre Cmúčika :zipper_mouth: :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. okt 2009 o 13:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cicus ahoj//tesim sa s tebou :dizzy_face: posielam cmucikovi kopec cmucikov za to aky je sikulko :astonished: :astonished: :astonished:

a kuriatko si nedas?/ :stuck_out_tongue_closed_eyes: mam chut na burciak. Ku komu sa mam pozvat? :grinning:
5. okt 2009 o 13:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Szia mafianky....... :grinning: :grinning: :grinning:

Vy ste moja zlata podpora.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Lilusik, kuriatko mam aj ja... :grinning: a burciacik by som si veru aj ja dala, mala som v sobotu na zahori.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. okt 2009 o 13:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cicusiík tak hrabolecky by som si aj ja dala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. okt 2009 o 13:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
booooooze......ved mylit sa je ludske :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. okt 2009 o 13:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
booooooooooooooooooooooooze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. okt 2009 o 13:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cmicik je sikovnucky sa tesim z tebou cica :dizzy_face: my sme boli kupovat dlazbu no ten mm je hruza des ma z neho poraziii :angry: :angry: :angry:
5. okt 2009 o 14:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ups cmučik :wink:
5. okt 2009 o 14:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok