Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

renka9
autor
5. okt 2009

ahojte 😵
ja som prekvapena z tej cesky co vypadla, bol to moj kon, vcera spievala uzasne...a ta Istvancova byva v dedinke, ktora je kusok od nas, takmer vo vedlajsej 🙂

lilu18
5. okt 2009

cica huraa zaplavajte si aj za nas 😉

fakt Bodkaaaa pomaly odchadzam a teba nikde ☹ ujo Bodko uvolni svojej najdrahsej,najmilovanejsej a jedinej zienke pc. 😵

cica13
5. okt 2009

Andy 😀 😀 😀 😀 ale teraz budeme aj spievat v bazene a David sa bude potapat...sned...lebo na poslednych hodinach plavania mal odpor uz k tomu...tak sme ho ani nepotapali. ☹

cica13
5. okt 2009

Reni, Istvancova je ta s tym tatulom na podiu...? 😀 😀 😀 ak hej, ta ta spievala priiiiserne....porota jej dobre povedala....

lilu18
5. okt 2009

cica nechces zobrat aj vivi?/ ukaze ako sa potapa len vynarat sa nevie 😀

andreah70
5. okt 2009

Cicuš však ja viem 😀 ja len tak troška srandičky 😀 užite si to tam obaja 😵 🙂
Lilu ešte nie je 22,00 😀

cica13
5. okt 2009

Andy...neboj, vycvachtame sa aj za vas.... 😀 😀 😀 a ked budem spievat, tak sa budem hrat na superstar 😀 😀 😀 😀
Lilu...rano o 9.45 cakame Vivi pred Pasienkami 😵 😵 😵

lilu18
5. okt 2009

ok vivi poslem 1 triedou 😀

papa dobru nocku,mali sme priserne rano a tiez otrasny poobed.spanok tak idem haji kym sa da 😀

bodka13
5. okt 2009

Lilu 😕 ...ty si klamoška ☹ ...utekáš spať a povedala si že do 22 ma budeš čakať 😢

ahojte hviezdy 🙂

cica13
5. okt 2009

No co je tulacka? Kde si sa flakala? Si bola po rodicku s uckou na pifku? 😀 😀 😀

bodka13
5. okt 2009

nie,nezavolala ma ☹ 😀
...trošku som ešte kecala s babami pred domom a potom som ešte musela s Dadom robiť úlohy,lebo si ich odmietol robiť s tatinom 😠 ...a potom krmenie divej zvery

andreah70
5. okt 2009

22,00 odbilo odchádzam aj ja do večných lovíšť 😀 lebo sa ráno o šiestej neviem vykopať z postele 😝
dobrúúúúúúú

bodka13
5. okt 2009

tak ja to vzdávam...dobrú nôcku 🙂

cica13
5. okt 2009

tak aj ja....aspon budem zajtra vydrochmana 😀 😀 😀

emily333
5. okt 2009

tak idem aj ja tahaky mam tak uz len daco vykuzlim 😀 dobru nocku

andreah70
6. okt 2009

hurááááááááá už ide kôň 😀 😀
dnes som zistila, že som normálne závislá ak som sem neklikla aspoň 10-krát behom dňa, že či to už ide tak ani raz 😀 😀

emily333
6. okt 2009

jeeeej ide tooo ,my sme andy riadne zavislacky 😀

andreah70
6. okt 2009

emily ako dopadla písomka, vedela si, alebo aspoň opísala 😀

renka9
autor
6. okt 2009

ahojte
dnes strajkoval kon?
emily, ako dopadla pisomka?

emily333
6. okt 2009

andy aj vedela aj opisala 😀 lebo ze cim fixujeme hov dobytok a ja mudra ze obvezmi 😀 😀 😀

renka9
autor
6. okt 2009

to si mala z coho pisomku?

emily333
6. okt 2009

renka chov dobytka

bodka13
6. okt 2009

ahojte 🙂

to čo bolo dnes koníkovy našemu 😕 😕 😕

idem rýchlo niečo stvoriť na večeru a potom nakuknem 😉

andreah70
6. okt 2009

emily to sa ti zíde 😀 ideš zakladať farmu? 😀
ja mám večeru hotovú........takú chuť som mala na placky a dokedy som ich dosmažila tak ma chuť prešla 😝 ešte že som si pre chuť uchmatla tú prvú 😀

aadula
6. okt 2009

ahojte a ja že čo tak ticho tu bolo dnes..a to kôň nešiel ...ale u nás nešiel vôbec net keď som prišla z práce 😕

aj my sme tam mali z Levíc..teda tu z jednej dedinky toho Jána Ločaja čo vypadol..podľa mňa mal ten Košičan vypadnúť...tento bol celkom dobrý 🙂

cica boli ste plávať?

inak o týždeň tu máme jarmok..takže vás všetky srdečne pozývam 😉 16-17-18.okt. 😀

iwusska
6. okt 2009

ahojte 😵
emily pilne studuj aby si vedela tohoto nasho kona vyliecit ked bude zasa blbnut 😀
adulka super fotecka 🤐
andy hod placku 😝

aadula
6. okt 2009

iwuška ahoj, s tebou som sa tu už taaaak dávno nezrazila 😉 a ďakujem za pochvalu

iwusska
6. okt 2009

adulka ved ani ja ☹ a nemas za co....len ja viem ze v originali je to este lepsie 😉 teda aj bodka vie 😀

aadula
6. okt 2009

iwuškaaaaaa 😀 blboooosť nepreháňaj... 😉 bolo to lepšie...ale tak pred pár rokmi 😀 😀 😀

iwusska
6. okt 2009

jaaaaaaa????? ja nikdy netaram 😵