• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
autor
ahojte :dizzy_face:
ja som prekvapena z tej cesky co vypadla, bol to moj kon, vcera spievala uzasne...a ta Istvancova byva v dedinke, ktora je kusok od nas, takmer vo vedlajsej :slight_smile:
5. okt 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica huraa zaplavajte si aj za nas :wink:

fakt Bodkaaaa pomaly odchadzam a teba nikde :frowning2: ujo Bodko uvolni svojej najdrahsej,najmilovanejsej a jedinej zienke pc. :dizzy_face:
5. okt 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale teraz budeme aj spievat v bazene a David sa bude potapat...sned...lebo na poslednych hodinach plavania mal odpor uz k tomu...tak sme ho ani nepotapali. :frowning2:
5. okt 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reni, Istvancova je ta s tym tatulom na podiu...? :grinning: :grinning: :grinning: ak hej, ta ta spievala priiiiserne....porota jej dobre povedala....
5. okt 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica nechces zobrat aj vivi?/ ukaze ako sa potapa len vynarat sa nevie :grinning:
5. okt 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cicuš však ja viem :grinning: ja len tak troška srandičky :grinning: užite si to tam obaja :dizzy_face: :slight_smile:
Lilu ešte nie je 22,00 :grinning:
5. okt 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy...neboj, vycvachtame sa aj za vas.... :grinning: :grinning: :grinning: a ked budem spievat, tak sa budem hrat na superstar :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Lilu...rano o 9.45 cakame Vivi pred Pasienkami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. okt 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok vivi poslem 1 triedou :grinning:

papa dobru nocku,mali sme priserne rano a tiez otrasny poobed.spanok tak idem haji kym sa da :grinning:
5. okt 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilu :confused: ...ty si klamoška :frowning2: ...utekáš spať a povedala si že do 22 ma budeš čakať :cry:

ahojte hviezdy :slight_smile:
5. okt 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No co je tulacka? Kde si sa flakala? Si bola po rodicku s uckou na pifku? :grinning: :grinning: :grinning:
5. okt 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie,nezavolala ma :frowning2: :grinning:
...trošku som ešte kecala s babami pred domom a potom som ešte musela s Dadom robiť úlohy,lebo si ich odmietol robiť s tatinom :angry: ...a potom krmenie divej zvery
5. okt 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22,00 odbilo odchádzam aj ja do večných lovíšť :grinning: lebo sa ráno o šiestej neviem vykopať z postele :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dobrúúúúúúú
5. okt 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja to vzdávam...dobrú nôcku :slight_smile:
5. okt 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj ja....aspon budem zajtra vydrochmana :grinning: :grinning: :grinning:
5. okt 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak idem aj ja tahaky mam tak uz len daco vykuzlim :grinning: dobru nocku
5. okt 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hurááááááááá už ide kôň :grinning: :grinning:
dnes som zistila, že som normálne závislá ak som sem neklikla aspoň 10-krát behom dňa, že či to už ide tak ani raz :grinning: :grinning:
6. okt 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej ide tooo ,my sme andy riadne zavislacky :grinning:
6. okt 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily ako dopadla písomka, vedela si, alebo aspoň opísala :grinning:
6. okt 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte
dnes strajkoval kon?
emily, ako dopadla pisomka?
6. okt 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy aj vedela aj opisala :grinning: lebo ze cim fixujeme hov dobytok a ja mudra ze obvezmi :grinning: :grinning: :grinning:
6. okt 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to si mala z coho pisomku?
6. okt 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renka chov dobytka
6. okt 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

to čo bolo dnes koníkovy našemu :confused: :confused: :confused:

idem rýchlo niečo stvoriť na večeru a potom nakuknem :wink:
6. okt 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily to sa ti zíde :grinning: ideš zakladať farmu? :grinning:
ja mám večeru hotovú........takú chuť som mala na placky a dokedy som ich dosmažila tak ma chuť prešla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ešte že som si pre chuť uchmatla tú prvú :grinning:
6. okt 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte a ja že čo tak ticho tu bolo dnes..a to kôň nešiel ...ale u nás nešiel vôbec net keď som prišla z práce :confused:

aj my sme tam mali z Levíc..teda tu z jednej dedinky toho Jána Ločaja čo vypadol..podľa mňa mal ten Košičan vypadnúť...tento bol celkom dobrý :slight_smile:

cica boli ste plávať?

inak o týždeň tu máme jarmok..takže vás všetky srdečne pozývam :wink: 16-17-18.okt. :grinning:
6. okt 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face:
emily pilne studuj aby si vedela tohoto nasho kona vyliecit ked bude zasa blbnut :grinning:
adulka super fotecka :zipper_mouth:
andy hod placku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. okt 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwuška ahoj, s tebou som sa tu už taaaak dávno nezrazila :wink: a ďakujem za pochvalu
6. okt 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulka ved ani ja :frowning2: a nemas za co....len ja viem ze v originali je to este lepsie :wink: teda aj bodka vie :grinning:
6. okt 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwuškaaaaaa :grinning: blboooosť nepreháňaj... :wink: bolo to lepšie...ale tak pred pár rokmi :grinning: :grinning: :grinning:
6. okt 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaa????? ja nikdy netaram :dizzy_face:
6. okt 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok