• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
blazka...z klokočiny-tokajská

Iwka...to on taký romantik :confused: :slight_smile:

cica a čo si sa nemdívala :confused: :grinning:
7. okt 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivi...teraz som tatulovi povedala, ze preco mi o 4 rano nepovie , ze ma lubi, tak mi na to povedal, ze si da nabuduce na 4tu budika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. okt 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste sa nejak rozbehli nestiham za vami :wink:
7. okt 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily...kde sa flakas?
7. okt 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica tak dnes o polnoci ti napíšem že ťa lúbim :grinning: :grinning: :grinning:

iwus bolo tutu mutu ked ti ráno o 4 povie že ťa lúbi
7. okt 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby otvorila som deťom cukríky penové jojo dáte si ???
7. okt 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cucisa ty bonzacka :angry: :grinning: ked budeme spolu tak si toho budika nastavim aj ja pridem ti to povedat :grinning: :grinning: :grinning: alebo drgnem Jozina nech ti to povie sam :grinning: :grinning: :grinning:
hasli :grinning: :grinning: :grinning: to my si tak bezne hovorime v ktorukolvek hodinu :dizzy_face: a on nemohol spat lebo ho bolela noha z basketbalu
7. okt 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwus a ty si tiež o 4 nemohla spať :grinning:
7. okt 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli ved ma mm zobudil :grinning: :grinning: :grinning:
7. okt 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hasli....neopovaaaaaaaaz sa!!!! Odstreliiiiim ta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A penove Jojo...ble......to nemlubim...eeee

Ivi....no som zvedava :dizzy_face:
7. okt 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus sak uvidis z piatka na sobotu...ta budem strasit o 4-tej rano :grinning:
7. okt 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám tušáka,že vy dve ani nezaspíte čo bude kvakotať :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth: ...myslite na mňa :zipper_mouth:
7. okt 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka az sa ti ckat bude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. okt 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočendy končím ... ideme pre Mišku do škôlky a potom pre Zuzku ... som zvedavá ako dopadla, prihlásila sa na dopravnú súťaž ... snád nebude ruka v gypse :grinning:
7. okt 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodecka....nemboj, ved ti aj na skype napiseme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. okt 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky idem práčku vyprázdniť a potom do školy pre Davidka :slight_smile: ...a ešte by som mala aj niečo uvariť,no nič ma nenapadá :cry:
7. okt 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodecka...zrob im mastny chleba s cibulou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. okt 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to si tato nemôže zobrať ako obed do roboty :frowning2:
7. okt 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus bola som na zahrade a vyberala som si mrkvicku a este petrzlen mi treba :wink:
7. okt 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily...a ako ju uskladnujes? Davas ju do piesku?
7. okt 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus az tak vela jej nemam ale dakedy sme davali do piesku :wink: este som bola dokupit dlazbu cervenu a po 5km som sa musela vratit domou pre eurace joj mam dnes den uz aj rano som km nabehala autom pre papiere k marodke :angry: no ale aj skleroza je dar bozi :frowning2:
7. okt 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este som zabudla janko dostal 1ku z chemie :dizzy_face: :dizzy_face:
7. okt 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, vy ste toho riadne popísali...som mala čo robiť aby som vás doštudovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

blažka vitaj :slight_smile:

iwuška...to čo ste o 4.tej ráno vy porábali :grinning: :grinning: vy beťári :wink:

mm je nejaký na skapatie..asi chytil nejakú vyrozu...bolia ho kĺby a nevládze..tak som ho nepustila do nočnej...som mu kázala nech zavolá šéfovi..a ten blbec mu povedal, že si to dobre načasoval..na dnes mal nejaké plány s nimi...somáááár..akoby za to mohol, že ho niečo teraz chytilo

ja idem robiť teraz brokolicovú polievočku krémovú na zajtra...a asi urobím len vajcový chlieb na večeru...a mm bude mať sucháre :sweat_smile:
7. okt 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily...ak to neni tajne, kolko vas ta dlazba vysla? My tiez do buducna rozmyslame na zahorie aspon pruhy na auto urobit :dizzy_face:
7. okt 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus vela kupovali sme este aj za koruny a vyslo nas na 30 tisic a teraz asi na 550eur ale to iba dlazba
7. okt 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vedela som, ze je to drahe....ale nemala som vobec predstavu, ze kolko
7. okt 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siva stoji u nas 9,5eur a cervena 11,5 meter stvorcovy :wink:
7. okt 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halooooo :slight_smile: som musela vypnúť telku, spíme so Saminom v obyvke keďže náš ocino je nejaký teplotový ubolený, aby sme nechytili nič od neho...a tak som tu po tme ..len pri svetle pc :grinning:
7. okt 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja trošku pracujem a popritom pozerám modré z neba prišla som nakuknúť o čom klábosíte, poobede ste sa riadne rozjeli :grinning: ste toho popísali :grinning:
adi tm skoré vyzdravenie :wink:
iwus ty sa nezdáš o 4 ráno :grinning: ale je od tm pekné že ti pri tom aspoň povedal že ťa ľúbi :grinning: mm by strach nedovolil zobudiť ma o 4 ráno :grinning: ja som potom zúrivá :grinning:
7. okt 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy..u nás je to podobne..tiež sa potrebujem vyspať :grinning: a zúrila by som...jedine...ak by ma zobudila len povedal..ľúbim ťa...tak to by šlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. okt 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok