• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
Dobre ranko spachtosky :dizzy_face:
u nas zasa svieti slniecko, aj okna by sa mi zislo umyt :unamused: ale taaaaak sa mi nechce
cicusik dakujem za Natalku :zipper_mouth:
8. okt 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko dodatocne vsetko naj Natalke aj ujovi Bodkovi :wink:
8. okt 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:
iwuš sorry že som si nespomenula na Natálku, takže aspoň dodatočne všetko najlepšie :dizzy_face: :zipper_mouth:
8. okt 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baulky dakujem :dizzy_face: a odovzdam
8. okt 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko..co noveho?/ ja varim a tusim este dlho budem :rolling_eyes:
8. okt 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilusik ahoj, a co dobre varis?
8. okt 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz gratulujete?/ teda..no ja som si odgratulovala po skype a sms :dizzy_face: a ujo bodko nech sa ne.. a vecer uleje /dodatocne :grinning:

cica zase si na lepsom?/ :sunglasses: ako ti dobre :dizzy_face:
8. okt 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co porabate? ja som umyla petrzlen vnat a dam ju zmrazit ale mam jej vela a nechce sa mi tolko džabat tak rozmyslam ze ju zviaze a dam susit :wink: alebo vam poslem :wink:
8. okt 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwus ahooj//sosovicovu s udenym ale to udene je asi z vola :grinning:

emily//co si skor neposlala som musela letiet na zeleninu do obchodu..no posli posli ..zasadim do piesku na balkon :grinning:

pridem na obed //cakajte s umytymi rukami :grinning: :grinning: :grinning:
8. okt 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: :confused: :confused: skoro som nás nenašla :confused: :confused: :confused:

veď toho koňa zanedbávame....už aj prestaňte robiť a šup na koňa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

lilu ja som už tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning:
8. okt 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte...uz sme doma.....

Idem ulozit Davida a sup ho rychlo navarit, Lilu idem robit tie masove gulky v paradajkovej omacke :dizzy_face: :dizzy_face:
8. okt 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicuš....a ty si včera v noci ožila? :grinning: :grinning: :grinning: kde si sa túlala :grinning: :grinning:
8. okt 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nakladaaaaam :grinning:
8. okt 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica nevar ved u lilu ich mas navarene :grinning: a k tomu mame sosovicovu/udenu na pikantno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. okt 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodecka...robila som poriadok, lebo MM sa rozhodol, ze prehodi PC stol pod postel a vsetko to tu bolo rozhadzane a papiere na jednej kope a bordel a bordel a bordel....tak asi tak.....a ked som isla vypnut PC, tak som sem este nekukla...ale vy ste uz vsetky haji beli :frowning2:
8. okt 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cica//ako ste sa vykupkali?/ do ruzova? :dizzy_face: haja drobec?
8. okt 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zasla som tu na skok bo lilu ma vymakla na Fb :wink: prave som prisla z mesta som bola na kocky aj z vozikom ktory mi vobes nesvieti tak som rada ze som prisla v poriadku a este raz mi treba otocit :frowning2: uf uz nevladzem :angry: ale uz zajtra asi bude koniec :dizzy_face:
8. okt 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Szia Lilu....vykupsali sme sa riadne....deti sa spustali zo smyklavky do vody...jedenkrat sa David tak blbo zanoril, ze sa nevedel vykaslat....no nebolo mi to trikrat jedno :frowning2: teraz vymysla a ani za svet spat....ide ma porazit, zasa ho budem musiet asi na rukach uspat :angry: :angry: :angry: :angry:

Lilusik pikantne ja nemlubim :grinning:
8. okt 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica to ani po plavani nepadne do postele unaveny :confused: to ja by som ano :grinning:

emily//ved ja ta nezeniem len som ta tam pozdravila :wink: daj si pohov a pod obedovat,cica take nelubi :confounded: ostane viac :slight_smile:
8. okt 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilu..ani ja nechapem, hlavne, ze vaute vyzyvoval ako divy :angry:
8. okt 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi sa prebral..spievaj haji beli len nie na hlas lebo vivi ma tenke usi :pensive:
8. okt 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cmúčik chytil druhý dych :grinning: :grinning: ....no cicuš spievaj :wink: :grinning: aj mne sa oči zatvárajú :grinning: :grinning: :grinning:
8. okt 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bodecka//tz si so mnou das aj pikantne?/ze ano :fearful: :wink:
8. okt 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočendy ... ja som vás včera ani neprišla večer kuk , som zaľahla s chorobou, teplotu som síce nemala ale bolo mi na skapanie, som sa vypotila a dnes celkom OK

Natálke dodatočne želáme všetko naj naj naj aj ujovi bodkovi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

mne normálne chýba to poobednajšie ležkanie s Miškou :frowning2:
8. okt 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz spiiiiime...musela som na rukach udrncat :angry: :angry: :angry: :angry:

Hasli....ani smsku si mi neposlala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No idem ja rychlo varit, kym spi, ryzu mam uz zrobenu :wink:
8. okt 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hašler...tak že by ste ešte Miška mali :confused: :grinning: :grinning: :grinning:

lilu...môžeš naložiť :slight_smile:
8. okt 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nalozene a musim off ..cica hlasno spievala :grinning:
8. okt 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka daj pokoj, žiadny Miško nebude, už ma pobolievajú kríže asi stárnem

cica o polnoci som už chrňala spánkom spravodlivých ale ak mi dnes bude lepšie, čakaj smsku :grinning:

idem do mesta trochu na nákupy ahojte
8. okt 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus ja som tu vcera o 23:00 mala napisanu sms ale som ti ju neposlala :grinning: :grinning: :grinning:
hasli dakujeme :dizzy_face: a rychlo sa vyliec, a co sa tyka Misky tak viem co prezivas, ked idu drobce do skolky tak sa konci jedni carovne obdobie :frowning2: ale zacina sa druhe, aj ked za tym prvym mi je este aj teraz niekedy smutno...ale co uz, cas tak rychlo uteka :unamused:
8. okt 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk som nas musela hladat az na druhej strane :frowning2: ja som poobede este bola z mm na ocnom lebo mu vcera nieco skocilo do oka a uz ho mal uplne cervene :frowning2: ale doky bola velmi zlata bez reptania ho zobrala a vycistila a este ani kartu tam nemal.
8. okt 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok