Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

iwusska
8. okt 2009

Dobre ranko spachtosky 😵
u nas zasa svieti slniecko, aj okna by sa mi zislo umyt 😒 ale taaaaak sa mi nechce
cicusik dakujem za Natalku 🤐

emily333
8. okt 2009

dobre ranko dodatocne vsetko naj Natalke aj ujovi Bodkovi 😉

andreah70
8. okt 2009

dobré ránko 🙂
iwuš sorry že som si nespomenula na Natálku, takže aspoň dodatočne všetko najlepšie 😵 🤐

iwusska
8. okt 2009

baulky dakujem 😵 a odovzdam

lilu18
8. okt 2009

dobre ranko..co noveho?/ ja varim a tusim este dlho budem 🙄

iwusska
8. okt 2009

lilusik ahoj, a co dobre varis?

lilu18
8. okt 2009

teraz gratulujete?/ teda..no ja som si odgratulovala po skype a sms 😵 a ujo bodko nech sa ne.. a vecer uleje /dodatocne 😀

cica zase si na lepsom?/ 😎 ako ti dobre 😵

emily333
8. okt 2009

co porabate? ja som umyla petrzlen vnat a dam ju zmrazit ale mam jej vela a nechce sa mi tolko džabat tak rozmyslam ze ju zviaze a dam susit 😉 alebo vam poslem 😉

lilu18
8. okt 2009

iwus ahooj//sosovicovu s udenym ale to udene je asi z vola 😀

emily//co si skor neposlala som musela letiet na zeleninu do obchodu..no posli posli ..zasadim do piesku na balkon 😀

pridem na obed //cakajte s umytymi rukami 😀 😀 😀

bodka13
8. okt 2009

😕 😕 😕 skoro som nás nenašla 😕 😕 😕

veď toho koňa zanedbávame....už aj prestaňte robiť a šup na koňa 😀 😀 😀 😀

lilu ja som už tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀

cica13
8. okt 2009

Cafte...uz sme doma.....

Idem ulozit Davida a sup ho rychlo navarit, Lilu idem robit tie masove gulky v paradajkovej omacke 😵 😵

bodka13
8. okt 2009

cicuš....a ty si včera v noci ožila? 😀 😀 😀 kde si sa túlala 😀 😀

lilu18
8. okt 2009

nakladaaaaam 😀

lilu18
8. okt 2009

cica nevar ved u lilu ich mas navarene 😀 a k tomu mame sosovicovu/udenu na pikantno 😝

cica13
8. okt 2009

Bodecka...robila som poriadok, lebo MM sa rozhodol, ze prehodi PC stol pod postel a vsetko to tu bolo rozhadzane a papiere na jednej kope a bordel a bordel a bordel....tak asi tak.....a ked som isla vypnut PC, tak som sem este nekukla...ale vy ste uz vsetky haji beli ☹

lilu18
8. okt 2009

ahoj cica//ako ste sa vykupkali?/ do ruzova? 😵 haja drobec?

emily333
8. okt 2009

zasla som tu na skok bo lilu ma vymakla na Fb 😉 prave som prisla z mesta som bola na kocky aj z vozikom ktory mi vobes nesvieti tak som rada ze som prisla v poriadku a este raz mi treba otocit ☹ uf uz nevladzem 😠 ale uz zajtra asi bude koniec 😵

cica13
8. okt 2009

Szia Lilu....vykupsali sme sa riadne....deti sa spustali zo smyklavky do vody...jedenkrat sa David tak blbo zanoril, ze sa nevedel vykaslat....no nebolo mi to trikrat jedno ☹ teraz vymysla a ani za svet spat....ide ma porazit, zasa ho budem musiet asi na rukach uspat 😠 😠 😠 😠

Lilusik pikantne ja nemlubim 😀

lilu18
8. okt 2009

cica to ani po plavani nepadne do postele unaveny 😕 to ja by som ano 😀

emily//ved ja ta nezeniem len som ta tam pozdravila 😉 daj si pohov a pod obedovat,cica take nelubi 😖 ostane viac 🙂

cica13
8. okt 2009

Lilu..ani ja nechapem, hlavne, ze vaute vyzyvoval ako divy 😠

lilu18
8. okt 2009

asi sa prebral..spievaj haji beli len nie na hlas lebo vivi ma tenke usi 😔

bodka13
8. okt 2009

Cmúčik chytil druhý dych 😀 😀 ....no cicuš spievaj 😉 😀 aj mne sa oči zatvárajú 😀 😀 😀

lilu18
8. okt 2009

ahoj bodecka//tz si so mnou das aj pikantne?/ze ano 😨 😉

hasleerka
8. okt 2009

čaute kočendy ... ja som vás včera ani neprišla večer kuk , som zaľahla s chorobou, teplotu som síce nemala ale bolo mi na skapanie, som sa vypotila a dnes celkom OK

Natálke dodatočne želáme všetko naj naj naj aj ujovi bodkovi 🙂 🙂 🙂

mne normálne chýba to poobednajšie ležkanie s Miškou ☹

cica13
8. okt 2009

Uz spiiiiime...musela som na rukach udrncat 😠 😠 😠 😠

Hasli....ani smsku si mi neposlala 😀 😀 😀 😀

No idem ja rychlo varit, kym spi, ryzu mam uz zrobenu 😉

bodka13
8. okt 2009

hašler...tak že by ste ešte Miška mali 😕 😀 😀 😀

lilu...môžeš naložiť 🙂

lilu18
8. okt 2009

nalozene a musim off ..cica hlasno spievala 😀

hasleerka
8. okt 2009

bodka daj pokoj, žiadny Miško nebude, už ma pobolievajú kríže asi stárnem

cica o polnoci som už chrňala spánkom spravodlivých ale ak mi dnes bude lepšie, čakaj smsku 😀

idem do mesta trochu na nákupy ahojte

iwusska
8. okt 2009

cicus ja som tu vcera o 23:00 mala napisanu sms ale som ti ju neposlala 😀 😀 😀
hasli dakujeme 😵 a rychlo sa vyliec, a co sa tyka Misky tak viem co prezivas, ked idu drobce do skolky tak sa konci jedni carovne obdobie ☹ ale zacina sa druhe, aj ked za tym prvym mi je este aj teraz niekedy smutno...ale co uz, cas tak rychlo uteka 😒

emily333
8. okt 2009

kuk som nas musela hladat az na druhej strane ☹ ja som poobede este bola z mm na ocnom lebo mu vcera nieco skocilo do oka a uz ho mal uplne cervene ☹ ale doky bola velmi zlata bez reptania ho zobrala a vycistila a este ani kartu tam nemal.