• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
to co je ?/ kravy sa budu rozpravat a vy im rozumiet?? :grinning:
12. okt 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: asi tak booze :angry:
12. okt 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco sa :angry: ? ved to by sme aj my chceli :grinning: vediet
12. okt 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a ta krava ma posle kade lahsie tak tomu nemusim rozumiet :grinning:
12. okt 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: tak to fakt moze aj bez slov :grinning:
12. okt 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. okt 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem haji,snad vivi rano kusok dlhsie pospi :zipper_mouth:
12. okt 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa pa a slake sicky :wink:
12. okt 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko spachtosky :wink: idem si ja do skolicky poza humna poza kricky :dizzy_face: prajem krasny dnik aj ked je uprsanyy :frowning2:
13. okt 2009 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko!
U nas sice neprsi, dokonca vykuka slniecko, ale je hrooozna kosa, na balkone mam 6 stupnov, konecne nam zacali v noci kurit...:slight_smile:)

Idem s cmucikom plavat, ale taaak sa mi do tej zimy nechce.

Bodecka zijeees???
13. okt 2009 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile: aj u nás vykúka slniečko ale kosa je riadna :unamused:
emily dúfam že písomka bude za 1 :slight_smile:
cica vyčlapkaj sa aj za nás :slight_smile:
13. okt 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: kam ma to zavialo?.....ahoooojtééééé bambulky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

je strašná zima :frowning2: a fúka a fúka vetrisko jeden hnusný :frowning2:

som vás trochen zanedbávala :pensive: :zipper_mouth: ....v sobotu sme obehali nákup a potom u švagrinej na kolaudácii - boli sme zapiť novú kuchynskú linku :grinning: :grinning: :grinning:
a v nedeľu sme boli u našich na hodoch....ale bola taká zima,že chalanom sa ani na kolotoč nechcelo tak sa len ozbrojili a išli sme do teplúčka...no a večer keď sme prišli domov tak som nevedela čo skôr :confused: veď to poznáte = nedeľné naháňanie : kúpať,večerať,nachystať veci na pondelok tak potom som len odkvacla do kresielka :grinning:
Včera som bola na úrade práce a na pohovore -ale nemala som a nemám z toho dobrý pocit...prevetrali ma ako maturantku a mučili 1/2 hodinu,teraz urobia užší výber a dajú vedieť či postupujem do druhého kola :grinning: :grinning:

Dodatone blahoželám všetkým oslávencom a posielam im veľa :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:

Cicuš :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: ....dobre si zaplávajte a poriadne sa zababúšte aby ste neochoreli :wink:

Emily...nie že dostaneš 5 :grinning: :grinning: :grinning: ...veríme ti že to bude za 1**** :slight_smile:
13. okt 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte//tak na nas prisla chorobka :frowning2: vivi v noci vrackala aj teplotovala aj dnes uz vracalla..zaspala mi uz :frowning2:

cicus/pekne sa ponarajte len sa nezabudnite aj vynorit :slight_smile:

bodka//drzim palce,ale ty iste postupis do 2 kola/ :slight_smile:
13. okt 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilu....čo to :confused: choroba jedna protivná,Vivku zase zmorila :unamused: posielam božteky liečivé aby bola princezná čím skôr dievčatko veselé :zipper_mouth: :zipper_mouth: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

...keď ani neviem či chcem postúpiť do druhého kola :confused: :unamused:
13. okt 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zimne dievčatá :slight_smile:
bodka,,tak taketo veci ma len čakaju, °°že práca :slight_smile: ,,hoci mangel chce aby som až po novom roku šla, ta uvidíme
llilu,,tak vas premohla, aj my sme nie uplne v pohode,
emily,,tak ako dopadlo za humnami,,,? :slight_smile:
13. okt 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ináč u nás ešte nekúria a ruku si ohrievam na nabíjačke z notbuku, ten vietor vifučí všetko teplo
13. okt 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky
u nas sneziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, a fuka nenormalny vetrisko, uz asi idu Vianoce :fearful:
lilusik u nas je to iste, Misenka mi vcera vracala a mala teplotu vyse 38st, este vecer o desiatej som jej davala sirupcek...a aby totho nebolo malo tak som mala teplotu aj ja, som slaba ako mucha, tak som ostala s malou domka...prave varim vyvarik, aby sme sa rychlo vyzdraveli...
Vivke posielame cmuk na rychle uzdravenie
bodecka straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne drzim palce aby si sa dostala dalej :zipper_mouth:
13. okt 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Iwus :frowning2: čo to tie choroby zase vyvádzajú :angry: to asi pre tie prudké zmeny počasia....aj naši si odkýchali a Dado začal aj kašľať a Calciový sirup je veľký pomocník :wink: :slight_smile: :slight_smile: ...len sa obidve rýchlo vyliečte :zipper_mouth: :zipper_mouth:
...že sneží :confused: :confused: :confused: :confused: ešte nie je december...to už tak skoro?

Net... a Miško už chodí na celý deň do škôlky?
13. okt 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile:

lilu,iwusiiiik, zelam skore uzdravenie babulkam a iwusik tebe tiez,nasi uz idu konecne zajtra do skoly,testy dopadli dobre :slight_smile: ,chvala bohu

aj u nas je strasna kosa,dala som uz dnes detom zimne bundy a nahodila pancusky

iwusiik, tak darceky budu dvakrat :grinning: ,sikovno zdob stromcek :grinning:
13. okt 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: :confused: :confused: už viete robiť tie srdiečka :hearts::hearts::hearts: :confused:

lebo ja ano :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ....za mierny úplatok vám to prezradím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ( alt a 3na num.klávesnici)
13. okt 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky dakujem :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
keby mi neboli blbo tak vam ten sniezik vyfotim...neviem preco, ale ja sa z neho vytesujem :grinning: :grinning: :grinning:
zuzi aka srandistka :grinning: na stromcek musim este ozdoby pokupit, chcem zmenit farbu :grinning:
13. okt 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial mozes nahodit to co mas a ked budes zdobit druhy,tak das nove :grinning: :grinning:

keby chcelo riadne cez zimu mrznut,nech vsetky choroby vymrznu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. okt 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi vy ste už vyliečený?
13. okt 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no este sem tam kasel,ale uz ich poslal do skoly,mame este sirup na vykasliavanie,tak uvidim co spravi skola-kolektiv
13. okt 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka,,no áno už je celý den,,aspon sa snaží :slight_smile: ,,,a mne to nejde to srdiečko,,či som negramotna počitačovo :dizzy_face:

iwusska,,to maš fajn, sneh mam rada , tu v BA si ho vôbec ale vôbec nužijem ako doma
13. okt 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
net ja sa praveze tesim ze snezi, mam to radsej ako ked prsi :slight_smile:
mne tie srdiecka tiez nejdu :frowning2: bodecka ty mas asi klasicky pc, vsak? ja mam notebook
13. okt 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwus// :confused: :confused: :confused: :frowning2: to co? aj vy ste chore?/ ale neviem co je to za chorobu,nic ju neboli len teplotu ma a zvracia..u vas tak isto?? sniezik by sme prijali aj mraz nech vsetky bacilaky pomrznu. Ked tu nebude viem kam pojdeme za snehom :grinning:

bodka//super si sikulka ,srdiecka su mile :astonished: len som nepochopila preco si sa tam na testoch trapila ked nechces do 2 kola :confused: nie je to skoda casu??

iwus akej farby bude stromcek?? my asi cerveno strieb. :grinning: ale to je jedno hlavne je co bude pod nim :grinning: Deda Mraza v rodine mame tak sa nechame prekvapit :grinning:
13. okt 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilusik mam modro strieborny :grinning: a novy esteneviem farby :fearful:
u nas je to iste, nic ine okrem teploty a vrackania :frowning2:
13. okt 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj,,iwusss..tak to preto nejde to serdco :slight_smile: ,,bože ty už nad stročekom , aká farba,,no asi ani skoro nieje ,,ved zima je tu

lilu ,, veru ke je zima ani chora som nebola,,,a v roku 2005 január som u nás v PP šla do práce ráno a bolo -27 °

°C tak to bola jaka kosa,,,,,ale bežne ked sme u našich je -16 a je super, Miško v pohode hod. a pol vonku sa

hrabal v snehu,,,,,,,,,,
13. okt 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halooooooooo, uz sme doma vycvachtani aj za vas :grinning: :grinning: :grinning:

Vetrisko fuci ako divy :angry: :angry: :angry:
13. okt 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok