Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

lilu18
12. okt 2009

to co je ?/ kravy sa budu rozpravat a vy im rozumiet?? 😀

emily333
12. okt 2009

😀 😀 asi tak booze 😠

lilu18
12. okt 2009

preco sa 😠 ? ved to by sme aj my chceli 😀 vediet

emily333
12. okt 2009

no a ta krava ma posle kade lahsie tak tomu nemusim rozumiet 😀

lilu18
12. okt 2009

😀 tak to fakt moze aj bez slov 😀

emily333
12. okt 2009

😀 😀 😀 😀

lilu18
12. okt 2009

idem haji,snad vivi rano kusok dlhsie pospi 🤐

emily333
12. okt 2009

pa pa a slake sicky 😉

emily333
13. okt 2009

dobre ranko spachtosky 😉 idem si ja do skolicky poza humna poza kricky 😵 prajem krasny dnik aj ked je uprsanyy ☹

cica13
13. okt 2009

Dobre ranko!
U nas sice neprsi, dokonca vykuka slniecko, ale je hrooozna kosa, na balkone mam 6 stupnov, konecne nam zacali v noci kurit...🙂)

Idem s cmucikom plavat, ale taaak sa mi do tej zimy nechce.

Bodecka zijeees???

andreah70
13. okt 2009

dobré ránko 🙂 aj u nás vykúka slniečko ale kosa je riadna 😒
emily dúfam že písomka bude za 1 🙂
cica vyčlapkaj sa aj za nás 🙂

bodka13
13. okt 2009

😕 kam ma to zavialo?.....ahoooojtééééé bambulky 😵 😵 😵

je strašná zima ☹ a fúka a fúka vetrisko jeden hnusný ☹

som vás trochen zanedbávala 😔 🤐 ....v sobotu sme obehali nákup a potom u švagrinej na kolaudácii - boli sme zapiť novú kuchynskú linku 😀 😀 😀
a v nedeľu sme boli u našich na hodoch....ale bola taká zima,že chalanom sa ani na kolotoč nechcelo tak sa len ozbrojili a išli sme do teplúčka...no a večer keď sme prišli domov tak som nevedela čo skôr 😕 veď to poznáte = nedeľné naháňanie : kúpať,večerať,nachystať veci na pondelok tak potom som len odkvacla do kresielka 😀
Včera som bola na úrade práce a na pohovore -ale nemala som a nemám z toho dobrý pocit...prevetrali ma ako maturantku a mučili 1/2 hodinu,teraz urobia užší výber a dajú vedieť či postupujem do druhého kola 😀 😀

Dodatone blahoželám všetkým oslávencom a posielam im veľa 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

Cicuš 🤐 🤐 🤐 ....dobre si zaplávajte a poriadne sa zababúšte aby ste neochoreli 😉

Emily...nie že dostaneš 5 😀 😀 😀 ...veríme ti že to bude za 1**** 🙂

lilu18
13. okt 2009

ahojte//tak na nas prisla chorobka ☹ vivi v noci vrackala aj teplotovala aj dnes uz vracalla..zaspala mi uz ☹

cicus/pekne sa ponarajte len sa nezabudnite aj vynorit 🙂

bodka//drzim palce,ale ty iste postupis do 2 kola/ 🙂

bodka13
13. okt 2009

Lilu....čo to 😕 choroba jedna protivná,Vivku zase zmorila 😒 posielam božteky liečivé aby bola princezná čím skôr dievčatko veselé 🤐 🤐 🙂 🙂 🙂

...keď ani neviem či chcem postúpiť do druhého kola 😕 😒

netmona
13. okt 2009

ahojte zimne dievčatá 🙂
bodka,,tak taketo veci ma len čakaju, °°že práca 🙂 ,,hoci mangel chce aby som až po novom roku šla, ta uvidíme
llilu,,tak vas premohla, aj my sme nie uplne v pohode,
emily,,tak ako dopadlo za humnami,,,? 🙂

netmona
13. okt 2009

ináč u nás ešte nekúria a ruku si ohrievam na nabíjačke z notbuku, ten vietor vifučí všetko teplo

iwusska
13. okt 2009

ahojte babulky
u nas sneziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, a fuka nenormalny vetrisko, uz asi idu Vianoce 😨
lilusik u nas je to iste, Misenka mi vcera vracala a mala teplotu vyse 38st, este vecer o desiatej som jej davala sirupcek...a aby totho nebolo malo tak som mala teplotu aj ja, som slaba ako mucha, tak som ostala s malou domka...prave varim vyvarik, aby sme sa rychlo vyzdraveli...
Vivke posielame cmuk na rychle uzdravenie
bodecka straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne drzim palce aby si sa dostala dalej 🤐

bodka13
13. okt 2009

Iwus ☹ čo to tie choroby zase vyvádzajú 😠 to asi pre tie prudké zmeny počasia....aj naši si odkýchali a Dado začal aj kašľať a Calciový sirup je veľký pomocník 😉 🙂 🙂 ...len sa obidve rýchlo vyliečte 🤐 🤐
...že sneží 😕 😕 😕 😕 ešte nie je december...to už tak skoro?

Net... a Miško už chodí na celý deň do škôlky?

zuzadlo
13. okt 2009

ahojte babulky 🙂

lilu,iwusiiiik, zelam skore uzdravenie babulkam a iwusik tebe tiez,nasi uz idu konecne zajtra do skoly,testy dopadli dobre 🙂 ,chvala bohu

aj u nas je strasna kosa,dala som uz dnes detom zimne bundy a nahodila pancusky

iwusiik, tak darceky budu dvakrat 😀 ,sikovno zdob stromcek 😀

bodka13
13. okt 2009

😕 😕 😕 už viete robiť tie srdiečka ♥♥♥ 😕





lebo ja ano 😉 🙂 🙂 🙂 ....za mierny úplatok vám to prezradím 😀 😀 😀 😀 ( alt a 3na num.klávesnici)

iwusska
13. okt 2009

babulky dakujem 🤐 🤐 🤐 🤐
keby mi neboli blbo tak vam ten sniezik vyfotim...neviem preco, ale ja sa z neho vytesujem 😀 😀 😀
zuzi aka srandistka 😀 na stromcek musim este ozdoby pokupit, chcem zmenit farbu 😀

zuzadlo
13. okt 2009

zatial mozes nahodit to co mas a ked budes zdobit druhy,tak das nove 😀 😀

keby chcelo riadne cez zimu mrznut,nech vsetky choroby vymrznu 😝

bodka13
13. okt 2009

zuzi vy ste už vyliečený?

zuzadlo
13. okt 2009

no este sem tam kasel,ale uz ich poslal do skoly,mame este sirup na vykasliavanie,tak uvidim co spravi skola-kolektiv

netmona
13. okt 2009

bodka,,no áno už je celý den,,aspon sa snaží 🙂 ,,,a mne to nejde to srdiečko,,či som negramotna počitačovo 😵

iwusska,,to maš fajn, sneh mam rada , tu v BA si ho vôbec ale vôbec nužijem ako doma

iwusska
13. okt 2009

net ja sa praveze tesim ze snezi, mam to radsej ako ked prsi 🙂
mne tie srdiecka tiez nejdu ☹ bodecka ty mas asi klasicky pc, vsak? ja mam notebook

lilu18
13. okt 2009

iwus// 😕 😕 😕 ☹ to co? aj vy ste chore?/ ale neviem co je to za chorobu,nic ju neboli len teplotu ma a zvracia..u vas tak isto?? sniezik by sme prijali aj mraz nech vsetky bacilaky pomrznu. Ked tu nebude viem kam pojdeme za snehom 😀

bodka//super si sikulka ,srdiecka su mile 😲 len som nepochopila preco si sa tam na testoch trapila ked nechces do 2 kola 😕 nie je to skoda casu??

iwus akej farby bude stromcek?? my asi cerveno strieb. 😀 ale to je jedno hlavne je co bude pod nim 😀 Deda Mraza v rodine mame tak sa nechame prekvapit 😀

iwusska
13. okt 2009

lilusik mam modro strieborny 😀 a novy esteneviem farby 😨
u nas je to iste, nic ine okrem teploty a vrackania ☹

netmona
13. okt 2009

jaj,,iwusss..tak to preto nejde to serdco 🙂 ,,bože ty už nad stročekom , aká farba,,no asi ani skoro nieje ,,ved zima je tu

lilu ,, veru ke je zima ani chora som nebola,,,a v roku 2005 január som u nás v PP šla do práce ráno a bolo -27 °

°C tak to bola jaka kosa,,,,,ale bežne ked sme u našich je -16 a je super, Miško v pohode hod. a pol vonku sa

hrabal v snehu,,,,,,,,,,

cica13
13. okt 2009

Halooooooooo, uz sme doma vycvachtani aj za vas 😀 😀 😀

Vetrisko fuci ako divy 😠 😠 😠