• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
:grinning: :grinning: :grinning: ja ho chudacika kazdy rok nahanam uz od septembra :grinning:
15. okt 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
iwus aj ja ho už naháňam už mám aj niečo kúpené :grinning: :grinning:
15. okt 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face:
15. okt 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posielam vám ufúkaný pozdrav :slight_smile:
15. okt 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som prišla z obchodu už z niakymi darčekmi pod stromček ... už čosi mám, už kôpkujem, naháňam tiež :grinning:
15. okt 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Mńa od PC vyhnal nefungujúci Net. Sedela som pri PC do polnoci a Net nenaskočil :angry:
Iba teraz obnovil. Dúfam, že nie iba na chvíľu.

U nás je už Ježiško tiež nakúpený. Teda, deti majú :pensive:
15. okt 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy ste aké šikulky :wink: ....ostali Ježiškovi aj pre mňa darčeky :confused: :grinning: :grinning: :grinning:

obééééééééééééééééééééééééééééééééd !!!!!!!!!!!
15. okt 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodi u nás to predával MMB :grinning:

Posúvam tanierik. Čo máme?
15. okt 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nemám nič :frowning2: :cry: .... :confused: čakám že mi niekto naberie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. okt 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy ste ine hviezdy, ked uz nahanate Jeziska, ja si to vsetko na poslednu chvilu nechavam a to si vzdy poviem, ze zacnem v septembri :grinning: :grinning: :grinning:
Raz som nejaku vec kupila v predstihu, tak som ju schovala, ze som na Stedry den uplne na nu zabudla a len tak nahodou som ju nasla asi mesiac po Vianociach :grinning: :grinning: :grinning:

Bodecka dobehni, uprazim ti masko, co mam v marinade nalozene :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. okt 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cicuš a ja nemôžem dobehnúť :unamused: :cry:

Ja som maminke vydolovala v skrini nejaký vianočný darček a pod stromčekom som ho nenašla, tak som ju jemne informovala, že Jžiško niečo zabudol :zipper_mouth: :grinning:
15. okt 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a spomenula si maminka?
lebo moja mamina tiež zvykla tak dobre schovávať darčeky :wink: že ešte mesiac potom pomaly vyberala na čo zabudla :grinning: :grinning: :grinning:

cicuš...asi budem radšej hladná :unamused: ale do tej zimy sa mi nechce :frowning2:
15. okt 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ona si ani len nespomenula, kde to dala :grinning: . Musela som jej to ukázať :dizzy_face:

No mne teraz drahý po nočnej vstal, tak ideme si niečo prihriať. Uf, teraz som si spomenula, že treba aj zemiaky oškrabať :grinning: . Tak idem do toho :pensive:
15. okt 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tatolu pd aj ty...pokvakame kym cmucik spi.....dostanes aj najest aj napit a aj kolacik dostanete ku kave :slight_smile:

Bodka ako myslis....aspon nam s Tatolu viac zostane :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Bodecka, ty co budes chalanom kupovat? Tatolu a ty co kinderkam? poradte mi....
15. okt 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cicuš vôbec neviem :frowning2: Martin by chcel to PSPčko a mám pre neho jednu mikinu a jedno tričko ale pre Davidka vôbec neviem - minule si pozeral nejaké lego a určite niečo na oblečenie mu tam dám a nám dvom starým nemám ani potuchy :unamused:
15. okt 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nas Filip stale basno o tom snowboarde....no ale este uvidime, ci to zrealizujeme......
....no ides aspon na ten kolac? :grinning:

Davidovi je jedno....tomu staci hocijaka blbost a zahra sa, mozno skocime do rakuska do toysu....to je taky velky obchod s hrackami v Hume....
15. okt 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No zemiačky sú na peci, aj drevo som si už priniesla :wink:
Drahý čistí komín veľkej pece, lebo zanáša a dymí. Som zabalená v deke, elbo mne je 19stupňov málo :wink:. Kúrim iba v melej piecke, ale aj tá vykúrila na 21 :wink:

No ja som malým nakúpila len hračky. Oblečenia majú dosť.
Kúpila som niečo takéto: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6693586 alebo http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6498018
Tie moje teraz veľmi zaujíma niečo čo hrá.
Táni som kúpila bábiku, ale keďže je celá umelá a spieva tak, že leží na brušku, kýve si nožičkami a hlavičou, rozhodla som sa, že bude na ďalľie vianoce a tak som jej bola včera kúpiť v Metre takú handrovú, ktorá tiež plače a hovorí.
Tiež som kúpila gitaru, na MMB som teraz nenašla, iba takúto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6869624
Táto vyzerá asi lepšie - viac funkcií.
15. okt 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica pozri sem mi sme objednávali odtiaľto celkom dobré ceny sú keď kupuješ celý set http://www.ar-snowboard-shop.sk/
15. okt 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Našla som bábiku, ktorú sme včera kúpili: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6892362. Naša však stála 7Eur
15. okt 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tatolu...a toto by tvoje deti nebavilo? http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4363907 ja idem Davidovi objednat toto: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6427127 nech si trenuje jemnu motoriku :grinning:
15. okt 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy supeeeeeeer...dobre ceny.....len co vide tatulo z WC, tak hned mu to ukazem.....to by sme sa niekedy mohli niekde stretnut na svahu a Veronika by mohla Filipa trosku naucit na snowboarde, Lyzuje super, ale na tom cude este nestal :grinning:
15. okt 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No moje deti by najradšej kladivo, pílu a Táňa hojdačku :wink:
Máme teraz také kockové lego. Uvidím dokedy ich to bude aspon ako-tak baviť.
Tomík má rád aj knihy, ale keď sa obzriem, tak si musia práve tú jednu trhať z ruky a už je po nej :angry:
15. okt 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,vidím , že darčeky sa tu už preberajú,,ja nemam ani šajnu,,,s MM sa väčšinou nevieme dohodnuť, on si plni jeho decke túžby,, :slight_smile: a ja som ta také čo viem , že ho budú baviť
15. okt 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My "stari" uz mame darcek....tatulo objednal novy LCD televizor, tak to budeme mat darcek :grinning: :grinning: :grinning:
15. okt 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Netmota, neboj aj tej nôj nakupuje len samé pištole a samopaly :grinning:
Tie ich budú pod stromčekom čakať tiež :dizzy_face:
15. okt 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiha,dobre ste my este len rozmyslame :grinning: len dufam ze nebudeme kupovat v stedry den doobeda :grinning:
15. okt 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu,,neblázni,,vieš kolko ludí je v tom čase v obchodoch :slight_smile:
15. okt 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
faakt? ved to uz by mali mat nakupene. Ten den si rezervujem len pre seba :grinning: :grinning: :grinning: tak babo rad co tej nasej malej kupit? :frowning2:
15. okt 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Miško čo chodi do školky tak furt dačo iné,,ale rád maľuje tak dáku sadu, a hlavne knihu veľkú kde veľa rozprávok,,ale uvidíme čo bude o 2mesiace ho baviť
15. okt 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu,,,no my skôr doma máme vozový park, ešte jedno auto a skončím na chodbe :slight_smile:
15. okt 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok