• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
co robi ujo bodko v detskej?? ma obsadenu pracovnu? :sweat_smile:

podte sa ohriat ku nam,si zakurime ako chceme :grinning: aj zvnutra oteplime :grinning:
15. okt 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodka, naša čarodejníčka, a na Teba Tvoje zaklínadlá neplatia :wink: :grinning:

No idem aj ja sa vyvaliť. MM už spí, akože :grinning: a práčka práve doprala :wink:
15. okt 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by bolo fajn :slight_smile:

na 12 idem na jeden pohovor,tak som rozmýšlala o kolkej sa vrátim domov aby Dado nebol dlho v družine...a pred 18 mi volali z jednej tel.spoločnosti či môžem prísť zajtra o 15:15 na pohovor :unamused: -chcela som to preložiť na pondelok ale nedá sa to a v pondelok aj tak ideme na alergológiu

to akú saunu máte doma :confused: ...potom že aj cez zimu spíš v košulke :grinning: :grinning: :grinning:
15. okt 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez sa rozlucim dobru nocku :astonished: :pensive:
15. okt 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme naraz hodili bodecka//no moja zlata mas to nabite :frowning2: uz aby bolo koniec pohovorom ,nech mas dobru robotku ptuj ptuj :astonished:

teraz uz ozaj papa
15. okt 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa babulky :slight_smile:
15. okt 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodecka...a do toho Tesca kedy ides na pohovor? :grinning: :grinning: :grinning:

Drzim ti zajtra paste, nech na nich zaposobis..... :dizzy_face: :dizzy_face:

No tak teda dobru noc...ked ste sa rozprchli... :frowning2:
15. okt 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tam som bola...dali mi aj hajzlík umyť a neprešla som :frowning2: že som ho veľmi vyumývala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ešte sa tu motám :confused: ...ale idem do kresielka...kuknem Alina s Pipinou a pôjdem haji-beli :pensive: :slight_smile:
15. okt 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som chcela piect gastany, ale necham to uz na zajtra :grinning: :grinning:

Idem do sprsky a sup ho hore na postel pod perinku.... :grinning: :grinning:
15. okt 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie že padneš pod posteľ :grinning: :grinning: :grinning:

dobrúúúúúúúúúúúú nôcku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. okt 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemboj, mam tam zabradlie :grinning: :grinning:
15. okt 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko u nas uz konecne neprsii :dizzy_face: :dizzy_face:
16. okt 2009 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile: ani u nás zatiaľ neprší, uvidím dokedy to vydrží :grinning:
16. okt 2009 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufajme co najdlhsie :dizzy_face: idem si kuk ordinaciu a potom pozehlit mojim chlapom obleky a na obed pride kamoska a ideme robit darkove kose :wink:
16. okt 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Tu je tiež iba chladno ale bez dažďa
16. okt 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
u nas uz nesnezi :grinning: ale ten sniezik co napadol sa este drzi :dizzy_face:
16. okt 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Keďže nemám deti doma, idem sa pustiť do prehadzovania vecí (výmena letného ošatenia za zimné - skriňa-krabice). Máme málo skríň a veľa oblečenia, tak to riašim takto :grinning:
16. okt 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu, ja som toto iste absolvovala pred 2 tyzdnami a este som aj vytriedila male veci, ktore uz nebudu babule nosit, nazbierala som 2 vrecia, ktore som darovala jednej pani....hned sa v tom nasom satniku lepsie vyznam :grinning:
16. okt 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja už mám tiež prichystanú jednu krabicu (10kg), ale som zatiať vytriedila iba tričká, nohavice a mikiny. A to robím 3 kôpky. Jedno švagrinej (narodí sa teraz v dec.), jedno maminkinmu krniatku (chlapča malo teraz rok) a zvyšok jednej mamine. Problém sú totiž ružové a červené vecičky :wink:
16. okt 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky ani nespomínajte mňa to čaká zajtra, Nika si už triedila, povyhadzovala takmer všetko :angry: nie len to čo jej je malé, ale aj podľa jej výroku čo je trapošné a nie je kúúl :angry: :angry: a teraz si chúďatko moje nemá čo obliecť :grinning: takže musíme ísť po nákupoch čomu sa ona moc teší :grinning: :grinning:
ešteže Domovi je to zatiaľ jedno čo má oblečené
my tiež dávame malé veci svaginej, segre a bráchovi takže vyhadzujem minimálne, iba to čo je zničené
16. okt 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko!
konecne neprsi, ale fuuuka stale :angry:

A mne kto pride vytriedit veci??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus tebe ich vytriedi cmucik :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cicuš ja by som aj prišla, ale ja to taaaaaaaaaaaaak nerada robím :pensive: . Radšej by som kálala drevo, alebo zabíjala niekde klince :grinning:
16. okt 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozehlene aj povysavane ktra mi urobi kavicku? :wink:
16. okt 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No cmucik teda triedi o 106.... :grinning: :grinning: :grinning:

Tatolu, ja som kedysi tiez rada kalala drevo, ked sme u starenky kurili drevom....ma to normalne bavilo... :grinning: :grinning: :grinning:

Takto nas zasran maly vylezie na stol a tancuje tam: http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3414847&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
16. okt 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Cmúčik šikuliačik :grinning: :grinning: :grinning: ...veď tancuj s ním :grinning: :grinning: :grinning:

ahojte :slight_smile: ...ja len kuk lebo musím zo seba rýchlo človeka urobiť :confused: :grinning: :grinning:
16. okt 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hodila som fotky na facebook......
16. okt 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som kukla :slight_smile: peknééééééééééé :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. okt 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kujéééééém :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. okt 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cmucík je zlatý :wink:
16. okt 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok