• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
mne sa niektoré jeho pesničky celkom páčia
16. okt 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily hádam už taký rok sa aj poznáme
16. okt 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hasli ...co dame stretko o rok? :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem haji prejem dobru nocku :pensive:
16. okt 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo halooo, tak som doma z koncertu Riša Mullera...bol perfektný a hlavne hudobníci, ktorých má okolo seba...proste profíci :dizzy_face:

a kto príde zajtra na jarmok????????
16. okt 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulka ahoj ... keby bolo pekne hned ideme zajtra k tebe

cica ja dúfam, že raz sa naozaj uvidíme ... ja som zase pozerala kedy som k vám prišla ale môj prvý príspevok som vôbec nenašla ... až od februára
16. okt 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
celkom je veľký ten náš jarmok na to, že je takéto počasie..som prekvapená...som si kúpila také tkané koberčeky pri posteľ..ešte záclonu zajtra chcem do detskej :slight_smile:
16. okt 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No sevas Mulerka.....tak mas zazitok :grinning: :grinning: :grinning:

Aduli...jarmok asi tento rok padne....my, Ivka a lilu nejdeme urcite....i ked sme chceli...ale to pocasie je hrozne... :wink:
16. okt 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobru nocku Herminky!!! :grinning: :grinning: :grinning:

Idem do hajan...... :pensive: :pensive: :pensive:
16. okt 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink: este si v klude vychutnavam kavicku tak som vas prisla pozdravit :wink:
17. okt 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som tiež dopila kávičku, malý vstal pred siedmou, tak už bačujeme.... Vonku konečne neprší....tak hádam si v kľude vybehneme ešte na jarmočik :grinning:
17. okt 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj zo Zvolena vás zdravím :wink:
Tlačím si nejaké zákony, že sa začnem trošku učiť. Neviem, či mi to bude stačiť, ale knihy nie sú k mání. :unamused: Hádam aspon na to E :wink:
17. okt 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som uz vychystana len ty moji chlapy este nie :angry: prajem Vam prijemny den :wink:
17. okt 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vraj sa vždy čaká na ženy :wink: :grinning:
17. okt 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
Adulka to je škoda že je takéto počasie snáď nám to s tým jarmokom za rok víde :wink:
Dominik vstal takmer bez hlasu, tak som zvedavá čo sa z toho vykľuje dúfam, že nebude chorý :unamused:
17. okt 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andreah, skús zohriať med a to toho citrón. Pomer je 1:1 a potom to také teplé vypiť. :wink:.
Niekedy mi pomôže dostať hlas :wink: .
17. okt 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nikde nikto? :confused:
17. okt 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale sup rychlo na prvu stranu!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
17. okt 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nas cmucik dnes dopaltil na to jeho huncutstvo, takyto monokel ma http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3419431&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F hrana nohy stola mu ide presne pozdlz zily na cele.... :cry:
17. okt 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica pofúkaj to davidkovi aj za mňa chudáčik určite musel hrozne plačkať :cry: :cry:

my ideme za chvíľu k segre už sa teším na malú :dizzy_face: :dizzy_face: som sa dohodla že jej ju dnes večer okúpem už sa teším dúfam, že som to ešte nezabudla :grinning:
17. okt 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy dakujem, aj mne s nim tiekli slzy, mal to hrozne navrete a ani studene si nechcel dat prilozit....
Narob nove fotecky s babatkom!
17. okt 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá hlásim príchod, otec sa rozhodol starať celý víkend o malého tak tu strávim určitý čas xixixi ako sa dnes darí ????

cica je mi ľúto čo sa stalo..........
17. okt 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cicuš, chudáčik :pensive: , ale aj tak je chutnučký ako si pekne buvká. No len to pred tým však :unamused:
17. okt 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Blažka :wink:
Ja si tiež vegetím od rána pri PC. Deti sú fuč, muž je fuč... :wink:
A to mi zahlásil, že na zajtra mu nemusím variť, tak mu pečiem aspon koláč. Ten bude naradostený. Hádam ma dnes aj pochváli :pensive:
17. okt 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No baby....ale vam zavidim, ze nemate deti na krku...aj mne by sa to raz za cas zislo.... :grinning:

No nas cmucik je expert....este takych monoklov bude....teraz este stale hajusa :dizzy_face: :dizzy_face:
17. okt 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu tak ja mám voľno ale veru ani koláč nepečiem a to idem na oslavu k našim xixixi

cica tak môj malý je už hore, chvalabožku bez kakačky, už mal dve po sebe, som zúfalá - ale držím sa muž je teraz otec na plný úväzok tak sa držím asi stola lebo by som hned k nemu bežala :confounded:
17. okt 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blazka, ale ja mám takto voľno od utorka, takže dnes som sa aj rozhýbala :grinning: :grinning: :grinning:
A buď rada, že kaká :wink: Mojmu najmladšiemu - teda plodu č.B :grinning: , som usela pomáhať teplomerom, keď sa ani po 3 dňoch nie a nie vykakať :unamused:
17. okt 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A nech si ocko zvyká. Nauč si ho lepšie ako ja, lebo mne ešte aj teraz práde povedať. Sú pokakaní, choď prebaliť... :angry:
17. okt 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu ale malý kaká dva krát po sebe takže má hnačku chudáčik a trápi nás nonstop štikútka, pritom máme grckanie - už je toho viac ako dosť a muž ma otravuje aby som išla vodu prichystať a tak vrrrrrrrrrrrrr
17. okt 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blažka, a to mú už dlhšie, alebo iba dnes?
Nezjedla si niečo, čo si doteraz nejedla? Teda predpokladám, že ešte kojíš.
17. okt 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok