• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
Už som sa zľakla, ale keďže si tam s nie s ňou, mohlo ma napadnúť, že nič vážne.
Ona ˇYa potom zavolá, aby si po ňu prišla?
22. okt 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nezavola ale ja uz to mam nacvicene a chodim pre nu na obed
22. okt 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to sa vyklábosí dobre :wink:
Ale aj to treba. Veď prečo ináč by som bola na MK?

Práve odišiel bráško. On býva v PP a ževraj, dokedy chcem mať Lukáška u fotríka :slight_smile: , haha asi sa teraz fotrík nemôže venovať ich deťom :pensive: :sweat_smile: . A to je švagriná už 6 rokov doma - o mesiac čakajú 3 bábo :zipper_mouth:
22. okt 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No išla som odfotiť fusaky, čo mám naviac a ono mi foťák pípa, že nie je nabitý :zipper_mouth: :grinning:
22. okt 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré predobedom :slight_smile:

práčka perie,umývačka umýva :grinning: ...ešte šarkana zložiť a môžeme vyraziť na šarkaniádu do školy :slight_smile:
22. okt 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Keď do školy tak asi s Martinkom. Alebo aj Davidko už chodí do školy? Nepotrebuješ dvoch šarkanov :pensive:
My sme také namali, že šarkaniáda. Aj ja chceeeeem :sweat_smile:
22. okt 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obidvaja sú už školáci :slight_smile: ale šarkana máme iba jedného :unamused: :grinning: ...hádam sa nepobijú :grinning: :grinning: :grinning:

u nás takéto akcie už od škôlky bývajú....Tekvičková párty,Šarkaniáda,Pečieme na Vianoce,Karneval,Ide Veľká noc-maľovanie vajíčok a dobroty pod zub,na MDD je vždy nejaký deň=Indiánsky,Pirátsky,Prišiel cirkus,...a drobci sa potom vytešujú :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. okt 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi sa presťahujeme do Nitry :wink:
22. okt 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Emily ve už asi v nemocke...., Bodka oprašuje toho šarkana... a my sme práve zjedli kapustovú polievočku. Trochu počkáme a ideme s MM na strechu. :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. okt 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte....uz sme doma, cmucik drochme, vyvesala som pradlo a nalejem vam pradajkovej polifcicky s udenym struhanym syreckom.....snad nepohrdnete.... :fearful:

Bodecka, my sme boli vcera na skolaku, Filip mali sarkaniadu, som mu kupila draka.....ty kokso...skoro ma mrdlo, ze 9 € :angry:
22. okt 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Cicuš :slight_smile: ...to teda stál dosť :angry:

som sa tak vytočila :confused: :angry: ...bola som u susedy a také veci čo som sa podozvedala že :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
22. okt 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodecka...dostala som odpoved na mail :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akúúúúúúúúúúúúúúúúúú ???
22. okt 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pod na skype!!!!
22. okt 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vy dve tu co sukromnicite, sak aj my chceme vediet :angry: :grinning:
22. okt 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šak poď aj ty :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. okt 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ona je uz davno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy opice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. okt 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem šarkanovať....hádam ma neodfúkne :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale chytro na prvu stranu
22. okt 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak Iwus :wink:

Ahoj. Čo si dnes porábala?
22. okt 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tatolu :wink:
prave sa chystam davat calamadu do flias a dopekam bacovsky bryndzovnik, potom ponuknem :dizzy_face:
22. okt 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ahojte

iwuška ak je bačovský bryndzovník? ale keď je to z bryndze, tak sa ponúknem aj ja ak môžem :slight_smile:

Ja varím kapustnicu, ale len takú s klobáskou a špekačkou...akú má mm rád :sweat_smile:, mi to tu rozvoniava po byte

Včera mala Paťka 13. rokov, musím jej zajtra nejakú takú rýchlu tortičku upiecť..poraďte...rýchlu a chutnú :slight_smile:
22. okt 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte Patke dodatocne vsetko najlepsie k narodeninaam :dizzy_face:
22. okt 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=18244 adulka tento, ale ja som si ho vylepsila
22. okt 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aby som za vami nezaostavala tak som mamine objednala dve knihy na vianoce jedna stala 4eur.a druha iba 2. :dizzy_face: :dizzy_face:
22. okt 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj napísala som príspevok a vymazalo :angry: .. čafte kočendy ... Paťke želáme k narodkám všetko to len to naj naj naj, nech robí rodičom stále veľkú radosť a nech moooooooooc poslúcha :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. okt 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ordinujete? sup sem je reklama :dizzy_face:
22. okt 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý večer :slight_smile:

Paťke všetko len to najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....už je z nej riadna kočka :wink: tatino môže zbraň na frajerov nachystať :grinning: :grinning: :grinning:

Ivka ten koláčik vyzerá véééééééééééééééééľmi dobre :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

od zajtra až do nedele robím....tak až okolo pol 22 sem nakuknem :frowning2:

dopozerám odsúdené a pôjdem haji-beli :pensive: :slight_smile:
22. okt 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok