Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

bodka13
27. okt 2009

zuzi a tvoji nevydržia ani hodinku-dve sami doma?

hasler...to sa upravuje podľa rozvrhnutia prac.doby...aj my to tak máme,sme to podpísali že s tým súhlasíme

reni...ja so zemiakmi...zemiaky-karfiol-zamiaky a celé zalejem smotanovo+syrovo+vajíčkovou zmesou

zuzadlo
27. okt 2009

reni,ja robievam karfiol tak, ze uvarim,dam do vajcia obalim v struhanke a polejem kyslou smotanou a necham zapiect 😉

renka9
autor
27. okt 2009

hasli, oni praveze rataju aj volno po nocnej, ved ich to nezaujima ze ja pol dna prespim 😠

teraz to mame akoze vynimocny stav, lebo je vela roboty, este cely november tak budeme tahat, bez volneho vikendu...ale ja mam tych 12tok plne zuby 😠 😠 😠
dali nam motivacne za kazdy odrobeny tyzden bez volna a dovolenky, 20€ 😝

zuzadlo
27. okt 2009

bodka, oni mi nevydrzia ani 10 minut sami ☹

renka9
autor
27. okt 2009

diky za tipy, ja to robim tak ako bodka, ibaze krumlicky zvlast 😉

renka9
autor
27. okt 2009

karfiol sa zapeka 😉 , idem zmyt ten olej a vyrazam do mesta 🙂

hasleerka
27. okt 2009

no to máte hrozné renka, ale zas na druhej strane lepšia nejaká robota ako žiadna ... ja by som možno rada aj nejaké tie 12-tky potiahla ☹

karfiol ti neporadím, nerobím

lilu, prišla mi Vivka, zlatučká je ... kukám že má medzierku medzi zúbkami ako malá hašlerka

hasleerka
27. okt 2009

bodka a ty máš ako pracovnú dobu???

zuzadlo
27. okt 2009

klabosnicky, lucim sa s vami,idem sa zludstit a pojdem po deturence do skoly, papa 🙂

bodka13
27. okt 2009

my sme na tom už dobre 🙂 ...v pohode vydržia sami kým obehneme potravinový nákup (cca 2 hodinky) majú telefón,keby sa niečo dialo tak volajú 😉

hasler...my máme v zmluve uvedený 40 hodín za týždeň ale máme to nerovnomerne rozvrhnuté :
na krátky t.- robím iba v stredu a štvrtok 12tky a dlhý t.-robím pondelok,utorok,piatok sobotu,nedeľu 12tky

hasleerka
27. okt 2009

bodka aj kámoška presne tak robí v stávk. kancelárii ... to sa mi zdá celkom dobre rozložené ... moja robota v tom sklade zatiaľ nevyšla, volala mi známa, že stále nevedia či ma vezmú 😢

bodka13
27. okt 2009

a ty si teraz na úrade práce?...aj ti platia nejakú podporu?
...a prečo nevedia -nemajú tam toľko roboty ?

...nie je to zlé-hlavne ten krátky týždeň je super ale keď robíš celý piatok+víkend tak nemáš ani kedy navariť a mne je ľúto,že nie som s nimi 😒 ...ale zvykneme si 😉 je to vždy lepšie ako bez roboty

iwusska
27. okt 2009

som prave volala babulkam a slavnostne mi oznamili ze sa este ani raz nepohadali 😀 😀 😀
nezavidim vam tu vasu pracovnu dobu, musi to byt fakt narocne sklbit dokopy pracu aj rodinu ☹ ale v dnesnej dobe si clovek nenavybera a vacsinou su si zamestnavatelia toho vedomi a pekne to zneuzivaju 😠

bodka13
27. okt 2009

no Iwus ešte budeš prekvapená ako si kočky rozumejú 😉

...dnes mi volali z jednej predajne,či môžem prísť budúci týždeň na pohovor...tak uvidím čo ponúknu 😉 😀

iwusska
27. okt 2009

bodka bodaj by si mala pravdu 😵 sa akosi ti zamestnavatelia o teba trhaju 😀

bodka13
27. okt 2009

až mi je to divné 😕 😕 😀 😀 😀 ...ale ja som ti taká trúba,že tu som len pár dní a už špekulujem a čo keď to tam bude lepšie a ako poviem,že chcem ísť inde 😒

iwusska
27. okt 2009

ale ak ti daju lepsiu ponuku tak ju urcite zober, treba byt aj trosku sebec, lebo na teba kto berie ohlad? ale to budes riesit az takato situacia nastane 😉

bodka13
27. okt 2009

to ano 😉

nikto nenúka obed? 😕

iwusska
27. okt 2009

bodka ja mam doma kuraci perkelt s kolienkami a hovadziu polievocku s rezancami....das si?

bodka13
27. okt 2009

😢 ano mami 😀 😀 😀

iwusska
27. okt 2009

a preco plackas??????? 😨

bodka13
27. okt 2009

lebo som už bola hladná ☹ ...musela som zjesť nanuk 😀 😀 😀 a teraz mi je zima 😀

iwusska
27. okt 2009

aj v krbe mam zakurene 😀 😀 😀 😀

bodka13
27. okt 2009

tak hodím bundu a utekám k tebe 😀 😀 😀

iwusska
27. okt 2009

tak ta cakam 😵 😵 😵 aj vinecko uvarim?????

bodka13
27. okt 2009

ano-ano-ano-ano 😀 😀 😀

iwusska
27. okt 2009

tak uz nech si tu 😀 😀 😀 😀 aj kolacik makovy so slivkami este mam 😀 😀 ked si uz taka hladna 😀 😀

renka9
autor
27. okt 2009

iwi 😢 , a ja nemozem prist? ☹ ...menuji se vterka 😀 😀 😀
ale nie, ked to tu citam, krb, varene vinecko, praskanie dreva...no rodinna idylka... 😔 jaaaaj....chcem to zazit...a kazdy den 😀 ...maminy by mali byt vecer doma, a nie v robote 😠

inak uz som doma z mesta 😀 , aj som trosku pominala, aj na seba...ked budem potom stale strcena v robote, tak nebudem mat kedy, a budem mat meniny, tak som si spravila trosicku radost.
aj angelike som kupila bundicku 😵

emily333
27. okt 2009

ahojte som doma zo skoly ale az vecer nakluknem pa pa 😵

renka9
autor
27. okt 2009

a co emily, bola hviezdicka? 🙂 u nas sa davaju namiesto 1 hviezdicky 😉