• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
iwus ja už neupratujem, sedkám a pijem kafíčko :grinning:
29. okt 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy spravne, sak kazdu pracu si treba sprijemnit :grinning:
29. okt 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super aké máš spoľahlivé dcérky :wink:
29. okt 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Iwus a na Orave neprší?
Ja som si pred dvoma dňami prečítala, že pršať nebude, tak som začala prať. Keď som potrebovala zbehnúť po drevo do piecky, zistila som, že leje :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatotu sa tu rehním :grinning: :grinning: okná nemáte :grinning: :grinning: čo takto sa pozrieť z neho :grinning: :grinning: ale neboj aj ja som niekedy taká pomýlená :grinning:
inak u nás tiež ráno lialo, teraz už len poprchá :confounded:
29. okt 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andreah bolo 7hod. a zdala sa mi tma :grinning:, tak som nevykúkala. Však včera to nahlásené počasie vyšlo, prečo nemohlo aj dnes? :confounded: :grinning:

No už ani neviem, čo je ticho :stuck_out_tongue_closed_eyes: No čo som chcela to mám :grinning:
29. okt 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ranko aj u nas prsi :frowning2: ved davno neprsalo ,ze?
:rolling_eyes:
29. okt 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tatolu aj u nas dnes prsi, teda poprcha, ale vcera aj v utorok sa dalo kopkat na zahradke :slight_smile:
29. okt 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dobre, ale si písala dnes ráno, že slečny si robia svoje skalky :wink: A ja som pri tomto krikľavom plači zas nepozrela hodniny. O 8.30 asi vonku ešte neboli :pensive:

Tomík mi totiž už 1/2 hod. zjape. Nechce pohladkať Lukyho, lebo ho uhryzol ale chce byť stále na rukách. Nezoberiem ho, kým ho nepohladká :unamused:
29. okt 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu ja som myslela predosle 2 dni :wink: a dnes som od rana doma nebola, takze neviem ci nam domcek este stoji :grinning:
a co sa tyka totho kriku tak moja najmensia ma v tomto nenormalnu vydrz, niekedy aj hodinu vydrzi ked sa jej nieco nepaci:angry: :grinning:
29. okt 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obeeeeed :grinning:

iwus a kdeze si od rana?hadam nie v praci v tomto pocasi :grinning: ??

tatolu,ale si prisna,neviem ci by som tolko vydrzala :sweat_smile: ale treba byt
29. okt 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte herecky :dizzy_face:

Co porabate v tomto hnusnom uprsanom pocasi?
29. okt 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liku si predstav ze som v praci :fearful: :grinning: :grinning: :grinning: by si nepovedala, vsak?
cicus caf, no kde sa flakas??????
29. okt 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Iwusik ahoooj, stale nieco porabam...ale David konecne spi, tak tu trosku posedim... :grinning:
29. okt 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
booooze tak uz aj ty furt makas???? :confounded: :confounded: :confounded: :grinning:
29. okt 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Si ma videla niekedy makat??? Ja len tak přiměřene (ako sa to pise??? :frowning2: )
29. okt 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty kokso to kedy si sa naucila interpunkcne znamienka davat???? a este aj v cudzom jazyku? :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa snazim......ved snaha sa ceni :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este si prosim ten cudzi jazyk do slovenciny prelozit :grinning:
29. okt 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame dusene masko na hrasku s ryzou..date si?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. okt 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilusik, ze sa pytas.....uz malo byt nalozene :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nalozene az po okraj taniera :grinning: este mame k tomu domacu cviklu s chrenom.Svokor zavaril :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. okt 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to luuubim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. okt 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paaci sa..a co mame na veceru?lebo toto zjeme teraz na obed :grinning:
29. okt 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk ja som doma a aj tan tu nestiham byt :frowning2: na obecnom menili gamatky tak sekretarka prisla k nam do teplucka pisat papiera som sa smiala ze ma dnes u nas vysunute pracovisko :grinning: :grinning:
29. okt 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak my sme sa zobudili :wink: Dnes ma odťalo spolu s nimi :unamused: Človek by neveril ako tie deti vyšťavia :confused:
Už iba 2 a 1/2 hod. a príde drahý a potom už iba 1/2 hod. a pôjdu spať :rolling_eyes: .
Hmm to aj vy rátate hodiny a minúty, či iba ja :zipper_mouth:
29. okt 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamuľky

podávajú sa pečené gaštany, nastvte rúčky :slight_smile:
29. okt 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj adulka :dizzy_face: mňam pečené gaštany ja ľúúúúúúúúbim :grinning: už mám ruky nastavené :grinning:
29. okt 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tatolu neboj, nie si sama, aj ja ratam hodiny, minuty a sekundy, kedy ulozim Davida haji beli......potom nastane ten bozsky klud :grinning: :grinning:

Aduli.....ty si vedela,ze mam chut na gastanky??? :grinning:
29. okt 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nech sa páči, dajte si..odložila som Vám ešte zopár :wink:

som malého uspávala a som ho po tváričke hladkala..a hovorila som mu, moje zlatko malé, ty si moj malý bobáčik...a on nastrčil ruku ku mne a začal ma po líci hladkať, že me me /v preklade moja moja/... taký bol zlatý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. okt 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok