Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

aadula
20. jún 2009

cica budeme si musieť zvláštne účty založiť 😀 na toľké prachy 😀 😀 😀 ...tebe musí byť až divné, že ste doma tento víkend že? žiadne naháňačky..klasická domáca pohoda

emily333
20. jún 2009

lilu no hned si cicu uzemnila nech sa netesii 😀

aadula
20. jún 2009

cicuš ..jaaa som to tušila..... tak to si ty bola 😠 😀 😀 😀

emily333
20. jún 2009

ciccus cin cin 😉

hasleerka
20. jún 2009

adul ja už mám asi týžden aspoň zo tri pupáčiky ... no čo kríza je, hlavne že máš aspoň kde ísť ... mm je doma na 60%, nedarí sa mu ani brigádu zohnať ... a ja mám slúbené ale až od sept., možno až od januára, ešte mi nevedel povedať

cica čauko, víkenduješ na chalupe či si domka .... a Filip je už doma

cica13
20. jún 2009

Adi...normalne si to uzivam, ze som doma......mas pravdu, ze ziadna nahanacka... 😝

hasleerka
20. jún 2009

to je sila, kým som sa stihla opýtať cica či ste doma, už mám aj odpoved 😀

aadula
20. jún 2009

hašli ...som raz pozerala jednu reláciu na čechoch..tam jeden prognostik hovoril /to bolo tak pred rokom/ že kríza by nemala trvať viac ako rok a pol...a teraz hovoria..že tak ľahko nepominie..., ale to je všetko politika...a my...čo sme obyčajní ľudia na to doplácame..tí papaláši majú všetkého nadostač...tak čin čin (___) 😀

zuzadlo
20. jún 2009

halooooooo,aj ja som tu ,aj ked na chvilku, ale som,ukradla somna moment svagrovi noasa 🙂

hasleerka
20. jún 2009

zuzi čauko ... s tebou som sa už dávno nestretla 🙂

lilu18
20. jún 2009

prsi tak je cica doma,,hm? 🙂

hasleerka
20. jún 2009

prečo som sa ja nenarodila v rodine papaláša ☹

zuzadlo
20. jún 2009

este som vas nestihla pocitat, lebo vyuzivam moznost pisania 😀 ,ale slubijem, ze zajtra pocitam

aadula
20. jún 2009

zuzi ahoooj 🙂

lilu18
20. jún 2009

baby tato si tu pusta v tv stare hity az ma otaca na stolicke 😀

maca793
20. jún 2009

ahojte tak som nazrela po dlhej dobe k vám ako sa darí?

zuzadlo
20. jún 2009

cicus, len si to uzi, my sme na kysuciach a nahanam sa viacj ako doma ☹ ,neviem, kde je sever 🙂

cica13
20. jún 2009

Emily...cin, cin.... 😵

Hasli cauko...vyletnika mam uz domka 🙂

Zuzi ahooooj, zijes?

emily333
20. jún 2009

zizi ahoj hasli bud rada by si mńemala take dobre kamosky ako sme my 😵 😀

hasleerka
20. jún 2009

ahoj macka 😉

lilu18
20. jún 2009

hasler--teda aspon mat v rod,papalasa 😀 😀 😀 mne by stacilo

lilu18
20. jún 2009

zuzi,maci--ahojte 🙂

zuzadlo
20. jún 2009

jasne , ze zijem, ale tak na rychlo, mam novu pracicku a teraz sme u setry na kysuciach,ale je to aj s pocasim na figu,aj ked sme opekali a varili kotlikovy gulas, ale stale tu prsi a ta nova praca, tak v nej budem chvilku dlhsie, pokial si to dam do poriadku, ale potom bude uz dobre 😀

hasleerka
20. jún 2009

emily myslíš že keby som bola papaláška tak asi nekoníkujem čo?.. hm tak to budem radšej z obyčajnej robotníckej triedy a klábosiť s vami ... zatial máme aj na chlast aj na mäso, tak je dobre ... ale ako napísala lilu, mať ho aspoň v rodine 😀

zuzadlo
20. jún 2009

hasli, bud kludna, my v rodine mame dvoch a je to prd platne 😝

emily333
20. jún 2009

no to by bodlo 😉 ale aj ked ho mas v rodineje to na nic ja som mala po svokre a nic 😠 😠

aadula
20. jún 2009

macka ahoj 🙂

zuzi si mi chute narobila tým opekaním a gulášikom 😝

lilu18
20. jún 2009

zuzi--tak to asi sa k rodine velmi nehlasia 😕

cica13
20. jún 2009

stacilo by, keby jedna z nas bola papalaska.... 😀 😀 😀 😀 😀 ved by sme sa podelili.... 😀 😀 😀 😀

hasleerka
20. jún 2009

ozaj zuzi , ty si k tomu zubárovi nastúpila, dobre si pamätám .... a spokojná si?... tak Ok zuzi necháme politiku tak, ved ich ku šťastiu zatial nepotrebujem

macka som ťa vykukla v inej téme, ved máš nás s kým môžeš večer poklábosiť ...