• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
cicus..skoda :frowning2: granadir nelubim ,ked to urobim mm som na jogurtoch :grinning: a tycinkach . Vobec zemiaky nemusim cely rok vidiet az na vianoce salat k rybe :grinning:
3. nov 2009 o 12:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak bejby..bianca pojde von ked sa bude jej chcet nie ked mamina si zmysli :grinning: vydrz ,ved to mas za par :dizzy_face:
3. nov 2009 o 12:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: jasne jasne som zvedava kedy si madam uráči :slight_smile:
3. nov 2009 o 12:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: potom daj vediet :wink:
3. nov 2009 o 12:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby ved mi povedzte co budem dnes varit :confounded: ?
bejbyna ja som strednu prenasala 11 dni, som myslela ze sa zblaznim, zdalo sa mi to nekonecne a potom som ju porodila za 1 a 1/2 hodinu so vsetkymi bolestami :dizzy_face:
3. nov 2009 o 13:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
idem sa natiahnut kym vivi haji..vecer sem kuk,cakajte maa :grinning:
3. nov 2009 o 13:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lilu sa niekto maaaa, aj ja sa chcem natiahnut :frowning2: :grinning:
3. nov 2009 o 13:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
iwuss aj ja nad tým tuho uvažujem :sunglasses: :sunglasses:
a rodila si ukážkovo, ja som začala večer o 17.00 to mi začala pomaly odtekať plodova voda a porodila o 5 ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. nov 2009 o 13:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja sa tiež natiahnem ale tak akurat na stoličke co na nej sedim cely den :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. nov 2009 o 13:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lekynka ale toto bol druhy porod, prvy trval skoro 12 hodin a taku bolest nikomu neprajem, uz som sa lucila so zivotom :confounded: :grinning:
a to natiahnutie je u mna podobne ako u teba a doma tiez nehrozi, cakaju ma moje spinave okienka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. nov 2009 o 13:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja asi uz 2 mat nebudem ...
ty co robis v praci ?? :sunglasses:
3. nov 2009 o 13:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tvarim sa ze robim :grinning:
a uz viem co budem dnes varit, ste mi teda poradili :confounded: budu francuzaciky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz sa na ne tesim :grinning:
3. nov 2009 o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ako tak rozmyslam ,mi sme uz dávno nemali spagety, a tie ja lubim :slight_smile:)
nemam rada take suche, tak ich pre istotu robim ja :grinning: :grinning:
maly lubi paradajkovu polievku, tak uz viem čo varit :grinning: :grinning: :grinning:
3. nov 2009 o 14:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
spagety robim velmi casto - v sobotu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a paradajkova je moja oblubena, len doma mi ju akosi nechcu, ale asi si spravim dnes Vianoce a uvarim si :grinning:
3. nov 2009 o 14:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ivi, pridem na tu paradajkovu a francuzaky :grinning: :grinning: :grinning:
3. nov 2009 o 14:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
manzel velmi paradajkovu nemusi, ale Davidko ju má rád :grinning: :grinning: :grinning: ako mamka :wink: :wink:
3. nov 2009 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Naty, že dvojičky :confused: , vieš čo žiadaš? :grinning:

Bejbyna, teraz je spln. A jedna sestrička na novorodeneckom vravela, že jej spolužiačka robila nejaký svoj prieskum a vyšlo jej, že deti sa začnú hlavne rodiť po splne. :wink: Tak vyčkaj :grinning:
3. nov 2009 o 15:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ináč paradajkovú u nás nemám rada len ja :wink: Ale keď si spravím sama, tak sa zalizujem :grinning: .
Tú sme mali ale včera.
Dnes som robila polievočku zo zeleniny, s haluštičkami a zátrepkom. Tomi zjedol 3 taniere :confused: :grinning: . Na druhé robil drahý tekvicový prívarok :wink:
3. nov 2009 o 15:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahojte :dizzy_face:
3. nov 2009 o 15:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj :dizzy_face:
Takže už si sa zobudila :wink: Ak sa nemýlim, si po nočnej :pensive:
3. nov 2009 o 16:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ano tatolu, a o hodinku odchadzam opat na nocnu, tak kavicku som si vypila idem hodit sprchu a hŕŕŕ do roboty :grinning: :grinning: :grinning:
sa mi nechceeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:

opat nova tvaricka :slight_smile: , Naty vitaj, cit sa tu ako doma :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , a gratulujeeeeem :wink: :wink: :wink:
3. nov 2009 o 16:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Reni...vyspata? Das si kavu?
3. nov 2009 o 16:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
cicusik, dakujem :grinning: , prave som dopila :wink:
3. nov 2009 o 16:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
rozculuje ma novy FB, je tam strasny chaosss :angry:
3. nov 2009 o 16:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, som vás konečne prečítala :grinning:

vítam nové mamičky :wink:

tak ja som chcela palacinky robiť, ale nejak sa mi pri tom nechce postávať...a všetci sme boli na obede..tak večera bude, že čo chladnička dá :sweat_smile:

Samino sa mi skoro pred chvľíkou udusil banánom..si odkusol taký veľký kusisko... ale podarilo s to vybúchať z neho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. nov 2009 o 16:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj adulka :slight_smile:

si muslela mať šok zo Saminka, ale chválabohu všetko dobre dopadlo :slight_smile:
3. nov 2009 o 16:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aduli....chudatko Samko, ale chvalabohu ste ho vybuchali, ja ked som bola mala, tak som sa hrala s prstenom a ten som skoro vdychla, si pamatam ako som sa nevedela nadychnut, tatko ma chytil nohami hore , ja som vysela dolu hlavou a tiez to zo mna vyletelo..... :grinning:

Robim nepecenu jablkovo-piskotovu tortu, zajtra ponuknem ked stuhne.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. nov 2009 o 16:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte uz som konecne pri vas :wink: v skole bolo super som dostala 2ku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. nov 2009 o 16:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emily :wink: :dizzy_face:

Adulka, no nič príjemné. Hlavne, že ste nestratili duchaprítomnopsť a je to už v poriadku. Musel sa Samko stašne zľaknúť. O Tebe ani nevravím :pensive:
3. nov 2009 o 17:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Naty, kde si?
Ako dopadla dnešná prehliadka u doktora
3. nov 2009 o 17:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok